'این یک عکس از کسی که می داند که او چه کسی است.' داستان پشت زمان یادبود جان لوییس پوشش

منn سال 1963 استیو Schapiro سپس 28 بود در انتساب برای زندگی, مجله عکاسی برجسته حقوق مدنی, فعالان, از جیمز بال

توسط PATRIS-FUN در 31 تیر 1399

منn سال 1963 استیو Schapiro سپس 28 بود در انتساب برای زندگی, مجله عکاسی برجسته حقوق مدنی, فعالان, از جیمز بالدوین به فنی لو آهوجا. یک روز در حالی که زیر جروم اسمیت از شرکت کنندگان در آزادی سواری که افزایش آگاهی بین ایالتی, اتوبوس, تبعیض نژادی, او رفت و به Clarksdale, Miss., به سند یکی از بسیاری از جلسات آموزشی که در زیرزمین کلیسا در سراسر جنوب. در آن جلسات داوطلبان مورد مطالعه نحوه واکنش به نژادپرستی آنها روبرو می شوند در کار خود را. آن روز در کلارکسدیل به عنوان Schapiro تماشای یک خط وزیران فایل به کلیسای او متوجه شده در میان گروه دیگر به خوبی شناخته شده آزادی سوار در یک کراوات و دکمه پایین پیراهن: John Lewis. او پرسید: Lewis اگر او می تواند خود را, عکس و مرد جوان به توافق رسیدند.

هفته بعد لوئیس را تبدیل به جوانترین فرد در این سخنرانان تخته سنگ در ماه مارس در واشنگتن برای شغل و آزادی در پرداختن به برخی از 250,000 نفر از یادبود لینکلن به عنوان رئیس دانشجویی بازوی 1960 جنبش حقوق مدنی دانشجو بدون خشونت کمیته هماهنگی (SNCC). لوئیس پس از آن 23 در ادامه به نمایندگی از آتلانتا در کنگره به مدت سه دهه تا جولای 17, زمانی که او در سن 80 سالگی پس از نبرد با سرطان است. تصویر Schapiro شات بیش از نیم قرن پیش برجسته بر روی جلد Aug. 3-10 موضوع از زمان است که غواصی به لوئیس در زندگی حرفه ای و میراث.

"شما می توانید احساس عزم و اراده در او می شود که او چه کسی است" Schapiro زمان می گوید تأمل در عکس. "در این تصویر می بینید او به دنبال به جلو با مقدار زیادی از قدرت در نظر او چگونه آینده را می بیند. این یک عکس از کسی که می داند که او می داند آنچه که او باید انجام دهد و برای بقیه عمر خود را پس از این تصویر او آن را انجام داد."

پس از آن لحظه Schapiro نگه داشته و پس از جنبش حقوق مدنی ، او در رفتن به پوشش راهپیمایی در واشنگتن و ثبت نام رای دهندگان تلاش های سراسر جنوب. او تحت پوشش راهپیمایی از سلما به مونتگمری, Ala., عکاسی مارتین لوتر کینگ جونیور, رالف Abernathy, اندرو جوان و رزا پارکس. زندگی نیز فرستاده او را به ممفیس به پوشش پس از مارتین لوتر کینگ جونیور ترور در 4 آوریل 1968. در سال های اخیر Schapiro در حال حاضر 85 و زندگی در شیکاگو تحت پوشش سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

خود را تاریخ ثابت در یک محل: ثبت نام به صورت هفتگی زمان سابقه عضویت در خبرنامه

Schapiro می گوید لوئیس دیدم این عکس در سال 2014 پس از مونرو گالری به نمایش گذاشته است و Schapiro ارسال لوئیس امضا شده کپی کنید. سپس در سال 2015 Schapiro دیدم کنگره در فرد برای اولین بار از سال 1963. به عنوان کشور مشخص شده 50 سالگرد راهپیمایی از سلما به مونتگمری, دو, دیدم یکدیگر در حوادث مختلف که در آن جانبازان از دهه 1960 جنبش حقوق مدنی جمع شده بودند. لوئیس گفت: Schapiro که 1963 تصویر یکی از عکس های مورد علاقه خود را; Schapiro می گوید که در اوایل این سال و مشاوران به لوئیس رسیده به او و درخواست یک نسخه از این عکس برای یک دیرهنگام جشن تولد برای کنگره.

Schapiro امید هم پوشش خواهد الهام بخش افراد جوان را انتخاب کنید تا لوئیس' مادام العمر مبارزه برای برابری نژادی و حقوق بشر است.

"این است که او در زمان خود" عکاس می گوید. "بیایید ببینید که چه کسی شما را در زمان خود است."

نوشتن به اولیویا B. Waxman در olivia.waxman@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن