ایرا-مرتبط Sinn Fein می شود ایرلند دومین حزب

ایرلند جمهوری خواه Sinn Fein, پارتی, تحویل آن بهترین-همیشه عملکرد تا کنون در انتخابات عمومی. سابق ایرا مرتبط ح

توسط PATRIS-FUN در 22 بهمن 1398

ایرلند جمهوری خواه Sinn Fein, پارتی, تحویل آن بهترین-همیشه عملکرد تا کنون در انتخابات عمومی. سابق ایرا مرتبط حزب می تواند نقش مهمی در دولت بعدی.

جمهوری ایرلند جناح چپ حزب جمهوری خواه Sinn Fein آمد دوم در این کشور در انتخابات پارلمانی به دست آوردن 37 از 160 کرسی در ایرلند مجلس از Dail.

نتایج نهایی اعلام شده در روز سه شنبه نیز نشان داد که Sinn Fein تا به حال برنده رای مردمی به دست آوردن 24.5 درصد از اولین اولویت آرا در ایرلند تک رای قابل انتقال سیستم.این تایید آخر هفته پیش بینی نتیجه انتخابات.

مرکز-راست حزب Fianna شکست برنده 22.2% از محبوب رای به دست آورد که بیشترین کرسی در 38. نخست وزیر لئو Varadkar خوب Gael حزب در زمان 20.9 درصد از آرای مردمی و در زمان 35 کرسی است.

این پیروزی می تواند ببینید سابق سیاسی ارتش جمهوریخواه ایرلند (IRA) — یک سازمان تروریستی در انگلستان و طبقه بندی شده به عنوان غیر قانونی در جمهوری اسلامی — تشکیل یک دولت در جمهوری ایرلند.

در طول یک دوره شناخته شده به عنوان "مشکلات" ایرا و تشکل های مختلف انجام یک کمپین خشونت به فشار آن در دستور کار ایالات متحده, ایرلند.

شکار برای تشکیل یک ائتلاف

هیچ کس ادعا اکثریت مطلق شکار در حال حاضر برای پیدا کردن ائتلاف احزاب را امتحان کنید و رسیدن به 80 کرسی مورد نیاز برای اکثریت در پارلمان آینده مجموعه ای برای شروع در فوریه 20.

"ما می خواهیم به صحبت کردن با هر کسی که علاقه مند در ارائه یک برنامه برای دولت" Sinn Fein رهبر مری لو مک دونالد گفت: ملی پخش RTE پس نتیجه.

"دولتی که مردم مربوط به این است که در هماهنگی با واقعیت های مردم روز به روز زندگی می کند و نه یکی که دور و شناور از تجارب شهروندان است."

Sinn Fein در حال حاضر آغاز مذاکرات با چند کوچکتر احزاب چپ اما تشکیل یک دولت ائتلافی با احزاب بزرگتر است به سخت تر است.

نخست وزیر و خوب Gael رهبر لئو Varadkar اذعان تغییر به "سه نظام" در روز یکشنبه و گفت: مذاکرات بین طرفین می تواند طولانی و دشوار است.

فین Gael تکرار آن را نمی خواهد رفتن به ائتلاف با Sinn Fein چون از گذشته خود لینک با ایرا. Fianna شکست رهبر مایکل مارتین در روز یکشنبه کاهش یافته است به تکرار قبلی خود امتناع نظر تشکیل یک ائتلاف با Sinn Fein.

kmm/ng (AFP ایسنا)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن