امپریال کالج لندن می رسد 'نقطه عطف مهم' پس با خیال راحت ارائه اولین دوز coronavirus واکسن

نامزدهای دموکرات در کنتاکی رقابت به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R) در ماه نوامبر به احتمال زیاد نمی خواهد می

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

نامزدهای دموکرات در کنتاکی رقابت به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R) در ماه نوامبر به احتمال زیاد نمی خواهد می دانم که برنده مقدماتی تا هفته آینده — در اولین.

امی مک گراث بازنشسته دریایی سرهنگ است اندکی سرب بیش از دولت تشکر. چارلز بوکر — با 54 درصد از حوزه گزارش او 44.7 درصد آرا نسبت به بوکر با 36.5 درصد است. تنها برگه های بازیگران در پای صندوق های رای در روز سه شنبه شمارش شده است تا کنون و از آنجا که بسیاری از مردم در حال رای گیری غایب به دلیل coronavirus همه گیر آسوشیتد پرس نمی کند و انتظار می رود نتایج کامل بود و در قبل از 30 ژوئن. به این ترتیب چندین شبکه می گویند این مسابقه است ؛

McGrath وارد مسابقه در سال گذشته و همانطور که از ژوئن 3 کرده است $41 میلیون در تلاش خود را به مک کانل. او به حمایت از رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) اما ابرو مطرح شده در میان دموکرات ها هنگامی که او گفت که او "احتمالا رای دادند" به تایید دیوان عدالت برت Kavanaugh یک بیانیه او بعد از رفت و برگشت.

بوکر اعلام کرد او در حال اجرا بود در ژانویه و تایید شده توسط سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.). او از سبز معامله جدید و مدیکر برای همه و اتحاد پیوست تظاهرات در برابر مرگ Breonna تیلور یک زن که به ضرب گلوله کشته شد در ماه مارس توسط پلیس که وارد لویی آپارتمان بدون دست کشیدن حکم.

در نیویورک تشکر. الیوت انگل (D) در حال مبارزه برای نگه داشتن بر روی صندلی خود در 16 کنگره منطقه. خود را رقیب اصلی توسط جمال بومن یک مدرسه اصلی و مترقی نامزد شده است. 85 درصد از حوزه گزارش بومن به 60.9 درصد از آرا و انگل است که انتهایی با 35.6 درصد است. در نیویورک غیابی محسوب نمی شود تا یک هفته پس از اولیه. انگل بود اولین انتخاب شد در سال 1988 در حالی که این بومن اول مبارزات سیاسی. کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب