ایران می فرستد ازطریق اوکراین مسافر از جعبه های سیاه به فرانسه برای تجزیه و تحلیل

ایران فرستاده است جعبه سیاه از اوکراین هواپیمای جت مسافربری است که نیروهای مسلح خود را به اشتباه به ضرب گلوله

توسط PATRIS-FUN در 28 تیر 1399

ایران فرستاده است جعبه سیاه از اوکراین هواپیمای جت مسافربری است که نیروهای مسلح خود را به اشتباه به ضرب گلوله در ژانویه به فرانسه برای خواندن یک ایرانی نیمه رسمی آژانس خبری روز شنبه گفت.

ایران به طور تصادفی به ضرب گلوله بوئینگ 737-800 در ماه ژانویه و کشته شدن همه ی 176 نفر سرنشین از جمله 55 کانادایی. ایران در ابتدا تکذیب کرد مسئولیت این حادثه اما بعدها نقش آن در داونینگ jetliner, پس از اشتباه آن را برای موشک های دریافتی.

ایران و نیروهای مسلح بوده است نیروبخش برای یک ضد حمله پس از راه اندازی موشک در پایگاه های آمریکا در عراق در واکنش به کشته شدن بالای آن فرمانده ژنرال قاسم سلیمانی در آمریکا اعتصاب در اوایل ژانویه.

ایلنا گزارش به نقل از محسن بهاروند با انتقاد از وزیر خارجه ایران عنوان کرد و گفت سیم جت جعبه های سیاه منتقل شد به پاریس در روز جمعه همراه با سازمان هواپیمایی کشوری و مسئولان قضایی.

بهاروند همچنین گفت: جعبه سیاه خوانده خواهد شد در پاریس در روز دوشنبه.

او گفت: فرانسه آغاز خواهد شد خواندن ضبط پرواز در روز دوشنبه و ستایش دولت فرانسه برای آن "بسیار خوب همکاری با ایران."

سازمان دیده بان | ایران مقصر پرواز 752 تصادف در miscommunication ضعیف تراز:

ایرانی, محققان در حال سرزنش misaligned موشک باتری و miscommunication بین سربازان و فرماندهان خود برای پاسداران تیراندازی کردن اوکراین jetliner در ماه ژانویه به قتل 176 مردم — از جمله 55 کانادایی. 2:02

فرانسه BEA هوایی, بررسی حوادث آژانس شناخته شده است به عنوان یکی از سازمان های پیشرو برای خواندن ضبط پرواز.

ایران بوده و در مذاکرات با اوکراین و کانادا و کشورهای دیگر که تا به حال شهروندان سرنشین این هواپیما را قطع کرد و در آن خواستار یک تحقیق کامل در مورد حادثه.

یک مقام رسمی از کانادا ایمنی حمل و نقل گفت: CBC News در بیانیه ای اعلام کرد: "ما در حال استقرار یک تیم آخر این هفته به پاریس می رود و ما باید بیشتر اطلاعات در روز دوشنبه یک بار آنها را در محل."

در یک گزارش موقت هفته گذشته ایران و سازمان هواپیمایی کشوری سرزنش انحراف از یک سیستم رادار و عدم ارتباط بین دفاع هوایی اپراتور و فرماندهان برای داونینگ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب