'آن را در مورد زمان.' سازمان دیده بان حقوق مدنی آیکون روبی پل توضیح دهد که چرا تظاهرات اخیر به او امید

Civil حقوق آیکون و فعال روبی پل می گوید که زمانی که او را دیدم "جوان مردم را به خیابان" پس از جورج فلوید کشتن

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

Civil حقوق آیکون و فعال روبی پل می گوید که زمانی که او را دیدم "جوان مردم را به خیابان" پس از جورج فلوید کشتن او "احساس مانند آن را در مورد زمان است."

در یک سری فیلم در زمان تولید با خبرنگار کیتی کوریک پل می گوید که زمانی که او را دیدم فیلم فلوید مرگ او در مورد "بچه ها و آنچه که آنها باید فکر شده اند." او توضیح می دهد که او فکر می کند این فیلم بود که "نی که شکست پشت بسیاری از مردم قبل از آن که مرد جوان" جرقه تظاهرات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است.

"از آن ساخته شده من فکر می کنم در مورد معترضان از سال 1960" پل می گوید از زمانی که او برای اولین بار دیدم اخیر تظاهرات توده ای. "از آن ساخته شده من فکر می کنم در مورد روز که من راه می رفت تا کسانی که از پله ها که من یکپارچه Frantz مدرسه."

پل تنها شش سال زمانی که او ساخته شده تاریخ با تبدیل شدن به اولین کودک سیاه به desegregate همه سفید ویلیام Frantz مدرسه ابتدایی در نیو اورلئان در سال 1960. او در ملاقات با یک جمعیت عصبانی سفید معترضان—و برای خود ایمنی چهار فدرال مارشال همراهی او هر روز به مدرسه که در آن سال.

یاقوت Nell پل در سن 6 اولین آمریکایی آفریقایی کودک به حضور ویلیام فرانتس مدرسه ابتدایی در نیو اورلئان پس از دادگاه های فدرال دستور لغو تبعیض نژادی مشخص از مدارس دولتی
Bettmann بایگانی

پل می گوید Couric او "قطعا" به یاد اولین روز خود را در مدرسه. پدر و مادر او هرگز توضیح داد که او از یکپارچه سازی یک مدرسه او می گوید و هنگامی که او برای اولین بار وارد و دیدم کسانی که در اعتراض به ادغام او فکر "ما تصادفا به یک مردی Gras رژه."

او همچنین به یاد می آورد که چگونه برخی از مردم اعتراض خود را ثبت نام خواهد حمل در اطراف یک عروسک های سیاه و سفید در داخل یک کودک به تابوت که باعث کابوس. "بود که اولین برخورد من آگاهانه در مورد نژادپرستی" پل می گوید Couric. "من متوجه شدم که در آن نقطه آن را مردی Gras. این همه گرد هم آمدند و پس از آن ساخته شده حس. من می دانستم که آن را در مورد من و من می دانستم که آن را در مورد رنگ پوست من است."

نژادپرستی و خشونت که پل مواجه شد و این موضوع از یاد 1964 نقاشی مشکل همه ما در زندگی باآن سابق باراک اوباما رئیس جمهور نصب شده در کاخ سفید در راهرو خارج از دفتر بیضی در سال 2011.

"من حتی نمی تواند شروع به شما بگویم که چگونه نقل مکان کرد من بود" پل می گوید از زمانی که او دعوت شده بود به کاخ سفید به نقاشی. او سهام که پس از دیدار خود با رئیس جمهور اوباما هر کس دیگری در اتاق شروع به گریه کرد. "این بود تاریخ" او به یاد می آورد. "آن کسانی که دو نسل با هم. همه چیز که تمام کسانی که مردم جنگیدند."

پل می گوید Couric که او فکر می کند تظاهرات امروز نگاه "بسیار متفاوت از معترضان در طول جنبش حقوق مدنی," با توجه به تنوع آنها. "بله, وجود دارد تعداد زیادی از سفید مردمی, اسپانیایی, بسیاری از مردم که در زمان بخشی در طول جنبش حقوق مدنی می گوید:" پل. "اما آنچه ما تا به امروز دیده می شود در خیابان ها بسیار قدرتمند است."

"آنها گرفته ام در این اتهام" او همچنان ادامه دارد. "من فکر می کنم باتون منتقل شده است." پل می گوید که این تظاهرات را امیدوار او در مورد آینده آمریکا اضافه کرد: "من فکر می کنم زمانی که ما برای باز کردن درب و ما قادر به رفتن از این جهان در حال رفتن به یک محل متفاوت است."

این مصاحبه بخشی از یک سری خاص تولید شده در همکاری با کیتی کوریک. جزئیات بیشتر از زمان گزارش با کیتی کوریک و ثبت نام برای او روز هفته صبح عضویت در خبرنامه از خواب بیدار کردن تماس با کیتی کوریک.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de