'آن را توجیه کرد.' ال پاسو خارج تیراندازی مشکوک در حال حاضر چهره 90 فدرال اتهامات

لیندا و Saul لارا شرکت کرده اند درمانی برای چند ماه به منظور رسیدگی به تروما اوت 3 2019 زمانی که یک فرد مسلح

توسط PATRIS-FUN در 18 بهمن 1398

لیندا و Saul لارا شرکت کرده اند درمانی برای چند ماه به منظور رسیدگی به تروما اوت 3 2019 زمانی که یک فرد مسلح به ضرب گلوله کشته و 22 نفر و مجروح شدن حداقل 23 نفر دیگر در خارج, در, El Paso, Texas.

این Laras شد در پارکینگ یک باشگاه سام در کنار درب به خارج زمانی که آنها شنیده ام صدای شلیک گلوله و مجبور به فرار. "آن را مانند بوم, بوم, بوم, بوم, 10 یا 15 عکس واقعا سریع" لیندا لارا گفت: زمان روز پس از تیراندازی. او گفت که او به نام 911 به عنوان او و همسرش به تماشای مردم اجرا برای پوشش و پدر و مادر سپر فرزندان خود را.

شش ماه بعد مشکوک قاتل 21 ساله پاتریک Crusius از آلن تگزاس در حال حاضر رو 90 فدرال اتهامات از جمله 22 جنایات نفرت. برخی از این اتهامات حمل حداکثر مجازات مرگ است. وزارت دادگستری اعلام کرد این اتهامات در یک پنج شنبه شب در کنفرانس مطبوعاتی در ال پاسو.

"این توجیه" لیندا لارا می گوید. "او متنفر مردم مکزیک. او را به درایو 10 ساعت — او می تواند تبدیل به اطراف در هر زمان. پس از آن یک جنایت نفرت."

این اتهامات شامل 45 فقره قتل یا اقدام به قتل تحت فدرال جرم و جنایت نفرت قوانین که شامل حداکثر حکم زندگی در زندان است. او همچنین متهم شده است با 45 فقره با استفاده از یک اسلحه گرم به ارتکاب خشونت است.

Crusius یک مرد سفید پوست است متهم به رانندگی 10 ساعت از شمال تگزاس به هدف مکزیکی در ال پاسو. بیانیه منسوب به Crusius که منتشر شد در مدت کوتاهی قبل از تیراندازی توصیف اسپانیایی به عنوان "مهاجمان." Crusius اعتراف به پلیس پس از دستگیری او اما بعد التماس کرد گناه نیست به سرمایه دولت اتهام قتل که می تواند شامل مجازات اعدام. او شده است در زندان پس از دستگیری و در سازمان دیده بان به خودکشی.

"ما نه میخوام اجازه دهید تا ما حل و فصل است که شرکت ما در حال رفتن به مبارزه با خشونت افراط گرایان و ما میخوایم پیروزی" گفت: جان باش, U. s. دادستان برای غرب در منطقه از تگزاس در یک پنج شنبه شب در کنفرانس مطبوعاتی.

El Paso County District Attorney Jaime اسپرزا بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر, اما او گفت: Dallas Morning News در بیانیه ای که او از کیفرخواست توسط باراک اوباما "به عنوان یکی از راه های بیشتر از برگزاری تیرانداز پاسخگو باشد. دفتر دادستان منطقه ادامه خواهد داد به کار سخت برای اطمینان حاصل شود که عدالت انجام شده است و که تیرانداز پاسخگو با جامعه ما است."

تاریخ محاکمه برای دولت هزینه نشده است و این شانس برای تغییر محل می تواند هزینه های بخش بین 6 دلار به 8 میلیون دلار با توجه به El Paso Times, که می تواند به معنای برش از پروژه های شهرستان با هدف بهبود زیرساخت ها مانند جاده ها و پارک ها و کمک برای افراد مسن.

این شهرستان نیز مشخص Crusius به بی بضاعت و پرداخت برای دفاع از خود — هزینه های که Laras می گویند همچنان ادامه دارد و به ضرر شهر است.

"او در حال حاضر گرفته شده بسیاری از ال پاسو" لیندا لارا می گوید. "این کاملا غلط من است." زن و شوهر می گوید آنها نمی توانستم بخوابم پس از تیراندازی و شروع درمان به همین دلیل.

قبل از تیراندازی لیندا لارا می گوید او را باور نمی کند در مجازات اعدام. "در حال حاضر من تغییر ذهن من," او می گوید. "او باعث مرگ و میر 22. من فکر می کنم که این حداقل است که می تواند به او اتفاق می افتد."

نوشتن به یاس در اگویلرا jasmine.aguilera@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن