آن را مدت زمان طولانی گذشته ما به رسمیت شناخته شده همه Latinos کشته شده به دست پلیس

منn در ژانویه 1918 به عنوان مردم پرونیر تگزاس, خواب, یک گروه از تفنگداران ارتش ایالات متحده سربازان سواره نظا

توسط PATRIS-FUN در 1 مرداد 1399

منn در ژانویه 1918 به عنوان مردم پرونیر تگزاس, خواب, یک گروه از تفنگداران ارتش ایالات متحده سربازان سواره نظام و انگلیس و دامداران حمله به این شهر است. آنها ربوده 15 مکزیکی مردان و پسران در نزدیکی یک تپه مشرف به رودخانه و به ضرب گلوله آنها را از 3 ft. دور و کشتن همه آنها را. بقیه روستاییان پناه در مکزیک است. روز بعد جلادان سوخته چه مانده بود از شهر. آنها ادعا بدون اثبات است که قربانیان خود را به حال متصل شده اند به یک حمله اخیر در نزدیکی Brite در مرتع پرورش احشام.

فاسد اجرای قانون سیستم ما امروز ژیان میوه از موسسات مانند تگزاس رنجرز بودند که پاشیدند به طور خاص به آزار و اذیت سیاه و قهوه ای بدن. از روزهای اولیه از این کشور ماموران اجرای قانون انجام داده اند خود را با نتیجه کمی برای اقدامات خود را به این دلیل که دولت هرگز قرار داده شده بسیار با ارزش در زندگی مردم رنگ. در حالی که ریشه های پلیس در امریکا متفاوت است, ما می دانیم که در جنوب آنها تا به حال ریشه های خود را در گشت زنی هدف قرار دادن آمریکایی های آفریقایی تبار. رنجرز تگزاس ایجاد شده در 1820s اغلب دیده می شود که آمریکایی قهرمانان, تقریبا افسانه ای در قد و قامت. اما آنها یک نژادپرستانه و سرکوبگرانه و خشونت آمیز نیروی که بارید ترور در مکزیک و مردم بومی به عنوان آنها پاک راه را به سوی غرب گسترش است.

یک گردان مرزی تگزاس رنجرز Lela تگزاس در حدود سال 1885.
آندروود Archives—Getty Images

"آنها سوخته دهقان روستاها و قتل عام مردم بی گناه. آنها مرتکب جنایات جنگی است. خود را به قتل مکزیکی و آمریکایی های مکزیکی ساخته شده آنها را به عنوان ترس در مرز به عنوان Ku Klux Klan در جنوب عمیق" یادداشت reddick سوانسون در کتاب جدید خود Cult of Glory: پررنگ و وحشیانه, تاریخچه رنجرز تگزاس است. از سال 1915 تا 1920 تا 5,000 مکزیکی "معصوم از هر گونه جرم و جنایت اما یکی بودن مکزیکی" کشته شدند رنجرز تگزاس, نوشتن, Julian سمرا جو برنل و آلبرت پنا در باروت عدالت: یک ارزیابی مجدد از تگزاس رنجرز. این سازمان های خاص ممکن است در طول سال تغییر کرده اما نگرش نژادپرستانه و اقدامات در اجرای قانون باید همچنان ادامه داشت. (رنجرز تگزاس امروز یک بخش از دولت وزارت امنیت عمومی اما شاید آن را تعجب آور نیست که برخی از سابق رنجرز پیوست گشت مرزی که از آن تشکیل شد در 1920s.)

تاریخ خارجه-تحریم خشونت پلیس علیه Latinos شده است تا حد زیادی پاک شده با بسیاری از داستان به خاک سپرده شد در فراموشی سپرده میشود. سازمان دهندگان جامعه مانند کسانی که از عدالت جوانان ائتلاف la Unión del Barrio کار کرده اند به گونه ای خستگی ناپذیر برای آوردن عدالت به خانواده های Latinos کشته شده توسط پلیس و به منظور بالا بردن آگاهی از نابسامانی های اجرای قانون در مردم ما است. جوانان عدالت ائتلاف L. A. نیز مبارزه برای لغو حضور پلیس در مدارس—در لس آنجلس Unified School District 73.4 درصد از جمعیت دانشجویی لاتین. این کار به ندرت باعث می شود سرفصل های ملی. در ضمن لس آنجلس کلانتر (LASD) برای دهه مواجه با اتهامات که این خانه را به "معاون باندهای" افسر پلیس که در درجه اول سیاه پوست و لاتین در محله. در سال 1991 یک قاضی فدرال در توصیف یکی از این گروه به عنوان "نئو-نازی سفید-supremacist باند" و گفت: بالاتر یو پی اس در بخش "تلویحا اجازه نمایندگان خلاف قانون اساسی رفتار است." بدون درک عمیق ساختاری نیروهای پشت خشونت برپا برابر ما آن را آسان به اخراج مرگ Latinos در دست پلیس به عنوان چند و دور بین.

در ژوئن 18, آندرس Guardado, 18 سال, پیر السالوادور آمریکا هدف گلوله قرار گرفت و کشته لس آنجلس کلانتر معاون. در زمان مرگ او مشغول به کار بود به عنوان یک گارد امنیتی در یک خودکار فروشگاه بدن. پدرش کریستبل Guardado به من گفت آندرس مشغول به کار بود دو شغل به پرداخت هزینه برای خود و برای کمک به خانواده شناور ماندن پس از آنها در زمان ضربه مالی با توجه به COVID-19. افسران ادعا Guardado تفنگ داشتند اما خانواده اش بارها مورد مناقشه حساب. کلانتر دفتر قرار می گیرد "امنیت نگه دارید" در Guardado را کالبد شکافی بیشتر پارگی اعتماد با جامعه آن است که قرار است به خدمت اما در جولای 10, the L. A. پزشکی قانونی شهرستان منتشر شده رسمی نتایج کالبد شکافی هجوم سفارشات از LASD. این گزارش نشان داد که Guardado به ضرب گلوله کشته شد و پنج بار در پشت و دو دیگر چراندن زخم. "شیوه ای از مرگ است و قتل" آن را گفت. در جولای 8, معاون چه کسی کشته Guardado شد و هنوز هم به کار گرفته شده توسط LASD نشده است در مصاحبه با محققان. "ما در جدول زمانی خود را" فرمانده کریس علائم گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

Guardado بود که نه تنها لاتین جوان کشته شده توسط پلیس در کالیفرنیا که در ماه است. در ژوئن 2, شان Monterrosa, 22 کشته شد توسط یک کارآگاه است که به ضرب گلوله از پنج بار از طریق شیشه جلو اتومبیل از بینام و نشان پلیس خودرو. Vallejo رئیس پلیس Shawny ویلیامز در ابتدا گفت Monterrosa شد بر روی زانو های خود را با دست خود در بالای کمر خود را زمانی که او کشته شد و کارآگاه است که او و فکر او را دیدم یک تفنگ, اما آن را تبدیل به یک چکش. سپس بعد از آن روز این گروه با صدور بیانیه ای ساخته شده است که Monterrosa به نظر می رسد بیشتر تهدید کرد و گفت او "به طور ناگهانی تبدیل شده است به سمت افسران خیزان در نیمه زانو موقعیت خود را به عنوان اگر در آماده سازی برای شلیک کنید." در ژوئن 6, California Highway Patrol افسران در اوکلند شات اریک Salgado, 23 و دوست دختر خود حامله در چه خانواده اش وکیل به نام "قتل عام." پلیس گفت که او "ramming" ماشین او رانندگی به وسایل نقلیه خود را, اما خانواده اش را وکیل می گوید که او به ضرب گلوله کشته شد چند بار اول. سالگادو درگذشت; دوست دخترش جان سالم به در برد اما نوزاد را از دست داد.

جمع آوری مردم در صحنه CHP افسر-درگیر تیراندازی مرگ اریک سالگادو در اوکلند کالیفرنیا در ژوئن 8 سال 2020 است.
اسکات Strazzante—سان فرانسیسکو کرونیکل/ستاره قطبی

همانطور که از ژوئن 9, با توجه به پایگاه داده وارد شده توسط Los Angeles Times, 465 Latinos کشته شده بودند توسط پلیس از سال 2000 در L. A. شهرستان به تنهایی. ملی 910 اسپانیایی کشته شده اند پس از 2015. شایان ذکر است که Latinos اغلب undercounted در جنایی-عدالت داده ها از بسیاری از کشورهای گزارش مسابقه اما نه قومیت.

در سال 2013, اندی لوپز, 13 کشته شد توسط Sonoma County sheriff معاون Erick Gelhaus. لوپز راه رفتن را از طریق بسیاری خالی زمانی که افسر اشتباه خود تفنگ اسباب بازی برای یک AK-47. Gelhaus شات لوپز هفت بار او را به قتل در صحنه است. هیچ اتهامات جنایی واصل شد. در سال 2014 الکس Nieto, 28, از خوردن یک burrito و چیپس در سان فرانسیسکو پارک زمانی که یک رهگذر تلقی او مشکوک و خواست شریک زندگی خود را به 911 تماس بگیرید. یک افسر تخلیه کل کلیپ سپس reloaded, تیراندازی 23 دور در کل در Nieto. یکی دیگر از شات افسر 20 بار. دو افسر جلب اسلحه های خود را و حداقل پنج بار در حالی که Nieto دراز بر روی زمین در حال مرگ است. آنها نه با عنوان جرم جنایی متهم شده است. در مورد مدنی در برابر آنها ادعا کردند که آنها فکر تیزر او حامل یک تفنگ و یک هیئت منصفه در بر داشت که آنها را در استفاده از نیروی بیش از حد.

نام Latinos کشته شده توسط پلیس و در رفتن به دردناکی روشن در سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات. در 24 ژوئن در هفته Black Lives Matter L. A. اعتراض به حذف دادستان منطقه جکی Lacey خانواده های کشته شدگان توسط پلیس صحبت کرد و نام خود عزیزان. بسیاری از آنها لاتین از جمله آفریقایی-Latinos. با تشکر از سیاه و سفید جامعه دشوار کار به پلیس افزایش مسئولیت پذیری و آگاهی و درشت چشم انداز برای defunding پلیس و تصور یک سیستم است که در خدمت مردم باطل قتل Latinos شروع به دست آوردن توجه ملی. این مظهر "زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده پس از آن همه زندگی مهم خواهد بود."

ما دیگر نمی تواند گریزی به تاریخ و حقیقت است. فرزندان قربانیان پرونیر تگزاس به دنبال تتم قتل عام تاریخی نشانگر اما در ابتدا ملاقات با مقاومت از صندلی از پادگان شهرستان تاریخی کمیسیون نوشت که در یک ایمیل به تگزاس تاریخی کمیسیون که "مبارز اسپانیایی تبدیل شده اند و این نشانگر درخواست به یک تظاهرات سیاسی و می خواهید غرامت از دولت فدرال برای 100 سال به علاوه رویداد غم انگیز." جیم سفید سوم یک نسل از Brite خانواده گفت: نیویورک تایمز که "از زمان آشفته در مرز هنگامی که شما تا به حال تعداد زیادی از مردم کشته شدن در هر دو طرف است." وقتی که می آید به جنایات علیه مردم رنگ دو طرف همیشه جادویی پدیدار شود. پس از "متحد حق" تجمع در Charlottesville, Va., در سال 2017 که نئو نازی ها در برخورد با معترضان مبارزه برای عدالت اجتماعی رئیس جمهور تهمت وجود دارد گفت: "بسیار خوب مردم در هر دو طرف است."

بستگان کشته شدگان در پرونیر کشتار را در نهایت خود نشانگر در سال 2018 است. 910 اسپانیایی که کشته شده اند در دست پلیس پس از 2015 و در سال قبل از این پایگاه داده وجود داشته سزاوار توجه ما فعالیت و یاد بیش از حد. ما نمی توانیم صبر کنید یکی دیگر از صد سال قبل از ما داستان خود را.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب