کیت بلانشت تا به حال یک بیت از یک اره برقی حادثه'

ق از بنیانگذاران الکسیس Ohanian به استعفا از هیئت مدیره این شرکت و به نام یک نامزد برای انتخاب به عنوان جایگز

توسط PATRIS-FUN در 17 خرداد 1399

ق از بنیانگذاران الکسیس Ohanian به استعفا از هیئت مدیره این شرکت و به نام یک نامزد برای انتخاب به عنوان جایگزین او.

Ohanian شوهر از سرنا ویلیامز که شرکت تاسیس ق در سال 2005 اعلام کرد تصمیم خود را روز جمعه در پی در سراسر کشور تظاهرات و خشم بیش از کشتن جورج فلوید.

"این است که دیر به انجام کار درست" او گفت:. "من انجام این کار برای من و برای خانواده من و کشور من است."

Ohanian گفت که او "خواست" شرکت هیئت مدیره برای انتخاب یک نامزد برای پر کردن صندلی خود را و او را علاوه بر متعهد به استفاده از سود آینده خود را در Reddit سهام "برای خدمت به جامعه سیاه عمدتا برای جلوگیری نژادی و نفرت" و توضیح داد که او یک پدر که "باید قادر به پاسخ خود را سیاه و سفید دختر زمانی که او می پرسد:" چه شما انجام دهید؟'" برای شروع او گفت: او اهدا $1 میلیون به khezri را با حقوق خود آشنا شد.

با اعلام این Axios یادداشت می آید پس از سابق Reddit مدیر عامل شرکت الن Pao قرار دادن این شرکت در انفجار در پاسخ به مدیر عامل استیو هافمن بیانیه حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, دعوت از او را به بان محبوب pro-مغلوب ساختن پیشی جستن بخش /r/The_Donald.

"شما باید تعطیل the_donald به جای تقویت آن و آن نفرت و نژاد پرستی و خشونت" Pao توییتی. "خیلی از آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر نهفته است در پای خود را. شما نمی توانید می گویند BLM زمانی که reddit پرورش و monetizes سفید برتری و نفرت در تمام طول روز."

Ohanian در اطلاعیه خود ابراز حمایت خود را از کسانی که در اعتراض به نوشته "به همه مبارزه برای رفع شکسته ما ملت را متوقف کند." برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب