آیووا حزب دموکرات صندلی گفت: این 'آماده ترین ما تا کنون بوده است'

رئیس جمهور تهمت نشستم با رادیو فردا میزبان Sean Hannity برای قبل از سوپر باول مصاحبه در روز یکشنبه و استفان کل

توسط PATRIS-FUN در 15 بهمن 1398

رئیس جمهور تهمت نشستم با رادیو فردا میزبان Sean Hannity برای قبل از سوپر باول مصاحبه در روز یکشنبه و استفان کلبرت برچسب برای Hannity در روز دوشنبه را دیر نشان می دهدpoking سرگرم کننده در میان چیزهای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن را شرم آور پس از بازی ورزشی جغرافیا flub.

بله "Kansas City Chiefs بر در کانزاس سیتی میسوری" نه کانزاس کلبر گفت: در مونولوگ. او تبدیل به تهمت کلمه-انجمن بازی پاسخ به Hannity در ایالت برنی ساندرز (I-Vt.), که به نحوی درگیر ازدواج و مسکو است. "البته تهمت نمی فکر می کنم از ازدواج هنگامی که او فکر می کند از مسکو," او گفت:. "برای مغلوب ساختن پیشی جستن مسکو به معنی اتصال سوگند وفاداری که او نمی شکستن تا مرگ است."

"امروز سنا شنیده بسته شدن استدلال از هر دو طرف" در مغلوب ساختن پیشی جستن "شم" استیضاح محاکمه" کلبرت گفت. خانه دادستان آدام شیف (D-کالیفرنیا.) "به نام سناتور به فراموش اخلاقی چیز و بالاتر از خود را فاسد رهبر" ولی "در اینجا به همین دلیل همه چیز نگاه تیره و تار برای شیف استدلال: در روز جمعه سنا رای دادند در برابر تماس شاهدان در استیضاح محاکمه 51-49." او به طور خاص به "بهانه ای لنگ" ارائه شده توسط سنسور. لیزا Murkowski (R-آلاسکا) و لامار الکساندر (R-Tenn.).

بر خلاف اسکندر و Murklowski دیابت میت رامنی (R-یوتا) رای دادند شاهدان روز جمعه به عنوان سناتور. سوزان کالینز (R-مین) "اما تنها پس از انتظار به مطمئن شوید که او رای نمی ماده در همه," جیمی کیمل " در Kimmel Live. "امروز آنها تا به حال بسته شدن استدلال که بسیار شبیه به باز کردن استدلال اما بدون هیچ شاهد یا شواهد در بین"و "کنت استار امروز مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل اشاره دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور هنگامی که او در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن خیلی خوشحال ماه تاریخ سیاه همه. حداقل طنز و دموکراسی با هم درگذشت."

"پس از ماه از ادعا و تهمت چیزی اشتباه بسیاری از کلید جمهوری خواهان در حال حاضر حل و فصل در 'نگاه مرد آن بد بود اما نه kick-the--پسر بد,'" Trevor Noah بازنویسی در روزانه نشان می دهد. "جمهوری خواهان اساسا درمان تهمت مانند مردم سفید درمان سگ خود را: 'مطمئن شوید که آن را پاره کرد تا تمام مبلمان و pooped در کف و بیت همسایه بچه اما چه کسی می تواند اقامت دیوانه که در آن صورت?'"

هنوز هم تهمت آشکار دروغ در مورد مایکل بلومبرگ درخواست برای ایستادن در یک جعبه بود یک عمل شیطانی نابغه نوح گفت: در بخشی به دلیل آن را "ایجاد می کند و در عین حال یکی دیگر از حواس پرتی از آنچه واقعا مهم مانند این واقعیت است که مردم در حزب خود او در حال اعتراف است که آنها فکر می کنم او گناه است — در حالی که همچنین مطمئن شوید که محاکمه او آنقدر کوتاه است که حتی یک جعبه کمک خواهد کرد آن را." سازمان دیده بان زیر. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب