ایران تایید سانتریفیوژ تاسیسات آسیب دیده در آتش سوزی در سایت های هسته ای

(تهران, ایران) — ایران روز یکشنبه تایید کرد که یک ساختمان آسیب دیده در زیر زمین نطنز سایت های هسته ای جدید سا

توسط PATRIS-FUN در 16 تیر 1399

(تهران, ایران) — ایران روز یکشنبه تایید کرد که یک ساختمان آسیب دیده در زیر زمین نطنز سایت های هسته ای جدید سانتریفیوژ مونتاژ مرکز خبرگزاری رسمی ایرنا گزارش شده است.

مقامات ایرانی قبلا به دنبال تطهیر آتش که گرفت در اوایل روز پنجشنبه خواستار آن تنها یک "حادثه" است که تحت تاثیر یک "صنعتی ریخته." اما یک منتشر شد عکس و ویدیو از سایت های پخش شده توسط تلویزیون دولتی ایران نشان داد دو طبقه ساختمان آجر با علامت تاول و سقف آن ظاهرا نابود شده است.

یک سخنگوی هسته ای ایران آژانس بهروز Kamalvandi روز یکشنبه اعلام کردند که کار را آغاز کرده بود در این مرکز در سال 2013 و آن افتتاح شد و در سال 2018 است.

"پیشرفته تر سانتریفیوژ ماشین آلات در نظر گرفته شده بود ساخته شده است وجود دارد," او گفت:, و اضافه کرد که آسیب خواهد "احتمالا باعث تاخیر در توسعه و تولید پیشرفته سانتریفیوژ ماشین آلات در میان مدت است."

او گفت که این آتش سوزی آسیب دیده بود "دقت اندازه گیری و ابزار" و این که این مرکز شده بود عامل در ظرفیت کامل با توجه به محدودیت های اعمال شده توسط تهران 2015 هسته ای ایران با قدرت های جهان. ایران شروع به آزمایش با پیشرفته سانتریفیوژ مدل در پی آمریکا به طور یک جانبه خروج از معامله دو سال پیش.

ایران همواره خود را حفظ برنامه اتمی برای مقاصد صلح آمیز.

آنلاین تصویری و پیام های ظاهرا پذیرش مسئولیت آتش منتشر شد جمعه. متعدد و متفاوت ادعاهای خود توصیف گروه به نام "یوزپلنگ از میهن" را به عنوان به خوبی به عنوان این واقعیت است که کارشناسان ایران هرگز از شنیده می شود این گروه قبل از پرسش در مورد اینکه آیا نطنز دوباره به حال با آن مواجه خرابکاری توسط یک کشور خارجی به عنوان آن را تا به حال در طول استاکس نت ویروس های کامپیوتری شیوع اعتقاد به مهندسی شده آمریکا و اسرائیل است.

در نطنز آتش نیز کمتر از یک هفته پس از انفجار در منطقه شرق تهران است که تحلیلگران بر این باورند پنهان یک سیستم تونل زیرزمینی و موشکی تولید سایت.

دو ایالات متحده بر اساس تحلیلگران صحبت کرد که به آسوشیتد پرس روز جمعه با تکیه بر تصاویر منتشر شده و تصاویر ماهواره ای شناسایی شده مبتلا به ساختمان به عنوان نطنز جدید ایران مونتاژ سانتریفیوژ ، یک تصویر ماهواره ای روز جمعه توسط Planet Labs, Inc., مشروح توسط کارشناسان در جیمز مارتین مرکز مطالعات منع گسترش در Middlebury موسسه بین المللی مطالعات نشان می دهد که به نظر می رسد آسیب انجام می شود به نیمی از ساختمان.

از بین بردن یک سانتریفیوژ مونتاژ تسهیلات تا حد زیادی می تواند تاثیر توانایی ایران بیشتر-سرعت غنی سازی مقادیر بیشتری از اورانیوم که می تواند یک هدف یا اسرائیل یا ایالات متحده آمریکا

نطنز امروز میزبان اصلی این کشور به غنی سازی اورانیوم تسهیلات. در آن مدت طولانی در زیر زمین سالن سانتریفیوژ به سرعت در حال چرخش اورانیوم هگزا فلوراید گاز به غنی سازی اورانیوم. در حال حاضر آژانس بینالمللی انرژی اتمی می گوید ایران غنی اورانیوم به حدود 4.5 درصد خلوص بالا از نظر هسته ای اما بسیار پایین تر از سلاح های درجه سطح 90%. کارگران نیز باید با انجام آزمایش بر روی سانتریفیوژ پیشرفته با توجه به آژانس.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب