مردم آیووا نمایندگان شان نیست هیجان زده در مورد جو بایدن. اما آنها ممکن است آماده به حل و فصل برای او.

مانند بسیاری از مردم آیووا نمایندگان شان روشنک Gusthaveson هنوز مطمئن نیست که او را حزبی برای هفته آینده. اما

توسط PATRIS-FUN در 9 بهمن 1398

مانند بسیاری از مردم آیووا نمایندگان شان روشنک Gusthaveson هنوز مطمئن نیست که او را حزبی برای هفته آینده. اما تمرکز بر روی پیدا کردن یک نامزد که می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدان معنی است که جو بایدن است که احتمالا او مرد.

Gusthaveson اشاره کرده است معاون سابق رئیس جمهور لفظی meanderings می بیند "این سکسکه او در مرحله" پس از او گذشته به دنبال حزب دموکرات را نامزدی در سال 2008 و ترجیح می دهند اگر او و خانواده اش نیست ادغام در جریان استیضاح درام در واشنگتن است. اما او دوست دارد بایدن و گمان او می تواند قوی ترین رقیب در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

"او ممکن است برنده آیووا" 64 ساله بازنشسته کارگر شهرستان می گوید که او منتظر بایدن به ورود در دانشگاه آیووا دانشجویی مرکز در ژانویه. 27. "اما ما نیاز به کسی متفاوت در کاخ سفید است. و جو بایدن است که احتمالا بهترین شات به دریافت آن است. شاید".

با قفقاز کمتر از یک هفته دور بایدن امیدوار است که به اندازه کافی مردم آیووا نمایندگان شان هستند مانند Gusthaveson: آماده برای رای دادن با سر خود نه قلب خود را. این بد نیست شرط می بندم. اکثر نظر سنجی ها نشان داده اند که دموکرات ها بیشتر متمرکز بر شکست مغلوب ساختن پیشی جستن از پیدا کردن یک نامزد آنها با توافق ایدئولوژیک. و بایدن که بهتر از رقبای خود را در فرضی سر-به-سر matchups در برابر تهمت است بازدید شده توسط بسیاری به عنوان دموکرات را با بهترین شانس در ماه نوامبر.

در فینال با حداکثر سرعت دویدن قبل از قفقاز بایدن مشاوران به طور مداوم خود را electability خود استدلال بسته.

"این انتخابات در مورد من نیست و آنچه من می خواهم می گوید:" سابق آیووا بانوی اول کریستی Vilsack یک دیرین بایدن دوست و مشاور به مبارزات انتخاباتی خود را. "نامزد انتخاب کنم فقط نمی تواند بود که من می خواهم و موافق با فلسفی و یا شخص من بود—اگر چه من قطعا انتخاب که در راه است." در عوض, او می گوید, Iowa دموکرات ها نیاز به در نظر بگیرید که کدام یک از این گزینه می توانید برنده جمهوری خواه رای این سقوط.

که در آن سن. برنی ساندرز است که موعظه انقلاب و بهداشت ، الیزابت وارن امیدوار کننده است را به مبارزه برای تثبیت منافع خاص بایدن ارائه شده است ساده تر فروش زمین است.

"ما باید به ضرب و شتم او" intones های اخیر یک بایدن آگهی مبارزات انتخاباتی است که همچنان در رای گیری ارقام نشان بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در سال های اخیر سر به سر matchups. "جو بایدن است که قوی ترین نامزد به آن را انجام دهد. او می تپد تهمت ترین در سراسر کشور و در کشورهای ما را به نفع خود. این است که هیچ وقت به یک ریسک است."

در بایدن حوادث وجود دارد شواهد استدلال است که از طریق شکستن.

"برنی واقعا سیاست خوب, اما او نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید:" 17 ساله را Haddy بالا معلم مدرسه ابتدایی از آیووا, شهرستان که تحت آیووا قوانین می توانید با شرکت در هفته آینده به دلیل او می تواند رای دهندگان در ماه نوامبر روز انتخابات. "جو خسته کننده است وقتی که می آید به سیاست اما او می تواند برنده."

تا مطمئن شوید که بایدن به طرفداران جان سخت مانند Debi Wakeland یک زن 67 ساله از چمن آبی که با حضور بایدن را Jan. 28 ملاقات و خوش آمد می گوید در مجارستان بار در دونپورت. آنها کسانی هستند که به تظاهرات اولیه و مهم نیست که او را در حال اجرا اواخر. "او می داند آنچه که او انجام" Wakeland می گوید.

اما برای برنده شدن در این کمپین نیز شمارش در جلسه را برانگیخت که لزوما با هیجان بایدن در عین حال او را به عنوان بهترین شات در سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن.

"این یکی از آن لحظات مانند زمانی که [رونالد] ریگان زد در برابر [جیمی] کارتر. ما تا به حال در این انتخابات کمتر از دو شر. پس از آن کمتر بود ریگان. در حال حاضر آن را بایدن می گوید:" اد Voelpel یک زن 76 ساله بازنشسته که منتظر بایدن برای رسیدن در یک Jan. 28 رویداد در بانک ها از رودخانه می سی سی پی در موسکتین.

"من می خواهم به جای برنی می گوید:" 52 ساله ریاضی پروفسور جیم کوکران "اما ما باید به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن."

نه دقیقا یک زنگ تایید. اما بایدن آن را.

نوشتن به فیلیپ الیوت در philip.elliott@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب