'این مسابقه به پایین.' Coronavirus است برش به فرفره کارگر درآمد به تازگی بیکاری سیل برنامه های

Fیا سال Jennell Lévêque شده است و زود بیدار شدن و کشیدن از طریق تلفن به این امید که آمازون فلکس خواهد رها کرد

توسط PATRIS-FUN در 26 اردیبهشت 1399

Fیا سال Jennell Lévêque شده است و زود بیدار شدن و کشیدن از طریق تلفن به این امید که آمازون فلکس خواهد رها کردن برخی از تغییرات برای تحویل رانندگان و که او می تواند به اندازه کافی سریع برای دستگیر کردن یکی. اما از آنجا که COVID-19 pandemic حتی با شش برنامه های باز به صورت های مختلف تحویل سیستم عامل Lévêque واز سختی هر شغل ارائه بسته های, وعده های غذایی و یا مواد غذایی. از Facebook گروه او اجرا می شود برای Instacart کارگران در ضمن deluged با درخواست از خریداران که می خواهند برای پیوستن به.

قبل از همه گیر وجود دارد میلیون ها نفر از مردم مانند Lévêque که می تواند یک زندگی و یا حداقل کسب درآمد مناسب و معقول پول جیب کردن فرفره کار: رانندگی مردم از فرودگاه به دور خانه های, ارائه, شام, طراحی آرم برای غریبه نیمی از جهان دور. اما به عنوان نرخ بیکاری در ایالات متحده رویکردهای 15% و به عنوان صندوق بین المللی پول پیش بینی 3 درصد انقباض در اقتصاد جهانی افرادی که متکی فرفره کار برای درآمد در حال دیدن درآمد خود را به عنوان شاقول بیشتر مردم رقابت برای شغل.

"هر روز بدتر و بدتر با هر پلت فرم می گوید:" Lévêque که در چهل سالگی و که ضجه و زاری است از عهده شرکت اعداد. Upwork می گوید آن دیده می شود افزایش 50 ٪ در نمایه علامت یو پی اس از همه گیری آغاز شد. Talkdesk مشتری و ارائه دهنده خدمات است که راه اندازی یک گیگ اقتصاد پلت فرم رو از 10 ، 000 برنامه های کاربردی جدید برای فرفره کار در 10 روز. Instacart استخدام 300,000 اضافی کارگران در یک ماه و گفت: در اواخر ماه آوریل این برنامه ریزی برای اضافه کردن 250,000 بیشتر.

هر چند بیشتر مردم داشتن غذا دریافت بسته از آمازون و جستجوی آنلاین را برای خود طراحی گرافیک و خدمات به مشتریان نیازهای موج جدید کارگران به طرح میتوانست به قانون عرضه و تقاضا در اجرای اقتصاد است. به سادگی با حداقل 36 میلیون تازگی بیکاران در امریکا به تنهایی که از اواسط ماه مارس در حال حاضر وجود دارد بیش از حد بسیاری از کارگران می شود به فرفره اقتصاد قابل دوام برای بسیاری از آنها است و این ممکن است غیر قابل برگشت به عنوان شرکت های انطباق با واقعیت از رکود اقتصادی جهانی است. با نگه داشتن سر تعداد کم آنها را درایو بیشتر مردم از جان گذشته به فرفره اقتصاد, گسترش بالقوه نیروی کار استخر برای شغل و رانندگی کردن قیمت است که کارگران می توانند فرمان.

"نرخ DoorDash و بارگذاری می خورد پایین ترین من تا کنون دیده ام اما همه آنها بد در حال حاضر می گوید:" Lévêque که به تماشای روند آشکار در هفته های اخیر. برنامه های مانند آمازون و انعطاف پذیری که رانندگان با استفاده از وسایل نقلیه شخصی خود را تحویل برای شرکت "رها کردن" و یا انتشار شغل در یک زمان خاص و Lévêque و دیگر رانندگان می گویند که این مشاغل در حال جامعی در عرض چند ثانیه. برخی از آمازون انعطاف پذیری رانندگان گرفته اند به نشستن در پارکینگ در نزدیکی آمازون انبارها به امید این کمک خواهد کرد که آنها را ضرب و شتم رقابت.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

برنامه های مانند Instacart ارسال "ارائه می دهد" که کارگران اجازه ببینید که چگونه بسیاری از مواد غذایی مشتری دستور داد چقدر آنها پرداخت می شود و چه نکته خواهد بود. در برخی از برنامه های این ارائه می دهد کمتر از همیشه Lévêque می گوید. (Instacart می گوید خریداران آن درآمد 60 درصد بیشتر در هر دسته ای از دستورات آنها کامل در بخشی به دلیل نکات را تقریبا دو برابر شده و این در حالی که آنها ممکن است دیدن همان حجم سفارشات را به عنوان قبل از متوسط تعداد دسته مانده است اساسا همان.) به عنوان ما صحبت Lévêque شده تحویل مواد غذایی را برای $3 به دلیل نبود ارزش گاز و او می خواهم به استفاده از. راننده دیگری به نام کوین, 43, که او را نمی خواهم نام خانوادگی استفاده می شود زیرا او نمیخواهد تمام وقت خود را به می دانم که او همواره در کنار آمازون می گوید فلکس شیفت در حال حاضر پرداخت حدود 18-20 یک ساعت از $28-$32 یک ساعت قبل از بیماری همه گیر.

همانطور که بیشتر کارگران عجله به نرم افزار نیز وجود دارد افزایش در مردم در تلاش برای استفاده از ناامیدی خود را. زرنگ در حال راه اندازی رباتها که با استفاده از الگوریتم های برای گرفتن شغل قبل از اینکه انسان می تواند و سپس شارژ بالقوه کارگران برای استفاده از این رباتها می گوید: Matthew Telles یک دیرین Instacart خریداران شده است که صریح در مورد پلت فرم نقص داره. به اصطلاح "grabber رباتها" را یک دسته از مشاغل را به عنوان به زودی به عنوان آنها می آیند که بدان معنی است که تنها افرادی که رباتها نصب شده کار می توانید پیدا کنید. Instacart خریداران پرداخت هزینه برای استفاده از رباتها که همچنین یک مشکل در خدمات مانند آمازون و انعطاف پذیری. Instacart در خاص "تبدیل به یک هدف برای این استثماری برنامه های که نیروی کارگران به پرداخت فقط به آنها دسترسی" Telles می گوید. (Instacart می گوید که استفاده غیرمجاز اشخاص ثالث در تلاش برای امن تر دسته مجاز نیست که هر کسی به انجام این کار غیر فعال می شود.)

تحویل رانندگان مانند Lévêque باید یکی از مزیت -- آنها تنها رقابت برای مشاغل با مردم خود را از منطقه جغرافیایی. در سایت های مانند Fiverr و Upwork که در آن مردم می توانند فروش و خدمات به عنوان متنوع به عنوان لوگو, طراحی, بازاریابی دیجیتال و صدای بازیگری کارگران در حال رقابت با دیگران از سراسر جهان است. هر کسی که با اتصال به اینترنت می توانید با یکدیگر رقابت برای این مباحث و بدتر جهانی اقتصاد در پی COVID-19 مردم بیشتر خواهد شد و جریان در این سایت ها به دنبال کار. بانک جهانی تخمین می زند که COVID-19 باعث خواهد شد که اولین افزایش در فقر جهانی از سال 1998 است.

یک جمعیت از تحویل رانندگان منتظر انتخاب کنید تا سفارشات از &پیتزا در 19 مارس سال 2020 در واشنگتن دی سی
لایحه اولری—واشنگتن پست/گتی ایماژ

"این یک مسابقه به پایین صادقانه می گوید:" ملانی نیکولز 40-year-old بازاریاب است که مستقل برای تکنولوژی نوپا در لس آنجلس به مدت هفت سال. با کسب و کار کاهش در پی گیر نیکولز ایجاد یک Upwork حساب از انگلستان که در آن او ماندن با خانواده و تلاش برای کسب درآمد برخی از پول اضافی. قبل از همه گیر او می تواند هزینه بین $100 به $150 یک ساعت به مشتریان که او می خواهم ملاقات حضوری و یا از طریق ارجاع. در Upwork او می گوید: مشتریان تبلیغات مشاغل که نیاز به همان مقدار کار اما با پرداخت 50 دلار در یک ساعت یا کمتر. گرفتن آن شغل است تقریبا غیر ممکن است—نیکولز می گوید: او برای اعمال 20 از ماه مارس و شنیده از چهار. یک چراغ واقعی پرداخت فرفره که به پایان رسید تا کار بیشتر از او تن به تن شد و پس از نیکولز بود 25 ساعت کار برای 10 ساعت پس از پرداخت. "Upwork به نظر می رسد مانند یک ایده خوب," او می گوید: "اما من کنجکاو برای پیدا کردن افرادی که در واقع پول از آن."

استیون لی Notar, 24 در همان وضعیت است. او به عنوان یک طراح گرافیک در یک سازمان رسانه ای در آلمان تا زمانی که این شرکت برای اولین بار کاهش می یابد خود را در ساعت و سپس او را گذاشته ، او شروع به تبلیغات در Fiverr برای خدمات طراحی تبلیغات آنلاین پوستر و کارت های کسب و کار, اما می گوید او به مجموعه خود را با قیمت پایین برای دریافت هر گونه سفارشات. "بسیاری از مردم در زمینه تبدیل شده است به وب سایت" Notar می گوید. "این است که بسیاری از عرضه اما هنوز بسیاری از تقاضا است."

سایت های مانند Upwork و Fiverr می گویند که تقاضا هنوز هم وجود دارد. آدم Ozimek اقتصاددان ارشد در Upwork می گوید که یک سوم از شرکت های فورچون 500 در حال حاضر با استفاده از پلت فرم است که مشتری هزینه شده است پایدار پس از همه گیر رسید. Upwork نه دنبال این که آیا مترجم آزاد پرداخت نرخ پایین رفته است اما Ozimek استدلال می کند که Upwork را مرز مدل کسب و کار خوب است برای فرفره کارگران به دلیل آن را به آنها می دهد آزادی برای پیدا کردن کارفرمایان در هر نقطه و نه فقط در خود شهر و یا کشور است. "این جایی است که ایالات متحده دارای این مزیت است," او می گوید. "ایالات متحده منجر دنیا در خدمات ماهر و ما مترجمان آزاد انجام پیدا کردن کار در سراسر جهان است."

چه نگرانی برخی کارگران این است که این تقلا رقابت با بیشتر مردم برای کاهش پرداخت کنسرتهایی در حال رفتن به تبدیل شدن به جدید عادی به عنوان کسب و کار سعی کنید به ماندن با تکیه صرف به عنوان کوچک که ممکن است. توییتر روز سه شنبه گفت که رفتن به جلو در کارکنان می تواند کار از خانه برای همیشه اگر آنها که مورد نظر. اما هنگامی که مردم در حال کار از خانه چه انگیزه ای برای نگه داشتن آنها را به عنوان حقوق و مزایای کارکنان? مسلما شرکت ها می تواند صرفه جویی در پول و تعادل بودجه خود را با استخدام در خارج از کشور بازاریابان و یا نویسان مایل به کار برای پول کمتر و هیچ فایده ای ندارد. نزدیک به نیمی از جهان در حال حاضر به اینترنت متصل می شوند تا از فقط 15 درصد در سال 2007.

غول شرکت های بازاریابی مانند WPP و Omnicom در حال حاضر صحبت در مورد قابل توجهی کاهش یافته رفتن به جلو و بازسازی -- آنها می تواند به نوبه خود آنلاین مترجمان آزاد پس از کسب و کار شروع می شود دوباره. یک بررسی نشان داد که در اوایل سال 2017 به طور متوسط درآمد ساعتی در برخی از سیستم عامل مانند Clickworker و آمازون Mechanical Turk شد تا به عنوان کم $2 به $6.5 ساعت است.

نشانه هایی وجود دارد که این انتقال در حال حاضر اتفاق می افتد. شرکت هایی که در حال تلاش برای رشد آنلاین در حال استخدام بسیاری از فرفره کارگران در Fiverr و Fiverr شاهد افزایش تقاضا برای این کارگران این شرکت گفت: در آن درآمد تماس است. Fiverr ضربه تمام وقت درآمد روزانه سوابق چهار بار در مارس, مدیر عامل شرکت Micha کافمن گفت. نیکولز فروشنده می گوید: او بزرگ آژانس های تبلیغاتی که گذاشته شدن صدها نفر از مردم استخدام فرفره کارگران برای بازاریابی مشاغل در Upwork. Upwork گفت: در آن ممکن است درآمد تماس بگیرید که یک شرکت چند ملیتی امنیت سایبر شرکت استفاده Upwork برای پیدا کردن طراحان و توسعه دهندگان و ورزشی آژانس بازاریابی استخدام توسعه دهندگان نرم افزار و انیمیشن در سایت برای پروژه های. گذشته از یک تعهد اخلاقی برای درمان کارگران به خوبی و به آنها پرداخت دستمزد زندگی می کنند وجود دارد هیچ چیز برای جلوگیری از بیشتر شرکت ها از jettisoning کارکنان تمام وقت و تغییر به پایین پرداخت می شود فرفره کارگران است.

آنها فقط می تواند پس از آنچه اتفاق می افتد شده است برای چندین دهه در زمینه های دیگر. فقط به عنوان تولید منتقل خارج از کشور برای نیروی کار ارزان تر و به عنوان فرفره اقتصاد برنامه های سوار دستمزد برای تاکسی و رانندگان تحویل این بیماری همه گیر است عجله فرفره-ification از شغل یقه سفید. فرفره اقتصاد ممکن است یک فضای شلوغ قبل از COVID-19 اما اقتصاد پررونق نقاب آن مبارزات کارگری زیرا بسیاری از آنها می تواند پیدا کردن شغل دیگر برای تکمیل درآمد خود را. در حال حاضر که کار اضافی و خشک و ناامیدی خود را مشهود تر است از همیشه. وقتی فرفره کار تنها پای در دسترس است که به میلیون ها نفر از مردم به اشتراک گذاری این بدان معنی است که برخی حتی نمی توانید ميبرند.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن