ایران برای راه اندازی ارتباطات ماهواره ای پس از شکست

ایران در حال آماده سازی برای راه اندازی چندین ماهواره های غیر نظامی کشور وزیر اطلاعات را تایید کرد و پس از سه

توسط PATRIS-FUN در 8 بهمن 1398

ایران در حال آماده سازی برای راه اندازی چندین ماهواره های غیر نظامی کشور وزیر اطلاعات را تایید کرد و پس از سه تلاش ناموفق سال گذشته است. آمریکا ادعای ایران این است که با استفاده از ملکی راه اندازی برای توسعه موشک.

مقامات ایران در حال آماده سازی فضا راه اندازی سایت برای ارسال اولین از شش غیر نظامی ماهواره به مدار ایرانی ارتباطات و فناوری اطلاعات وزیر محمد جواد آذری-جهرمی توییتی در روز دوشنبه.

وزیر مربوط به یک داستان منتشر شده توسط ما رادیو عمومی ملی (NPR) است که تجزیه و تحلیل های ماهواره ای ضبط فعالیت در امام Khomenei مرکز فضایی در شمال ایران است.

"بله یک سایت در حال آماده شدن برای قرار دادن ظفر ماهواره به مدار" وزیر گفت: در یک فارسی زبان صدای جیر جیر با اشاره به فیلمهای ساخته شده در دستگاه های ارتباطات. او افزود که پنج ماهواره برنامه ریزی شده بود به دنبال ظفر.

این خبر در میان یک بن بست با آمریکا که نتانیاهو با استفاده از فضای آن برنامه به عنوان یک پوشش برای در حال توسعه نوع جدیدی از موشک های بالستیک که می تواند در برخی از نقطه مجهز به کلاهک هسته ای است.

پس از شکست در راه اندازی یک سال پیش وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت که ماهواره-حمل موشک "ترکیب فن آوری است که تقریبا یکسان و قابل تعویض با کسانی که مورد استفاده در موشک های بالستیک موشک."

ایران بارها اتهامات را تکذیب کرد ما و اصرار داشت آن را در فضا برنامه صلح آمیز است.

تهران راه اندازی اولین ماهواره امید (امید) در سال 2009. در حالی که شاهکار بود و به دنبال آن دیگر راه اندازی موفقیت آمیز ایران آژانس فضایی (ISA) به ویژه تلاش در 12 ماه گذشته. دو از راه اندازی آن تلاش شکست خورده در سال گذشته در ماه های ژانویه و فوریه و یک سوم تلاش در اوت دیدم یک موشک منفجر بر روی سکوی پرتاب است.

در اوایل این ماه وزیر Azari-جهرمی توییتی که دو ظفر-نوع ماهواره ها شده بود با موفقیت تست شده و به زودی قرار داده و به مدار. او همچنین گفت که ایران در حال بهبود آن ظرفیت و باید هم اکنون قادر به راه اندازی سریع تر ماهواره ها با توجه به ایسنا خبرگزاری ایرنا.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su
آخرین مطالب