"من در گیر شده در مارس 10': خانواده های از اتیوپی هواپیمایی قربانیان بازگشت به سایت یک سال پس از سقوط

بزرگ دهانه در یک آفریقایی میدان پر شده است در هیچ نشانه ای دیگر از gash که اتیوپی صدای پرواز هواپیمایی 302 کبو

توسط PATRIS-FUN در 21 اسفند 1398

بزرگ دهانه در یک آفریقایی میدان پر شده است در هیچ نشانه ای دیگر از gash که اتیوپی صدای پرواز هواپیمایی 302 کبوتر به زمین در ماه مارس گذشته 10 کشته شدن 157 نفر از جمله 18 کانادایی.

این سایت نزدیک Bishoftu, اتیوپی در حال حاضر زمینه خاک وارد شده و احاطه شده توسط ناتمام نرده های چوبی و سیم خاردار.

زیادی سفید چادر رویداد در فضای باز و خارج از غرفه در افق به عنوان خر و گاو پر پیچ و خم در این نزدیکی هست.

یک تیم از کارگران طرفداران از دولا شدن به انتخاب کنید تا بیت های کمی از سیم کشی و لت و پار فلز در یک فینال رفت و برگشت قبل از یک سال یادبود.

برای خانواده این محل قبرستان.

"فقط رفتن به محل سقوط من چشمک می زند از خاطرات. من می توانم به یاد داشته باشید باد. من می توانم به یاد داشته باشید قطعات فلزی. من می توانم به یاد داشته باشید شما وجود دارد" گفت: کانادا پل Njoroge که از دست او سه فرزند و مادر خود را در قانون است.

CBC News اولین ملاقات Njoroge در این زمینه تنها چند روز پس از سقوط. او در شوک بود در آن زمان.

"آن را یک مکان مقدس'

"در حال حاضر قصد بازگشت دانستن این است که در آن گوشت از خانواده ام باقی مانده است, شما می دانید, آن را یک مکان مقدس."

صبح روز دوشنبه یک کاروان اتوبوس انجام صدها نفر از اعضای خانواده و تداوم در امتداد یک جاده روستایی و بهبود پس از یک سال قبل گسترده تر و مدرج اما هنوز راکی در این دور کشاورزی منطقه دو ساعت خارج از آدیس آبابا.

پل Njoroge چپ خود را از دست داد و همسر و سه فرزندش در تصادف از اتیوپی, شرکت های هواپیمایی, پرواز 302. پس از آن روز دوست دوران کودکی خود را فردریک Njuguna از کنیا شده است در سمت خود را برای کمک به حمایت از او هر زمان که او می خواهد مانند در این هفته به مناسبت 1-year anniversary در آدیس آبابا. (سیلویا تامسون/CBC News)

خانواده و دوستان از پرواز 302 قربانیان هستند در اینجا در دعوت از شرکت هواپیمایی برای سه روز برنامه از حوادث از جمله مشاوره, سفارت بازديد و شام به علامت حزن انگیز سالگرد.

ورود در سایت خانواده های کلاچ, عکس گل و شمع. بسیاری از سایش تسمه یا طناب با روکش عکس عزیزان خود.

برای یک سال که فکر می کردم در مورد این روز — چرخش صفحه در تقویم اما نه در غم و اندوه خود را.

"بسیار احساسی گفت:" محمد علی تاجر از تورنتو که خود را از دست داد خواهر آمنه Odowa و خود را پنج ساله خواهر زاده سوفیا.

"این خیلی بهتر از اولین بار زمانی که من آمد اما هنوز هم شما تازه خاطرات از همه چیز و آن را قریب به اتفاق قربانیان است." "و شما خودتان را ببینید گاهی اوقات فقط گریه خود را. من فکر کردم من انجام شد که با راه."

در این فایل عکس کارگران دیده می شود در محل سقوط 11 مارس 2019. دوم از دو تصادفات مربوط به بوئینگ 737 Max 8 کشته شدن 157 نفر از جمله 18 کانادایی. (Mulugeta این/آسوشیتد پرس)
 

بسیاری از خانواده های کانادایی و دوستان در اینجا پرواز در خطوط هوایی اتیوپی, در همان مسیر به عنوان سال گذشته پرواز مستقیم از تورنتو به آدیس آبابا. اما یک سال پیش عزیزان خود بودند ساخت یک اتصال کوتاه-مسافت پروازی به نایروبی.

آن را فقط شش دقیقه به پرواز زمانی که فرودگاه مقامات می گویند که آنها از دست رفته تماس با هواپیما. خلبانان مبارزه برای کنترل بوئینگ 737 Max 8 که تن به تن شدیدا پایین و تا قبل از آن سقوط در بیش از 950 متر/ثانیه.

یک گزارش موقت توسط اتیوپی محققان دوشنبه منتشر شد تنها مقصر بوئینگ به صورت معیوب به خوانش سنسور که فعال ضد سیستم غرفه که با اشاره هواپیما بینی را به عنوان خلبانان تلاش به آن حق است. در این گزارش هیچ اشاره ای به مسائل با آموزش خلبان و یا خطوط هوایی اتیوپی.

این سایت شده است scoured چندین بار برای باقی می ماند اما باران تابستان گذشته dislodged تکه استخوان و یک پیاده روی بوت مشغول به کار راه خود را به سطح.

آخرین سقوط دولت اتیوپی به خاک سپرده شد برخی از تابوت در اینجا باقی می ماند بیش از حد کوچک به توان مثبت شناخته شده است.

"این مهم است برای من به اینجا می آیند'

گشت پلیس سایت برگشتی هر رسانه ای — "دولت با قوانین" ما گفت. یادبود خدمات است که به شدت بسته به فشار.

اما خانواده های کانادایی آشکارا به اشتراک گذاری احساسات خود را پس از یک سال.

دهانه در محل سقوط پر شده است و زمین مسطح. یک رویداد بزرگ چادر نشسته آماده برای صدها نفر از اعضای خانواده و دوستان که آمد به مناسبت سالگرد. سایت حفاظت شده توسط ناتمام حصار و barbwire تا دائم یادبود را می توان ساخته شده است. (CBC)

"من حتی نمی احساس فصول; من گیر شده در مارس 10," گفت: Clariss مور از تورنتو که دختر دانیل که زندگی در وینیپگ بود در مسیر به یک کنفرانس محیط زیست در کنیا.

"آن [سایت] نمی دهد من هر گونه آسایش و یا هر چیزی اما من فقط می خواستم به آن را دوباره ببینید.

"ما واقعا دریافت بخشی از دانیل. بنابراین مهم است که برای من به اینجا می آیند و شاهد آن و احاطه شده توسط افراد دیگر که از دست عزیزان خود را به عنوان به خوبی."

یک سال پس از این فاجعه بسیار تغییر کرده است و هیچ چیز است. این سومین سفر برای برخی از خانواده ها: برای اولین بار درست بعد از تصادف در شوک دوم در پاییز برای بازیابی باقی مانده است و در حال حاضر دردناک مارک از این بعد یک سال پیش.

برنامه ای برای دائمی فیزیکی یادبود آهسته در حال حرکت به عنوان خانواده دست و پنجه نرم با طراحی و معنا در یک فرایند کنترل شده توسط خطوط هوایی اتیوپی.

Clariss مور که از دست او 24 ساله پدر دانیل مور دعا در کلیسای مقدس ترینیتی در آدیس آبابا در این هفته. او در بازگشت به اتیوپی با دانیل دوست پسر برای حضور در روز یادبود. (سیلویا تامسون/CBC News)

در طول جلسات در ماه ژانویه به برنامه این هفته یادبود حوادث هر عضو خانواده گریه وال استریت ژورنال گزارش شده است.

این یک غریبه از 30 کشور در حال حاضر بافته شده با هم فاجعه است.

بسیاری مانند کانادایی را تبدیل به نزدیک یک جامعه تشکیل بیش از یک سال از غم و اندوه و حمایت است. آنها نشان داده ایم در کاپیتول هیل در پارلمان هیل و خواستار جلسات با بوئینگ FAA و کانادا وزیر حمل و نقل علامت Garneau.

"این یک پیوند است که من هرگز انتظار می رود و آن را فوق العاده قدرتمند" گفت: رولاند Rehorn که دختر آنجلا کشته در تصادف. "شما که نزدیکی و همه ما مانند یک زخم عمیق و بدون صحبت در مورد آن است."

دعاوی تحقیقات مداوم

بوئینگ تلاش کرده است برای دریافت 737 Max 8 ungrounded و در هر مرحله از راه خانواده ها کار کرده اند و به نگه داشتن خطوط هوایی پاسخگو باشد.

وجود دارد صدها نفر از پرونده های حقوقی و چندین تحقیقات به هواپیما اما چکه چکه از اخبار نگران کننده در مورد آنچه که بوئینگ می دانستند — و — و نیز نگهداری می شود که خانواده ها در لبه.

"آن retraumatizes آنها را هر روز" گفت: باب کلیفورد شیکاگو وکیل به نمایندگی از بسیاری از خانواده هایی که تحت پیگرد بوئینگ.

"هر یک از neuropsychologists که ما را حفظ کرده اند به شما خواهند گفت که این خانواده ها مبتلا به PTSD و ادامه داد: تشدید و تشدید خود را عزادار و آن تداخل با عزادار."

خانواده ET302 تحمل بار که این سقوط می تواند مانع شده اند اگر تنها یکی دیگر از های اخیر سقوط کرده بود مبتنی حداکثر 8 ناوگان.

پنج ماه قبل از آن شیر هوا 610 تا به حال مشابه مرگبار الگوی قبل از توفنده به قتل 189 مسافر و خدمه. حتی اگر بوئینگ شناسایی مشکل آن تعیین می شود, آن می تواند ثابت قبل از یکی دیگر از تصادف مرگبار.

این اشتباه بود.

تحقیقات اولیه به تعدادی از عوامل از جمله مسائل با حداکثر 8 پرواز کنترل از ویژگی های MCAS نه نازل شده به خلبانان و معیوب سنسور و همچنین ناکافی نظارت توسط اداره هوانوردی فدرال (FAA).

مقبره نه اتیوپیایی کشته در سقوط از جمله خلبان فوقانی چپ دروغ در یک ساختمان متصل به تثلیث مقدس کلیسای جامع در آدیس آبابا. (سیلویا تامسون/CBC News)

'فرهنگ پنهان'

در علاوه بر این به اتیوپی گزارش یک گزارش موقت توسط ایالات متحده آمریکا مجلس کمیته حمل و نقل منتشر شد جمعه گفت FAA "شکست خورده در وظیفه خود برای شناسایی کلید مشکلات ایمنی." آن را سرزنش بوئینگ اشتباهات مهندسی و آن "فرهنگ پنهان."

هر چند او گفت که او "واقعا واقعا متاسفم" و تلاش برای رفع MCAS مشکلات بوئینگ مدیر عامل دنیس Muilenburg برداشته شد در ماه دسامبر.

بوئینگ می گوید کارکنان آن را علامت مارس 10 با پخش مراسم یادبود برای قربانیان از اتیوپی با پرواز 302 و حوادث دیگر.

"حافظه از کسانی که از دست داده و زندگی خود را در اتیوپی صدای پرواز هواپیمایی 302 و شیر هوا پرواز 610 و دلخراش از دست دادن رنج می برد با خود عزیزان است استارک یادآوری است که زندگی می کند بستگی دارد کار می کنیم و تاکید بر اهمیت حفظ ایمنی و کیفیت به عنوان اصول بنیادی گفت:" برنارد Choi یک مدیر ارشد در ارتباطات در بوئینگ.

"ما همچنان به ایجاد تغییرات به شرکت ما و فرهنگ زیر درس های آموخته شده از این حوادث غم انگیز او گفت:" در یک ایمیل به CBC News.

سابق مدیر عامل شرکت بوئینگ دنیس Muilenburg مکث در حالی که صحبت کردن در یک کنفرانس خبری در نشست سالانه سهامداران در جلسه ای در شیکاگو, مارس 29 2019 تنها چند هفته پس از دوم 737 Max سقوط. (جیم جوان/فردا نیوز)

پل Njoroge خرس از دست دادن.

"فرزندان من و مادر من در قانون سزاوار نیست برای مردن در چنین شیوه ای" گفت: Njoroge.

"من افتخار می کنم که من می تواند صدای خود را; که حتی اگر من را از طریق بسیاری از مشکلات و غم و اندوه است که آن را قرار داده نشده من در یک پیله غم و من بیرون می آیند و جهان را به مکانی بهتر است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن