کمیته بین المللی المپیک می گوید: "لغو در دستور کار نیست' به صورت توکیو المپیک

کمیته بین المللی المپیک داده است خود را یک ماه در نظر بگیرید تعویق انداختن 2020 المپیک پس از نشست اضطراری روز

توسط PATRIS-FUN در 4 فروردین 1399

کمیته بین المللی المپیک داده است خود را یک ماه در نظر بگیرید تعویق انداختن 2020 المپیک پس از نشست اضطراری روز یکشنبه CBC Sports تایید کرده است.

اما کمیته بین المللی المپیک در آزادی مطبوعات اعلام کرد که "لغو در دستور کار نیست" با توجه به بازی های آینده.

این اعلام در پی رشد کر از صدای از ورزش بین المللی سازمان ها و مشخصات بالا در ورزشکاران خواستار به تعویق افتادن توکیو 2020.

در یک نامه جداگانه ارسال به المپیک ورزشکاران, رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ ارائه تضمین که "ما در حال کار بسیار سخت است و ما با اعتماد به نفس است که ما باید نهایی شدن این بحث در چهار هفته بعدی."

بعلاوه کمیته بین المللی المپیک نشان داد در آزادی مطبوعات است که آن را "مرحله" تفکر آن از حالات مختلف اطراف بازی.

"این حالات مربوط به ویرایش برنامه های عملیاتی برای بازی به پیش بروید در 24 جولای سال 2020 و همچنین برای تغییر تاریخ شروع بازی ها" بیانیه می خواند.

"در این مرحله اجازه خواهد داد که بهتر دید به سرعت در حال تغییر و توسعه از وضعیت سلامت در سراسر جهان و در ژاپن است. آن را در خدمت به عنوان پایه ای برای بهترین تصمیم گیری به نفع ورزشکاران و هر کس دیگری درگیر است."

باخ می رسد به نگران ورزشکاران

در نور از نگرانی بیش از COVID-19 گیر باخ نشان داد کمیته بین المللی المپیک می خواهد بخشی از راه حل بلکه با هدف از برگزاری این بازی هنوز هم در بالا از ذهن است.

"به عنوان موفق ورزشکاران, شما می دانید که ما باید حتی اگر این شانس را به موفقیت به نظر می رسد بسیار کوچک" باخ گفت.

"تعهد ما به بازی های المپیک توکیو 2020 مبتنی بر این تجربه است. آن است که تجربه ما به عنوان ورزشکاران است که شما همیشه باید آماده برای انطباق با موقعیت های جدید. به این دلیل ما باید به عنوان نشان از قبل فکر شده است در حالات مختلف و تطبیق آنها تقریبا روز به روز."

باخ نیز روشن است که هنوز زود است که به تصمیم گیری.

"ما اساس اطلاعات امروز است که تصمیم نهایی در مورد تاریخ بازی های المپیک توکیو 2020 در حال حاضر هنوز هم می تواند زودرس," او گفت:.

سازمان دیده بان | راب پیزو مورد بحث چگونه COVID-19 تعطیل شده ورزشی جهان:

CBC Sports' راب پیزو در تعدادی از حوادث است که به تعویق افتاده است و یا لغو شود با توجه به همه گیر. 7:01

بین المللی پارالمپیک, کمیته در هیئت مدیره

کمیته بین المللی المپیک به حمایت کامل بین المللی پارالمپیک, کمیته با توجه به بیانیه ای از IPC رئیس جمهور اندرو پارسونز.

"در رابطه با بازی های بهداشت و رفاه هر فرد مراجعه کننده شماره یک اولویت و با در نظر گرفتن این تصمیم کاملا درست انجام با توجه به وضعیت بی سابقه ای ما در حال حاضر چهره.

"بعد از چهار هفته ارائه خواهد شد زمان برای دیدن اگر بهداشت جهانی وضعیت را بهبود می بخشد در حالی که دادن یک پنجره فرصت برای نگاه به حالات مختلف باید تاریخ این بازی ها نیاز به تغییر است.

"همانطور که شما می توانید تصور کنید که به طور بالقوه تغییر تاریخ المپیک و پارالمپیک یک چالش لجستیکی و IPC را حمایت کمیته بین المللی المپیک در هر مرحله از راه است."

توکیو 2020 های پارالمپیک در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای شروع در 25 اوت.

جهانی دو و میدانی بین المللی حاکم بر بدن برای ورزش دو و میدانی نیز منتشر شد یک بیانیه ارائه پشتیبانی به IOC اعلام.

"جهانی دو و میدانی از بحث و مذاکره با کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن توکیو 2020 المپیک و نوشت: به کمیته بین المللی المپیک در اوایل امروز به رله این بازخورد از آن منطقه رئیس جمهور و شورای ورزشکاران است. ما آماده همکاری با کمیته بین المللی المپیک و تمام ورزشی در جایگزین تاریخ."

سازمان دیده بان | چگونه COVID-19 مؤثر در توکیو 2020?

همانطور که در حال حاضر این بازی ها هنوز هم در, اما آن را تنها یک ماده از زمان تا زمانی که تغییرات ؟ 4:15

افزایش خواستار به تعویق افتادن

فشار به تاخیر توکیو 2020 نصب شده در طول هفته.

کشورها در سراسر جهان بسته اند مرز و اجرا دقیق مستندات تلاش برای متوقف کردن بیماری همه گیر. COVID-19 کشته شدن حدود 13000 نفر پس از جوشکاری در چین ماه پیش.

در روز سه شنبه کانادایی هاکی بزرگ هیلی Wickenheiser عضو کمیته بین المللی المپیک به ورزشکاران کمیسیون و شش-زمان المپیک به نام کمیته بین المللی المپیک گفت: در بیانیه ای که در توییتر که بحران کنونی بزرگتر است از هر المپیک است.

"من فکر می کنم کمیته بین المللی المپیک اصرار این حرکت پیش رو با چنین محکومیت غیر حساس و غیر مسئولانه با توجه به وضعیت بشریت است. ما نمی دانیم که چه چیزی اتفاق می افتد در 24 ساعت آینده, اجازه دهید به تنهایی سه ماه آینده" Wickenheiser گفت.

پس از Wickenheiser صحبت کردن هم شروع به سقوط.

در روزهای پس از آن که کمیته بین المللی المپیک جلب سنگین انتقاد نمی تعویق انداختن بازی. ایالات متحده آمریکا شنا به نام برای 12 ماه به تعویق افتادن یک حرکت پشتیبانی شنا کانادا.

"گفتن ورزشکاران برای آماده سازی برای بازی های المپیک در جهانی همه گیر جدی در مسائل مربوط به" شنا کانادا مدیر عامل Ahmed El-Awadi در بیانیه ای گفت.

"ما نظرات برادران و خواهران ما در ایالات متحده آمریکا شنا کردن در مورد بالا و به اشتراک گذاری بسیاری از نگرانی ها در مورد ایمنی و بهداشت. که شامل ایمنی و رفاه ورزشکاران ما — هر دو جسمی و ذهنی — و ایمنی جامعه ، هر روز که می رود بدون یک تصمیم باعث ایجاد استرس و اضطراب برای ورزشکاران ما که نگران هستند که نه تنها در مورد خود بلکه در مورد جوامع خود."

و سپس در روز شنبه و ایالات متحده آمریکا و میدانی گفت: همچنین پشتیبانی از به تعویق افتادن. به زودی پس از نروژی کمیته ملی المپیک تکرار این مسئله گفت: برای المپیک باید صبر کنید تا COVID-19 وضعیت تحت کنترل است.

فاقد همدلی

بعد در شنبه AthletesCAN — سازمان که نشان دهنده تمام کانادا تیم ملی ورزشکاران — سوال کمیته بین المللی المپیک را در سطح همدلی به عنوان جهان می پردازد COVID-19 بیماری همه گیر.

CBC ورزشی به دست آمده و یک کپی از ایمیل داخلی ارسال به تمام AthletesCAN اعضای. ایمیل مطرح شک و تردید بیش از حرکت رو به جلو با بازی های المپیک و به طور فزاینده ای گل آلود مقدماتی برنامه.

"در حالی که ما به شدت می خواهم به این باور است که سلامت و ایمنی از همه درگیر در بازی است که بیشترین اولویت را برای کمیته بین المللی المپیک, IPC [بین المللی پارالمپیک, کمیته] و TOC [توکیو کمیته سازماندهی] در زمان ارتباط است فاقد همدلی در شناخت ورزشکاران به عنوان انسان و ورزشکاران دوم" AthletesCAN نوشت.

با تنها 57 درصد از بازی های المپیک نقاط در حال حاضر تصمیم و مقدماتی حوادث ادامه به لغو کانادا ورزشکاران باقی مانده در برزخ. اضطراب بیش از ناشناخته بود و رسیدن به یک تب زمین. داخلی نامه پیشنهاد ورزشکاران در حال پاره شده.

سازمان دیده بان | ورزشی پانل در COVID-19:

برخی از بهترین آهنگ و ورزشکاران رشته در کانادا جمع آوری با CBC Sports' Anson هنری به بحث در مورد اثر coronavirus داشتن در حال و آینده - و اثر آن ممکن است در رویاهای المپیک. 13:17

این سازمان می گوید که آنها درک کنند که "ورزشکاران در حال حاضر بسیار غیر قابل پیش بینی و موقعیت دشوار است به خصوص که امکانات تمرین و مراکز آموزشی در سراسر کشور مجبور شده اند به نزدیک است."

کمیته بین المللی المپیک ساخته شده و تعدادی از تماس های تلفنی در روز چهارشنبه به اطمینان وحشت زده و عصبی همکاران از جمله یکی با بیش از 200 ورزشکار-نمایندگان از سراسر جهان است.

"این سازنده در راه است که همه متوجه شدم که ما هنوز هم بیش از چهار ماه برود و ما به آدرس این اقدام گفت:" باخ.

"ما گفت: ما بودند رفتن به ادامه بود بسیار واقع گرایانه در تحلیل ما."

باخ گفت: کمیته بین المللی المپیک ادامه خواهد داد به فشار به سمت توکیو در حالی که "حفظ سلامتی ورزشکاران و کمک به مهار این ویروس است."

در طول تمام این باخ بوده و مصمم است که لغو بازی های المپیک یک گزینه نیست.

"لغو این بازی خواهد بود که حداقل راه حل منصفانه. لغو خواهد نابود المپیک رویای 11,000 ورزشکاران از 206 المپیک کمیته های" باخ گفت: آلمان SWR پخش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب