آن را همیشه یک روز خوب به حمام افتاب گرفتن در عشق افلاطونی بین لئوناردو دی کاپریو و براد پیت

آن شده است یک اتفاقی جوایز فصل برای هواداران براد پیت و لئوناردو دی کاپریو — و به خصوص کسانی که لذت بردن از د

توسط PATRIS-FUN در 19 بهمن 1398

آن شده است یک اتفاقی جوایز فصل برای هواداران براد پیت و لئوناردو دی کاپریو — و به خصوص کسانی که لذت بردن از دیدن آنها pal در اطراف با هم.

با تشکر از کمدی و درام Once Upon a Time...در هالیوود racking تا نامزد 2020 گلدن گلوب سال 2020 خم شدن جوایز و 2020 بفتا پویا اواز یا موسیقی دو نفری از براد و لئو کرده مکرر ثابت در این سال جایزه مدار. دو ستاره دار در مقابل یکدیگر برای اولین بار در کوئنتین تارانتینو فیلمهای منجر به آنچه که به نظر می رسید مانند یک شکوفایی bromance بین آنها.

البته پیت و دی کاپریو قبلا متصل اولیه خود را نقش بر طنزهای دردهای در حال رشد. اگر چه آنها هرگز به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش با هم. "ما شروع به در همان برنامه تلویزیونی" پیت گفت: در جولای مصاحبه با امروز.

"ما در حال حرف زدن دهه پیش" دی کاپریو اضافه شده است.

در 92 سالانه جوایز اسکار روز یکشنبه پیت و دی کاپریو را یک بار دیگر ضربه این شهر برای پیدا کردن اگر آنها برنده اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و بهترین بازیگر نقش اول مرد بود. هر یک در حال حاضر دارای یک جایزه اسکار در زیر کمربند خود را با برد پیت در سال 2014 برای تولید بهترین تصویر گیرنده 12 سال یک برده در حالی که دی کاپریو در زمان خانه بهترین بازیگر نقش اول مرد در سال 2016 برای نقش خود در این Revenant.

اما بدون در نظر گرفتن شب و نتیجه آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه انجام یک فیلم با هم اجازه داده براد و لئو برای ایجاد یک پیوند است که آزمون زمان ایستاده. به عنوان دیکاپریو گفت نیویورک تایمز در ماه مه از دوستی نزدیک بین شخصیت خود را در یک بار پس از یک زمان "ما بلافاصله سقوط کرد و به کفش. ما قابل درک است که رابطه را به سرعت است که در روز اول به ما آن بچه ها."

در حال حاضر لطفا لذت بردن از این لیست پنج براد و لئو ترین یابم نمایش از محبت به یکدیگر.

زمانی که براد و لئو bro-ed در جشنواره کن

براد پیت و لئوناردو دی کاپریو حضور مخاطب برای "Once Upon A Time...در هالیوود" در طول 72 جشنواره فیلم کن جشنواره فیلم کن فرانسه در 22 مه 2019.
گرت Cattermole—Getty Images

وجود دارد هیچ چیز مانند لگد زدن به خود فیلم به شدت تحسین اجرا با صرف برخی از وقت با کیفیت با شما costars در جنوب فرانسه. پیت و دی کاپریو شد چیزی جز لبخند در حالی که نما هم در مخاطب برای نخستین بار پس از یک زمان در 72nd annual جشنواره فیلم کن در ماه مه.

و خود را آشکار بی قید تفاهم انعکاس نظرات آنها در مورد کار بر روی فیلم با هر یک از دیگر.

"من باید بگویم آن را فوق العاده آسان — فوق العاده آسان کار با براد," دی کاپریو به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. "و من فکر می کنم ما با هم جعلی, امیدوارم, بزرگ, سینمایی, اوراق قرضه در یک فیلم در مورد صنعت ما با هم."

"واقعا عالی بود سهولت و واقعا سرگرم کننده بزرگ" پیت اضافه شده است. "این که چیزی از دانستن اینکه شما رو به بهترین از بهترین ها در طرف مقابل از جدول برگزاری این صحنه با شما وجود دارد و این کمک بسیار خوبی در آن است."

زمانی که براد ستایش لئو در گلدن گلوب سخنرانی

پس از این مرحله در سال 2020 گلدن گلوب به قبول این جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک عکس متحرک پیت mused بیش چقدر کار با دی کاپریو در یک بار پس از یک زمان به معنای به او.

"قبل از The Revenantمن استفاده می شود به تماشای ماه پس از سال خود را costars قبول جوایز و دریافت کنید و از او تشکر, فراوان," پیت گفت. "من می دانم که چرا او این همه ستاره او یک gent, و من نمی خواهد در اینجا بدون شما ، من از شما سپاسگزارم."

Awww.

زمانی که براد و لئو تا به حال شایان ستایش نام مستعار برای هر یک از دیگر

براد پیت و لئوناردو دی کاپریو با حضور 26 سالانه صفحه جوایز انجمن بازیگران در حرم سالن در لس آنجلس, کالیفرنیا, در تاریخ 19 ژانویه سال 2020 است.
کوین Mazur—Getty Images

با تشکر از پیت گلدن گلوب پذیرش گفتار ما می دانیم که او لذت می برد با اشاره به دیکاپریو با حروف LDC. اما در یک مصاحبه با مردم منجر به خم شدن جوایز پیت نشان داد که LDC است کمی بیشتر از یک رنگارنگ نام مستعار برای او.

"عاشق. او با من تماس عاشق" پیت گفت. "این کمی گیج کننده است اما من رول با آن است."

زمانی که براد طعنه لئو در مورد کشتی تایتانیک

در حالی که چت با MTV News کنار Once Upon a Time costars پیت و مارگوت رابی در ماه جولای دی کاپریو خواسته شده بود به وزن در این بحث که آیا هر دو جک و رز می تواند مناسب در درب در پایان از تایتانیک.

دی کاپریو داشت که او "بدون شرح" اما پیت نمی تواند مقاومت در برابر گرفتن در یک اهل تفریح و بازی حفاری به هر حال. "می تواند شما می تواند شما را در فشرده وجود دارد ؟ شما می توانید نمی تواند شما؟" پیت پرسید: استخراج خنده.

ویژه داستان
Coronavirus شیوع بیماری می تواند از خط خارج Xi Jinping رویاهای از یک قرن
ویروس بافندگی بیش از رئيس جمهور ملی جوان سازی پروژه و خود را سفت و محکم از بالا به پایین حکومت در حال آزمایش است

و آن را متوقف نمی وجود دارد. در حالی که پذیرش خود را از گلدن گلوب و پیت یک بار دیگر با بازگشت به موضوع از بدنام درب. "من می خواهم به اشتراک گذاشته ام قایق" او اعلام کرد به دی کاپریو و هر کس دیگری در مخاطب است. نهایی نشانه دوستی واقعی.

زمانی که براد و لئو آویزان با Al Pacino در Netflix بکشد شره پس از حزب

Al Pacino, لئوناردو دی کاپریو و براد پیت با حضور 2020 Netflix شره پس از حزب در غروب آفتاب برج در لس آنجلس, کالیفرنیا, در تاریخ 19 ژانویه سال 2020 است.
مایکل Kovac—Getty Images for Netflix

چه بهتر از دو تا از بزرگترین ستاره های هالیوود تیراندازی نسیم بر روی یک نیمکت با هم ؟ سه تن از بزرگترین ستاره های هالیوود تیراندازی نسیم بر روی یک نیمکت با هم.

Pacino به احتمال زیاد نیاز به اطمینان که دوستی واقعی هنوز وجود دارد پس از — spoiler alert — چه اتفاقی می افتد به شخصیت او در این Irishman.

براد و لئو برای زندگی است.

نوشتن به مگان McCluskey در megan.mccluskey@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب