"این مانند یک سکوت بصری پیام.' چگونه اجتماعی فاصله-بازی های دوستانه "خرس شکار' متحد محله میان Coronavirus

شیر و ببر و خرس عروسکی, oh my! با خانواده ها در سراسر جهان مطیع اجتماعی فاصله دستورالعمل های توصیه شده توسط ک

توسط PATRIS-FUN در 7 فروردین 1399

شیر و ببر و خرس عروسکی, oh my!

با خانواده ها در سراسر جهان مطیع اجتماعی فاصله دستورالعمل های توصیه شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مقامات برای جلوگیری از گسترش بیشتر از coronavirus محله "خرس شکار" در حال تبدیل شدن به تمام خشم در برخی از مناطق.

در نظر گرفتن یک صفحه از مایکل روزن سال 1989 کتاب کودکان ما در حال رفتن به یک خرس شکاراعضای تعدادی از جوامع در سراسر جهان در حال قرار دادن خرس و دیگر حیوانات در خانه های خود ویندوز برای ایجاد یک شکار روبنده-esque فعالیت برای کودکان و نوجوانان که در خانه گیر کرده. در حالی که پیاده روی و یا درایو در اطراف محله با پدر و مادر خود کودکان و نوجوانان در مشارکت جوامع می توانید برخی از سرگرم کننده با نگه داشتن یک چشم را برای هر تعداد از حیوانات که قرار داده شده است بر روی صفحه نمایش در خانه های دیگر.

Shanna بونر داماد که پیشگام اخیر شکار خرس ابتکار در Stewart چشمه محله مورفریزبرو دنیاست. زمان می گوید که او کلمه را با ارسال ایده در محله خود را خصوصی Facebook گروه پس از دیدن این شناور در اطراف در رسانه های اجتماعی. در حال حاضر او می گوید: بچه ها در حال رومینگ محله کامل در سافاری لباس, دوربین دوچشمی گنجانده شده است.

"در عرض چند ساعت همه بود و پاسخ و مایل به عضویت در" او می گوید. "همه در تلاش برای لذت بردن از این زمان در خانه با یکدیگر اما فراموش اجتماعی فاصله در همان زمان. بنابراین ما در حال تلاش به آمده تا با برخی از فعالیت های سرگرم کننده."

یک خرس عروسکی در پنجره یک خانه در مورفریزبورو, Tenn.
Shanna بونر داماد

داماد می گوید که نزدیک به نیمی از خانه ها در 200-خانه محله در حال حاضر شرکت در خرس شکار از جمله آنهایی که در آن هیچ بچه های کوچک زندگی می کنند.

"ما برخی از خانه ها که در آن احتمالا هر حیوان پر شده آنها خود را پر شده است به یک پنجره" او می گوید. "برخی از خانواده ها آن را تبدیل به یک سیاحت اکتشافی در افریقا به جای یک خرس شکار دلیل این که شما دیگر حیوانات است. مردم در حال قرار دادن خرس چاپ خود را در پیاده رو با گچ. آن را بدل به بیشتر."

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا را کلیک کنید.

در ضمن در لندن قصبه Lewisham, Daniele Hamamdjian می گوید که خرس شکار در زمان خارج از بلوک پس از او این ایده را در محله خود را در گروه واتساپ.

"ما قرار داده و ما خرس عروسکی در پنجره و چیزی که بعد از شما می دانید, همه بود, قرار دادن یکی در پنجره خود," او می گوید. "این واقعا دلگرم کننده. من احساسی به دنبال در تمام این تصاویر در آینده به دلیل من فکر می کنم مردم فقط می خواهم به چسبیدن بر روی هر چیزی مثبت, حتی اگر آن را یک حیوان پر شده را در یک پنجره."

رودز بیلی که خانواده شده است شرکت در خرس شکار رفتن در Hamptons و جنگل محله کلمبیا, S. C., اضافه می کند که خرس شکار تبدیل شده است بیش از فقط یک بازی برای آنها.

"این یک راه برقراری ارتباط با افراد دیگر در حالی که شما هنوز هم امن در خانواده خود انزوا" او گفت:. "مثل یک سکوت, پیام تصویری است که خانواده ها را وادار به ارسال به هر یک از دیگر از خود ویندوز و می گوید:" ما همه در این با هم. من تجربه آنچه شما در حال تجربه.'"

بیلی می گوید که او و همسرش تبدیل شده اند جستجو برای "خرس " لانه" به عنوان آنها لقب خانه با خرس به یک تجربه یادگیری خود را برای 5 سال.

"ما گفت:" ما باید بروید و پیدا کردن به عنوان بسیاری از خرس به عنوان ما می توانیم' و همسرم یک پد و کاغذ به طوری که دختر من می توانم نوشتن تعداد خرس او می خواهم دیده می شود. ما با استفاده از آن به عنوان یک بازی شمارش برای او," او گفت:. "هر زمان که ما شاهد یک همه خواهد داد 'وجود دارد یک خرس! وجود دارد یک خرس!' و نقطه در آن است. شما می توانید نوع در حال حاضر, اما وقتی در یک راه مثبت است."

داماد می گوید که موفقیت شکار خرس او الهام جامعه به سازماندهی اجتماعی دیگر فاصله پسند فعالیت هایی مانند گچ-a-walk — "همه برای نوشتن پیام های الهام بخش و تصاویر قرعه کشی در پیاده رو" — یک مقام ارشد پیاده روی برای سالمندان دبیرستان — "هر کس برای رفتن به خارج آمده و برای آنها تشویق" و بازدید از محلی کامیون مواد غذایی — "ما در حال تلاش برای حمایت از ما رستوران های محلی به طوری که آنها ماندن در کسب و کار."

"فقط به خاطر ما اجتماعی فاصله معنا نیست که ما باید به لحاظ اجتماعی منزوی," او می گوید. "ما در حال تلاش برای گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه اما هنوز شش فوت از هم جدا است."

ویژه داستان
خواهد COVID-19 تا کنون واقعا میشه ؟ ؟ ؟
در اینجا چیزی است که یکی از کسانی که بالای کارشناسان فکر می کند

مشترک احساسات در میان شکارچیان خرس به نظر می رسد که به اشتراک گذاری این فعالیت با همسایگان خود ساخته شده است آنها احساس یک احساس بیشتری از جامعه است.

"آن را گسترش خانواده ما به صورت نمادین در راه است که ما در غیر این صورت ممکن است قادر به" بیلی می گوید. "هنگامی که شما توسط یک خرس خانه, آن را تقریبا مانند یک مثبت عشق کد که مردم در حال ارسال. شما احساس می کنید مثل آنها بلافاصله دوستان است. شما باید حس همان جامعه و همان حس عشق برای کودکان و نوجوانان و خانواده است."

Hamamdjian اضافه می کند که می توان آن را یک انحراف مثبت برای کودکان و نوجوانان است که ممکن است درک نیست که چرا اجتماعی فاصله مهم است در حال حاضر.

"چگونه می توانم به شما توضیح به چهار سال است که او را مجاز playdates و دوستان او مجاز نیست playdates زیرا مردم بیمار ؟ شما نمی خواهید دچار روان زخم کردن آنها را و شما نمی خواهید آنها را به ترس از انسان های دیگر, اما آنها هنوز هم باید محتاط" او می گوید. "بنابراین لکه های حیوانات در ویندوز واقعا خوب حواس پرتی از coronavirus گفتگو."

در میان این دوران سخت بیلی اشاره می کند که کودکان و بزرگسالان به طور یکسان نیاز به چیزهایی مانند خرس شکار به آنها یادآوری می کنند که چرا خود جدا مهم است.

"این به ما یادآوری می کند که ما بخشی از چیزی بزرگتر از خودمان و همه ما در حال رفتن را از طریق این ها با هم," او می گوید.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به virus@time.com.

نوشتن به مگان McCluskey در megan.mccluskey@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن