آن است که یک آنفولانزا یا coronavirus? چگونه به تفاوت

آبریزش بینی و سرفه و گلو درد و تب: علائم اغلب مشابه هنگامی که یکی شروع به احساس بیمار. که باعث می شود آن را سخ

توسط PATRIS-FUN در 13 بهمن 1398

آبریزش بینی و سرفه و گلو درد و تب: علائم اغلب مشابه هنگامی که یکی شروع به احساس بیمار. که باعث می شود آن را سخت به بگویید اگر این بیماری توسط یک ویروس و یا یک عفونت باکتریایی است.

در نگاه اول, علائم جدید کروناویروس در غیر این صورت شناخته شده به عنوان 2019-nCoV مشابه هستند کسانی که ما می دانیم به عنوان یک سرماخوردگی یا آنفولانزا.

مشترک coronavirus علائم می تواند شامل:

— تب
— سرفه خشک
— تنگی نفس
— درد عضلات
— خستگی

کمتر معمولی coronavirus علائم:
— تجمع خلط
— سردرد
— خلط خونی
— اسهال

علائم غیر معمول برای coronavirus:
— آبریزش بینی
— گلو درد

آبریزش بینی و گلو درد به نوعی نشانه ای از عفونت دستگاه تنفسی فوقانی. بنابراین کسانی که حملات عطسه و یا دریافت sniffles به احتمال زیاد آنفولانزا یا سرماخوردگی.

به عنوان کروناویروس جدید به طور کلی تاثیر می گذارد مجاری تنفسی تحتانی بسیاری از کسانی که آلوده نمایشگاه خشک, سرفه, تنگی نفس یا ذات الریه اما نه گلو درد.

این علائم ممکن است به نظر می رسد اما لزوما به

بسیاری از کسانی که آلوده به این ویروس جدید در ابتدا نشان داد هیچ نشانه ای ندارند. با توجه به رابرت کخ موسسه (RKI) یک دولت کنترل و پیشگیری بیماری آژانس ویروس جدید دارای دوره کمون 14 روز.

اگر شما مطمئن نیستید آنچه شما و یا نگران هستند, شما باید یک پزشک را ببینید. مراقبت های بهداشتی حرفه ای می توانید یک خلط نمونه تجزیه و تحلیل شده و برای تعیین وجود یا عدم وجود ویروس های تنفسی. که ارائه خواهد شد به وضوح برای هر دو شما و دکتر خود را.

آیا ماسک تنفسی کمک کند ؟

نه واقعا. ویروس ها هستند هوابرد و زمان coronavirus منتقل می شود به عنوان یک قطره کوچک یا اسمیر عفونت است. بنابراین بهتر است برای نگه داشتن یک فاصله امن از کسانی که هستند و یا ممکن است آلوده. یک کلید اقدام پیشگیرانه است که به طور کامل و به طور منظم شستشو یک دست با صابون و آب گرم است. بهتر است به استفاده از حوله های یکبار مصرف در هنگام خشک کردن دست یکی بعد از آن.

A person in a face mask (Reuters/C. G. Rawlins)

ماسک صورت موثر نیست در جلوگیری از گسترش coronavirus

ادامه مطلب: Coronavirus: همه چیز شما نیاز به دانستن

آنفولانزا یا سرماخوردگی ؟ در اینجا کمی تفاوت

حتی پزشکان می تواند مشکل گفتن تفاوت بین یک مورد از آنفلوانزا عفونت و سرماخوردگی, هنگام مواجهه با یک بیمار علائم.

ادامه مطلب: آنچه به منزله یک بین المللی سلامت عمومی اورژانس ؟

با سرد ترین مردم خارش گلو و سپس آبریزش بینی و در نهایت دچار سرفه. کسانی که علائم و همچنین به عنوان تب و سردرد می طاعون یک فرد برای روز ساخت آنها احساس بی توجه است.

مقایسه آنفولانزا بازدید شما همه در یک بار: آنفولانزا بیمار سر و اندام درد سرفه خشک آغاز می شود یکی را صدا می شود hoarse درد گلو درد رخ می دهد و تب بالا (تا 41°C / 105°F) اغلب همراه با لرز و می تواند دست کشیدن شما را در مدت زمانی کوتاه. یکی فقط می خواهد به ماندن در رختخواب احساس می کند خسته است هیچ اشتها و خواب می تواند برای ساعت ها در پایان.

سرماخوردگی به طور معمول عبور می کند در عرض چند روز و بیشتر علائم از بین برود پس از حدود یک هفته است. آنفولانزا بیشتر خسته کننده نگه داشتن یک فرد بستری برای حداقل یک هفته در برخی موارد نیاز به چند هفته قبل از یک فرد واقعا احساس می کند دوباره سالم.

ادامه مطلب: نظر: Coronavirus پارانویا پیشی گرفته است واقعی آن خطر

RKI ایستاده کمیته واکسیناسیون (STIKO) توصیه می کند که تمام آلمانی ساکنان در معرض خطر بیماری های جدی دریافت سالانه واکسن آنفولانزا. این گروه شامل افراد 60 و بیش از افرادی که بیمار باردار و ساکنان در ارشد و خانه های سالمندان. فراتر از آن STIKO خواستار کسانی که مقدار زیادی از تماس با دیگران (به عنوان مثال پزشکی کارگران و یا کسانی که در کسب و کار و یا موسسات) برای محافظت از خود از طریق واکسیناسیون به عنوان به خوبی.

چه زمانی باید از آنتی بیوتیک استفاده می شود?

اکثر سرماخوردگی و flus ناشی از ویروس ها که در برابر آنتی بیوتیک ها بی فایده است.

آنتی بیوتیک ها تقویت دفاعی بدن با کشتن و یا مانع از رشد باکتری اما آنها نیز حمله به دیواره های سلولی و یا متابولیک میکرو ارگانیسم ها. پنی سیلین به عنوان مثال از بین می برد سنتز دیواره سلولی باکتری است. متخلخل دیواره سلولی آن را غیر ممکن برای عوامل بیماری زا برای زنده ماندن به معنای واقعی کلمه باعث آنها را به پشت سر هم. اما این تنها بر روی باکتری ها ویروس نیست.

A hand holding a box from shelves of medicine (picture-alliance/empics/J. Behal)

آنتی بیوتیک ها استفاده کمی در برابر ویروس ها

بیشتر بخوانید: Coronavirus واکسن یک مسابقه در برابر زمان

آنتی بیوتیک انجام این حس را در موارد که در آن باکتری وارد بدن از طریق تضعیف سیستم ایمنی بدن و شروع به تکثیر. این روند می تواند منجر به عفونت و گاهی به طور دائم آسیب رساندن به بدن. پنومونی التهاب لوزه, التهاب مثانه, التهاب یا مننژیت اغلب ناشی از باکتری — بنابراین آن را حس می کند به مبارزه با آنها را با آنتی بیوتیک.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن