نظر: انزوا در جهان به هم پیوسته

هر چند coronavirus می داند هیچ مرزهای این طرح تا کنون برای شکست دادن آن بوده است به قرار داده تا مرزهای. بشریت

توسط PATRIS-FUN در 27 اسفند 1398

هر چند coronavirus می داند هیچ مرزهای این طرح تا کنون برای شکست دادن آن بوده است به قرار داده تا مرزهای. بشریت نیاز به مبارزه تلفات از این انزوا می گوید: الکساندر Görlach.

ما در حال حاضر زندگی می کنند از طریق دو بحران به طور همزمان: جهانی coronavirus همه گیر و در نتیجه بحران مالی و اقتصادی که آن را برانگیخت. گفته شده است که مبارزه برای تعمیر آسیب های ناشی از آن دوم بحران خواهد شد به مراتب بیشتر و بیشتر از حد طولانی از زمان نبرد در برابر COVID-19 — یک بیماری است که در حال حاضر ادعا کرد که چند هزار نفر زندگی می کند و بدون شک کشتن نمره بیشتر.

آن را می سازد هیچ حس به وزن یکی در مقابل دیگری و یا یک زندگی انسانی در برابر ورشکستگی شرکت. در همان زمان این دو بحران به طور جدایی ناپذیری متصل در یک مقدار عمیق تر راه از ساده علت و معلول: در حال حاضر هر فرد بر روی زمین باید به وضوح ببینید که چگونه به هم پیوسته جهان ما واقعا است.

بیماری های همه گیر در حال colorblind

به نظر می رسد که اساسی truisms در مورد بیماری هستند یک بار دیگر ثابت بودن معتبر: بیماری های همه گیر می دانم که هیچ مرزهای جغرافیایی و یا رنگ پوست و نه افتراق آنها با توجه به دین و فرهنگ یا زبان.

کسانی که فقط هفته پیش نگاه کردن بر اساس چینی در یک نژادپرست شیوه در حال حاضر باید نگاه به عنوان ویروس همچنان به تاخت و تاز و ایتالیا و ایران و کره جنوبی — کشورهای که نمی تواند متفاوت تر. شاید تنها چیزی که به آنها متصل شده و مردم خود را در دراز مدت عبارتند از تجارب همه آنها را جمع آوری توسط مواجهه با این بحران است.

مردم با هم پرتاب در طول این بحران وجودی. فراتر از تنگ گره شبکه تجارت جهانی راه وجود دارد چیزی است که ما متصل: پیوند بخشی از بشریت است.

Two women in Bangladesh wear masks (picture-alliance/dpa/J. Salam)

مردم در همه جا از جمله این دو زن در بنگلادش متاثر شده اند coronavirus

سوم بحران

این افزایش می دهد به یک سوم بحران است که از نزدیک مربوط به دو: چالش "اجتماعی فاصله" یک عقب نشینی رسوب بسته شدن فضاهای عمومی و نیاز به اجتناب از تماس با دیگران به سرعت گسترش ویروس. برای کسانی که در غرب این اولین بار است که پس از پایان جنگ جهانی دوم است که آنها مجبور به قربانی کردن آزادی حرکت.

Alexander Görlach (Harvard University/D. Elmes)

الکساندر Görlach مهمان ستون نویس DW, The New York Times, Neue Zürcher Zeitung و mia lich

مردم هستند یا محدود خود را در چهار دیوار و یا قرنطینه در محیط ناآشنا. فراتر از یک محله و یا شهرستان متحده کشورها و حتی قاره کل قطع شده است از یک دیگر. آیا به عنوان ما قبل از آن که اتحادیه اروپا در حال حاضر برنامه ای برای بستن مرزهای خارجی آن و موانع در حال بالا رفتن در اروپا توسط ساعت. آزادی بی مرز, سفر در اروپا, شعار مرکزی اتحادیه اروپا و همچنین به عنوان یک نقطه از غرور شده است محدود کشور توسط کشور در عرض چند روز.

ادامه مطلب: نظر: اروپا شیب دار coronavirus منحنی یادگیری

ایران در انزوا

این می تواند یک احساس ناتوانی. و همچنین به معنی مشاوره در مورد استفاده از جداسازی به عنوان یک فرصت در نهایت به مقابله با همه کسانی که کتاب در لیست خواندن شما تنها تا کنون در اینجا به عنوان ناتوانی نژاد بی حالی و عدم آزادی تضعیف انگیزه.

این امر در نتیجه فراموش خانواده بشری به خوبی به این روش سوم بحران — و دیگران را به عنوان به خوبی به عنوان یک فرصت معنوی. این فراتر از داشتن یک استراتژی روشن برای نگه داشتن خود را اشغال کردند و همچنین فراتر از این موضوع را چگونه به خوبی مردم در واقع می تواند رسیدگی به بودن با خود و در خود.

ما در نهایت نیاز به یادگیری از سرکوبگر انزوا است که بسیاری از ما در حال حاضر تجربه و ساخت یک نشاط و آرامش روایت برای بشریت برای یک بار COVID-19 همه گیر را تصویب کرده است.

A pair of people under quarantine in Spain applaud health care workers from their balcony in a flash mob demonstration during the coronavirus outbreak (Getty Images/D. Ramos)

از طریق آگهی آواز و اوباش را نشان می دهد حمایت های پزشکی کارگران و مردم تحت مستند مانند این دو در اسپانیا نگه داشتن روحیه خود را تا

امروز بسیاری از ترین های جهان ترین سمبل سایت های شناخته شده برای توانایی خود را برای ایجاد جوامع از تمام گوشه و کنار جهان — سنت پیتر مربع در شهر واتیکان مکه و مدینه در عربستان سعودی در میان آنها -- رها شده هستند. این ممکن است به نظر می رسد افسرده و در عین حال مردم باید مطمئن باشید هر یک از دیگر که در آنها وجود دارد و باقی خواهد ماند. در حال حاضر آنها در حال مبارزه برای ایجاد یک جدید حوزه عمومی تحت شرایط دلهره آور.

ما همه در تبعید در خانه های ما و نیاز به دادن قدرت به یک دیگر — مانند ایتالیایی ها که آخر هفته گذشته در زمان خود را به بالکن و پنجره ها را به بازی موسیقی و آواز قلبی serenades و برای یکی دیگر.

الکساندر Görlach است یک عضو ارشد با کارنگی شورای اخلاق در امور بین الملل و عضو ارشد پژوهش در دین & International Studies Institute در دانشگاه کمبریج. او نیز برگزار شد تعدادی از علمی و advisery موقعیت در دانشگاه هاروارد. او دارای درجه دکترا در مقایسه با دین و زبان شناسی است و یک مقاله نویس خوش آمدید برای چندین نشریه از جمله نیویورک تایمز, Neue Zürcher Zeitung روزنامه و مجله کسب و کار mia lich.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب