دولت اسرائیل برای رای دادن در الحاق بخشی از غرب بانک

The Fast & Furious حق رای به نحوی نگه می دارد پیدا کردن راه های جدید برای گیج یا گمراه کردن جهان با آن مت

توسط PATRIS-FUN در 9 بهمن 1398

The Fast & Furious حق رای به نحوی نگه می دارد پیدا کردن راه های جدید برای گیج یا گمراه کردن جهان با آن متناقض عنوان گذاری.

اولین فیلم سری نهم قسط کاهش یافته سهشنبه آشکار است که این عنوان نیست Fast & Furious 9اما فقط F9. برای روشن کردن هر گونه سردرگمی جهانی تایید به io9's ژرمن Lussier که بله F9 رسمی نام فیلم, اگر چه تیزر و پوستر پرتاب در "سریع حماسه" برای اندازه گیری خوبی.

این عنوان می پیوندد حق رای دادن است که آغاز شده به عنوان سریع و خشمگینتنها به انتشار یک کاملا متفاوت فیلم به نام Fast & Furiousتنها به رها کردن furious با Fast Fiveرها کردن سریع با Furious 7و حتی به ذکر است فراموش نشدنی bonkers 2 Fast 2 Furious. بازیگر گریفین نیومن, اگر, ابراز سردرگمی که این تازه کشف شده رویکرد مینیمالیستی استفاده برای F9 نیست استفاده می شود برای هشتم فیلم پس به عنوان نیومن اشاره "F8" در واقع "آوایی برای تلفن های موبایل مانند یک واقعی کلمه است." F9? نه آنقدر.

از سوی دیگر بدون شک پیش نمایش باز کردن خط از هر نظر باید F9 تبدیل به متوسط نویسنده آدم لنس گارسیا شوخی ما می توانید پیش بروید و این یکی "'خوب' برای کوتاه است."

با یک دهم قسط در حال حاضر تایید کرد, چه مجنون نامگذاری shenanigans ممکن است باقی می ماند تا این حق رای دادن آستین? هر آن ممکن است انتظار می رود وین دیزل و خانواده سنت مزخرف عناوین به ادامه آمده 2021. برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب