J. Crew گزارش شده است که آماده سازی به فایل برای ورشکستگی

شهر نیویورک است که برای آن سیستم مترو برای چهار ساعت هر شب در طول بیماری همه گیر کوروناویروس نیویورک رژیم صهی

توسط PATRIS-FUN در 12 اردیبهشت 1399

شهر نیویورک است که برای آن سیستم مترو برای چهار ساعت هر شب در طول بیماری همه گیر کوروناویروس نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو (D) اعلام کرده است.

در طول جلسه توجیهی روزانه در پنجشنبه کومو گفت که آغاز هفته آینده, آموزش خدمات متوقف خواهد شد از 1 صبح تا 5 صبح هر شب در حالی که هر قطار ضد عفونی. این Axios گزارش اولین باری خواهد بود که نیویورک سیستم مترو به پایان رسیده است سرویس 24 ساعته.

"شرایط در شهر نیویورک مترو سیستم برای انواع دلایل به سرعت رو به وخامت گذاشته" کومو گفت. "...ما در حال حاضر نیاز بیشتری نسبت به ضد عفونی با مترو اتوبوس ها و ایستگاه های." ضروری کارگران کومو گفت: "نیاز به سیستم حمل و نقل عمومی" و "تعهد ما این است که مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز ما می توانید انجام دهید به آنها را امن نگه دارید."

در طول این تمیز کردن ساعت MTA ارائه خواهد شد اتوبوس دلار ون و-استخدام وسایل نقلیه مانند Ubers و Lyfts برای کارگران ضروری بدون هیچ هزینه.

"افرادی که نیاز به حمل و نقل در طول 1 ساعت و 5 صبح می توانید آن را حتی به میزان یک برای-استخدام خودرو برای پرداخت توسط MTA" کومو گفت. او در توصیف ضد عفونی هر قطار در هر 24 ساعت به عنوان "تعهد عظیم است که ما انجام داده ام هرگز قبل از" اما "کار درست را انجام دهد."

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio (D) از راه دور پیوست کومو در این جلسه به بحث در مورد این طرح گفت: "آن زمان برخی از اختلال به می گویند که ما در حال رفتن به انجام کاری در این بیماری همه گیر ما هرگز قبل از انجام داده اما آن را حس می کند وقتی که می آید به حفاظت از قهرمانان ما است." برندان فرداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب