اسرائیل الحاق طرح در کرانه باختری را محکوم کرد توسط کارشناسان حقوق بشر ملل متحد

حقوق بشر سازمان ملل متحد کارشناسان روز سه شنبه گفت که اسرائیل برنامه ای برای ضمیمه قابل توجهی در بخش هایی از ک

توسط PATRIS-FUN در 27 خرداد 1399

حقوق بشر سازمان ملل متحد کارشناسان روز سه شنبه گفت که اسرائیل برنامه ای برای ضمیمه قابل توجهی در بخش هایی از کرانه را نقض قانون بین المللی منع مصرف از قلمرو زور و خواست کشورهای دیگر به طور فعال در مخالفت با آن.

یک بیانیه مشترک امضا شده توسط نزدیک به 50 کارشناسان مستقل نیز ابراز ترس در ایالات متحده برای حمایت از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را "غیر قانونی" برنامه ریزی برای گسترش حاکمیت عملا الحاق زمین که فلسطینی ها به دنبال برای یک دولت است.

"الحاق سرزمین های اشغالی جدی نقض منشور ملل متحد و کنوانسیون های ژنو و خلاف قانون اساسی تأیید چندین بار توسط شورای امنیت سازمان ملل و مجمع عمومی که کسب قلمرو جنگ و یا نیروی غیر قابل قبول" آن را گفت.

چه خواهد بود در سمت چپ از کرانه غربی پس از الحاق حدود 30 درصد را به مقدار یک "فلسطینی Bantustan جزایر قطع زمین به طور کامل احاطه شده توسط اسرائیل و با هیچ ارضی اتصال به جهان خارج" از آن گفت: در یک مرجع به آفریقای جنوبی فقر زده "سرزمین" که در آن سیاه و سفید نفر محدود در دوران آپارتاید.

اسرائیل وزارت امور خارجه کاهش یافته بود. نتانیاهو تنظیم کرده ژوئیه 1 به عنوان تاریخ شروع به پیشبرد طرح خود را به ضمیمه اسرائیل شهرک ها و دره اردن در کرانه امید برای یک چراغ سبز از واشنگتن است.

فلسطینی ها را رد پیشنهاد

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پرده برداری از یک طرح صلح که شامل اسرائیل نگه داشتن آن شهرک ها و فلسطینی ها ایجاد یک دولت تحت شرایط سخت.

فلسطینی ها باید این پیشنهاد را رد کرد و ابراز خشم در اسرائیل پیشنهاد الحاق.

"ما خوش آمدید [کارشناسان سازمان ملل متحد] بیانیه به عنوان یک یادآوری برای جامعه بین المللی از مسئولیت های خود را از وخامت اوضاع و ضرورت پیاده سازی پاسخگویی اقدامات برای پایان دادن به غیر قانونی استعماری در حل و فصل سازمانی از جمله الحاق به صرفه جویی در چشم انداز صلح و حمایت از قوانین مبتنی بر جهان نظم" فلسطینی مذاکره کننده صائب صائب عریقات گفت: در روز سه شنبه.

نخست وزیر اسرائیل, بنیامین نتانیاهو, چک, این منطقه نقشه در طول سفر به آریل حل و فصل در کرانه Feb. 24. نتانیاهو را به عنوان ظهور PM دوباره پس از مذاکرات پس از مارس انتخابات به او انگیزه ای برای حرکت به جلو با الحاق طرح به عنوان اوایل به عنوان در تابستان امسال است. (Sebastian Scheiner/آسوشیتد پرس)

این کارشناسان سازمان ملل گفت: اسرائیل نقض در برابر فلسطینی ها شامل زمین های مصادره, مهاجر, خشونت, خانه, تخریب, استفاده بیش از حد از زور و شکنجه و محدودیت ها بر رسانه ها و آزادی بیان و "یک دو ردیف از سیستم های متفاوت سیاسی, حقوقی, اجتماعی و فرهنگی و حقوق اقتصادی مبتنی بر قومیت و ملیت."

"این نقض حقوق بشر را به شدت پس از الحاق" آنها اضافه شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب