"این تنها پایان می رسد زمانی که آنها مرده است.' دیوید فرانسه در سرد مستند HBO به انجمن خوش آمدید چچن

Over چند سال گذشته ضد تجاوز "تصفیه" جای گرفته اند در چچن یک محافظه کار جمهوری روسیه. چچن مقامات با توجه به بس

توسط PATRIS-FUN در 10 تیر 1399

Over چند سال گذشته ضد تجاوز "تصفیه" جای گرفته اند در چچن یک محافظه کار جمهوری روسیه. چچن مقامات با توجه به بسیاری از گزارشات و شهادت گرد شده اند تا مردم آنها را باور دارند که به, گی, شکنجه آنها و پس از آن منتشر شد آنها را به اعضای خانواده است که تشویق به ارتکاب "قتل های ناموسی."

ترس برای زندگی خود را, برخی از جوان عجیب و غریب مردم فرار کرده اند عمدتا مسلمان منطقه با امید پیدا کردن ایمنی در خارج از روسیه. به انجمن خوش آمدید چچن یک فیلم مستند توسط دیوید فرانسه اکران 30 ژوئن در HBO شرح زیر است این پناهندگان و فعالان رفتن به طول فوق العاده برای کمک به آنها فرار کنند.

چچن مقامات را رد کرده است که تصفیه صورت گرفت گفت: در یک مورد که افراد همجنسگرا وجود ندارد که در بخشی از روسیه و اگر آنها بستگان خود را خواهد بود به طوری شرمنده که آنها "را با ارسال آنها را به جایی که آنها هرگز می تواند بازگشت." کشورهای اروپایی را مورد انتقاد مقامات روسی برای اجازه دادن به یک "آب و هوا از مصونیت از مجازات" در جمهوری اسلامی ،

به انجمن خوش آمدید چچن است فرانسه سوم مستند. او برای اولین بار سال 2012 را چگونه برای زنده ماندن یک طاعونبر اساس کتاب خود را به همین نام منعکس شده در اوایل سال از اپیدمی ایدز در ایالات متحده به دست آورده و جوایز متعددی از جمله نامزدی اسکار. دوم 2017 را مرگ و زندگی مارشا P. Johnson, بررسی زندگی برجسته و فعال. پیش از انتشار فیلم جدید خود, زمان صحبت با فرانسه در مورد شدید اقدامات امنیتی او در محل قرار داده برای خوش آمدید به چچنآنچه که او فکر می کند از دولت انکار و چرا با وجود خطر چچن بودند حاضر به داستان خود را.

زمان: هنگامی که شما متوجه شما می خواستم به این فیلم ؟

دیوید فرانسه: من تصمیم به انجام این فیلم دقیقه متوجه شدم که این فعالیت در حال وقوع بود به شدت در جهان است که نبود کمک می کند. هیچ کس آن را پوشش. بنابراین من فقط سمت چپ برای روسیه است.

پس از کار بر روی فیلم برای 18 ماه چگونه شما را توصیف خطرات ناشی از همجنسگرا بودن در چچن?

آن را نمی ممکن است به زندگی می کنند اگر آن شناخته شده است که شما در حال گی. مبارزات انتخاباتی در چچن یک پاک کننده خون آن را به عنوان توضیح داده شده است. این یک ماموریت به دور و نابودی جامعه چچن و این که پایان ندارد وقتی مردم فرار. آن را تنها به پایان می رسد زمانی که آنها مرده است.

چگونه شما ادامه دهید هنگامی که شما را به روسیه داده است که افراد خود را در معرض خطر اگر آنها و یا فیلم کشف شد?

من تا به حال یک رمزگذاری تماس تلفنی با کارکنان از مسکو مرکز جامعه برای همجنسگرایان+ طرح [یک سازمان کمک به افراد اسکان در کشورهای دیگر] و ارائه آن را به آنها. آنها احساس مهم بود که به جهان نشان می دهد چه اتفاقی می افتد اما گفت که هر کس نمی خواهد می شود در این فیلم, بنابراین ما ساخته شده برخی از قوانین زمین. من یک نوازنده محلی cameraperson و ما نقل مکان کرد و به [یکی از خانه های امن مرکز عامل بود].

چه در میان کسانی که زمین ،

ما مراقب باشید به گرفتن تاکسی برای مثال به طور مستقیم به محل. ما به دقت به تغییر مسیرهای ما و به نظر نمی رسد به هیچ وجه به یک گروه فیلم. ما با استفاده از یک مصرف کننده دوربین ضرب و شتم آن را و آن را مانند یک توریست چیز. هنگامی که ما فیلمبرداری در مکان های ما ضبط کردن بدن های پلاستیکی به طوری که هیچ چراغ خواهد بود نشان داده و عملکرد آن را با تلفن همراه. اما وجود دارد مکان های که در آن ما نمی تواند حتی استفاده از آن.

بسیاری از مردم در این فیلم هستند "دیجیتالی مبدل" با چهره دیگر مردم تحمیل شده بر خود را به پنهان کردن هویت خود است. این بود که چیزی به شما وعده داده شده در ابتدا?

که یکی از مسائل امنیتی است که من تا به حال با افرادی که فرار کرده بودند به آنها را دریافت کنید به من اعتماد. من امضا کمی معاملات با هر کسی که گفت من می خواستم به ساقه چهره خود را که آنها تا به حال اجازه دهید هر کس دیگری انجام دهد و من محافظت خواهد من فیلم با من زندگی است. من می خواهم به نحوی پیدا کردن یک راه برای پنهان کردن آنها را و من را که به آنها برای تصویب خود را.

و تا به حال شما با استفاده از این تکنولوژی قبل از ؟ آنچه در آن است ؟

ما به آن صورت دو برابر شدن. این فن آوری شده است استفاده می شود قبل از. ما تا به حال بار دیگر که ما نمی تواند حرکت هر یک از ما فیلم بر روی اینترنت و ما نمی تواند با این فیلم در استودیو تنظیم. بنابراین ما تا به حال به راه اندازی یک نوع از پنجره اتاق به منظور نگه دارید با ما پروتکل های امنیتی و استخدام تیم خود ما آن را انجام دهد. ما به توسعه IP با [نرم افزار معماری] Ryan Laney. برای فیلم سازان مستند این یک ابزار با نام تجاری جدید.

حتی با دیجیتال پنهان, چرا مردم موافق به انجام این کار ؟ آنچه آنها به شما بگویم در مورد اینکه چرا آن را به ارزش آن را به آنها را به در معرض خطر بودن در فیلم?

زیرا آنها می خواهند این را به پایان. و به طوری که آنها می تواند اگر آن را به حال شانس گرفتن ما نزدیک به ایمنی در چچن. آنها می خواهم به خانه بروم. آنها می خواهند به بازگشت به خود ، آنها خیلی جوان بسیاری از آنها را به پرت کردن به جهان بود. آنها می خواهند به حداقل قادر به تماس و آنها حتی نمی تواند انجام دهد. به این ترتیب آنها اجازه داده شد تا داستان زندگی خود را و تصدیق جان خود را در راه است که نمی قرار داده و آنها را عمیق تر در خطر است.

آیا شما با دیدن این فیلم به عنوان یک عمل متقابل به چچن و مقامات روسی که می گویند هیچ آزار و اذیت صورت گرفته و یا بدون تحقیق لازم است ؟

بله, آن را کاملا رد.

چه چیزی شما احساس می کنید که قانع کننده ترین شواهد جدید شما ارائه دانستن ما هنوز هم نمی بینم شکنجه خود را ؟

ما در حال گفتن داستان. ما به مردم اجازه روایت سفر خود را. و از طریق فعالان که در حال نجات آنها ما شاهد آنچه در خطر است به کسی که عجیب و غریب در روسیه و تلاش برای افشای این مسئله در کشور خود را دارند.

آیا شما باور دارید ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مسئول است برای قرار دادن یک توقف به این ؟ در بالاترین امید چه تغییراتی بعد از این فیلم ؟

پوتین تنظیم تن اینجا. پوتین عقب برای دفاع از حقوق همجنسگرایان در روسیه است. پوتین دامن زدن به نفرت عجیب و غریب مردم در روسیه است. پوتین اجازه داده است برای همه رهبران منطقه ای برای حمل است که در راه خود را و است که چرا این اتفاق می افتد در حال حاضر. پوتین می تواند تماس تا [رهبر چچن رمضان] قدیروف و می گویند "توقف" و قدیروف را متوقف خواهد کرد. و اگر ما می توانید دریافت کنید که این یک آغاز است.

چه چیز دیگری نیاز به اتفاق می افتد ؟

قدیروف نیاز به رفتن و سرسپردگان خود را. آنها اجرای یک رژیم اراذل و اوباش نه تنها thuggery در برابر جامعه تجاوز. آنها [تهدید] مردم با لوله برای مشاهده مستند در طول coronavirus همه گیر وجود دارد. این یک, وحشیانه,, وحشیانه, رژیم است.

علاوه بر تحقیقات و فشار مبارزات در حال حاضر در, آنچه باید جامعه بین المللی انجام می شود ؟

من فکر می کنم آن را واقعا می خواهید به آمده از سطوح بالاتر است. رهبران اروپایی, کسی, انجام, سیاسی, کسب و کار و یا کسب و کار اقتصادی با روسیه باید تقاضا برابر درمان است. و آنها نیست. واشنگتن می تواند جلوگیری از این.

با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد حقوق بشر و ارتباط خود را با روسیه, آیا شما امیدوار است واشنگتن در واقع پله ؟

نه در حالی که او را در دفتر.

نوشتن به کتی Steinmetz در katy.steinmetz@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب