فرماندار ویسکانسین را به تاخیر دولت در انتخابات مقدماتی رود به صورت بلافاصله چالش با دولت و دادگاه عالی

برخی از جهان بزرگترین ستاره در حال تنظیم برای عبور-شبکه Lady Gaga-سرپرستی مجازی کنسرت در میان COVID-19 coronav

توسط PATRIS-FUN در 18 فروردین 1399

برخی از جهان بزرگترین ستاره در حال تنظیم برای عبور-شبکه Lady Gaga-سرپرستی مجازی کنسرت در میان COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

شهروند جهانی و سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه اعلام کرد یک جهان: با هم در خانه یک "جهانی به ویژه در حمایت از مبارزه با COVID-19" است که در اواخر این ماه در شبکه های متعدد از جمله ABC و NBC و CBS و همچنین Facebook, Instagram, Twitter و YouTube.

لیدی گاگا پیوست سازمان جهانی بهداشت در یک نشست خبری در روز دوشنبه برای کمک اعلام این رویداد خواهد بود که به میزبانی اواخر شب Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, و, Stephen Colbert, و از ویژگی های حضور و اجرای برنامه توسط ستاره از جمله Alanis Morissette, Billie Eilish, کریس مارتین, Elton John, John Legend, ادریس البا Keith Urban, کری واشنگتن Lizzo, پل مک کارتنی, Stevie Wonder, و بیشتر. این نمایش نیز از ویژگی های مصاحبه با کارشناسان و "برجسته داستان از مراقبت های بهداشتی در جهان قهرمانان."

التون جان قبلا میزبانی یک "اتاق نشیمن کنسرت برای امریکا" شامل ستاره های اصلی انجام از خانه است که تقریبا 8 میلیون دلار برای coronavirus امداد.

"این افتخار بزرگی برای کمک به با این پخش رویداد ... که در آن ما نیاز به داستان و جشن در خط مقدم جامعه کارکنان مراقبت های بهداشتی و اقدامات خود را از مهربانی" دل شکسته گفت: در این که جلسه. او همچنین توضیح داد که این "نه در واقع جمع آوری کمک" به خاطر 35 میلیون دلار در حال حاضر مطرح شده برای سازمان بهداشت جهانی اگر چه "ما در حال رفتن به ادامه جمع آوری کمک های مردمی," او گفت:.

"ما ممکن است به از هم جدا جسمی اما ما هنوز هم می تواند گرد هم می آیند تقریبا برای لذت بردن از موسیقی بزرگ" گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus. "یک جهان با هم در خانه کنسرت نشان دهنده قدرتمند و همبستگی در برابر یک تهدید مشترک."

این کنسرت مجموعه ای به هوا در 8:00 p. m. شرقی در روز شنبه, مارس 18. برندان فرداtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب