آیوی لیگ قرار می دهد سقوط های ورزشی در برگزاری با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس

این بایدن-ساندرز وحدت نیروی کار یک تیم از حامیان سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز' (I-Vt.

توسط PATRIS-FUN در 19 تیر 1399

این بایدن-ساندرز وحدت نیروی کار یک تیم از حامیان سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز' (I-Vt.) مبارزات صادر توصیه هایی برای حزب دموکرات پلت فرم در 110 صفحه سند پنج شنبه. در اینجا شش از قابل توجه ترین توصیه ها در موضوعات تغییر آب و هوا, عدالت کیفری, اصلاحات, اقتصاد, آموزش و پرورش, بهداشت, مراقبت های بهداشتی و مهاجرت.

1. کربن-رایگان تولید برق در 2035. تغییر آب و هوا کمیته رهبری سابق وزیر خارجه و نماینده کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) توصیه می کند "دموکرات متعهد به از بین بردن آلودگی کربن از نیروگاه های برق 2035."

2. Decriminalizing ماری جوانا. عدالت کیفری وظیفه نیروی توقف کوتاه توصیه فدرال قانونی کردن ماری جوانا تفریحی اما برگ که تصمیم به فردی متحده است. "همه گذشته محکومیت های کیفری برای شاهدانه استفاده باید به طور خودکار حذف" این کمیته همچنان ادامه دارد.

3. سیاه بیکاری و مالکیت خانه. اقتصاد کمیته, به ریاست بالقوه بایدن همسر در حال اجرا Rep. کارن باس (D-کالیفرنیا.) توصیه گسترده ارزیابی مجدد چگونه برده داری و Jim Crow تبعیض نژادی "در ادامه به تاثیر اقتصادی چشم انداز سیاه و سفید آمریکایی امروز است." که شامل تمرکز بر "افراطی شکاف ثروت خانواده" بین مردم و مردم از رنگ.

4. تسکین وام دانشجویی. دموکرات ها خواهد مکث پرداخت و بهره تعهدی در وام های دانشجویی فدرال هنگامی که یک فرد ساخت کمتر از 25,000 دلار در سال است. "پس از 20 سال باقی مانده بدهی وام دانشجویی فدرال باید به طور خودکار ببخشند" آموزش و پرورش کمیته توصیه می کند.

5. یک COVID-19 طرح بیمه بهداشت و درمان. "یک پلاتین در سطح فدرال اداره بیمه سلامت از گزینه های کم هزینه و بدون deductibles" باید در دسترس در بازار تا زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد و بیکاری به طور قابل توجهی می افتد مراقبت های بهداشتی کمیته گفت.

6. محافظت از TPS و DED مهاجران از اخراج. "مطیع قانون" دریافت کنندگان موقت محافظ وضعیت و معوق اجرا خروج — برنامه های رئیس جمهور تهمت به دنبال کوچک — نباید "ارسال به کشورهایی که آنها نمی توانند با خیال راحت" مهاجرت کمیته نشان می دهد. کاترین Krawczyktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب