سرمایه گذاران را تسلا با ارزش ترین شرکت خودرو در جهان با وجود اینکه outsold توسط تویوتا 25-1

تسلا Inc. تبدیل به با ارزش ترین شرکت خودرو در جهان در روز چهارشنبه یک روز قبل از خودروسازی پست شده بهتر از حد

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

تسلا Inc. تبدیل به با ارزش ترین شرکت خودرو در جهان در روز چهارشنبه یک روز قبل از خودروسازی پست شده بهتر از حد انتظار تعداد فروش.

تسلا اعلام کرد که آن را تحویل داده 90,650 وسایل نقلیه در طول سه ماهه بهتر از 74,130 وسایل نقلیه است که تحلیلگران که پوشش این شرکت شد و پیش بینی.

که این کاهش در حدود پنج درصد از تعداد خودروهای آن فروخته شده در مدت مشابه یک سال پیش اما سرمایه گذاران تحت تاثیر قرار گرفته بودند با تعدادی از آنجا که آن را کمتر بد از بقیه میباشد. اطلاعات جدید در روز پنج شنبه نشان داد آمریکا فروش خودرو در ماه ژوئن حدود 27 درصد کمتر از آن چه آنها در ماه مشابه سال گذشته است.

سرمایه گذاران پیشنهاد تسلا سهم به قیمت $1,218 سهم قبل از بازار باز پنج شنبه. که افزایش و نه درصد است.

آن را به اندازه کافی به تسلا با ارزش ترین شرکت خودرو در جهان با مجموع ارزش تمام سهام خود را در نزدک یک چهره شناخته شده به عنوان بازار سرمایه به اضافه کردن $207 میلیارد دلار است.

که بیش از هر ماشین دیگر شرکت و بیش از تویوتا $203 میلیارد دلار بود که قبل بالاترین ارزش است.

تویوتا به فروش می رسد 8,958,423 اتومبیل در سراسر جهان در سال گذشته است. که تقریبا 25 بار 367,500 اتومبیل تسلا گفت: آن لنگ در سال 2019. اما وال استریت سرمایه گذاران تصمیم گرفته اند تسلا بهتر است سهام برای خرید.

تسلا در حال حاضر قیمت سهام و ارزش شرکت در بیش از جنرال موتورز کرایسلر و فورد در ترکیب با وجود آن سه خودروسازان آمریکا نیز فروش به مراتب بیش از خودرو تسلا در هر سال می کند.

بدون در نظر گرفتن آشکار قطع ارتباط بین انتظارات و واقعیت برخی در جامعه سرمایه گذاری فکر می کنم سهام است و حتی بیشتر اتاق به رشد است.

خایم Siegel از Elazar مشاوران انتظار می رود قیمت سهام شرکت را به افزایش به $1,545 ما در سال آینده است.

"اگر آنها قادر به سرعت بخشیدن به سودآوری در سه ماهه گم شده بسیاری از تولید روز تصور عادی سه ماهه levering بیشتر هزینه های ثابت او گفت:" در یک توجه داشته باشید به مشتریان. "سودآوری خواهد بود حتی بهتر است."

تحلیلگر دانیال ایوس از Wedbush اوراق بهادار به نام تسلا عملکرد یک "عمده اجرای خانه" با توجه به افت COVID-19. "به نظر ما یک 90K تحویل تعداد در این COVID مستند محیط زیست یک فک-قطره چکان" ایوس گفت.

او یک قیمت هدف $1,250 در سهام اما در خوشبینانه ترین سناریو پیش بینی سهام در $2,000 ما هر کدام.

تسلا ممکن است به زودی S&P 500

در حالی که بسیاری از هیجان بیش از تسلا ساخته شده است هیچ چیز بیشتر از اعتیاد به مواد مخدره شرکت می کند که یک عامل اساسی برای آن است که به احتمال زیاد برای اضافه کردن به خرید. تسلا نیست یک عضو با نفوذ S&P 500 در مجموعه ای از سهام.

اما تحلیلگران انتظار دارند شاخص S&P به زودی ممکن است شامل تسلا چون آن را مطابق با الزامات.

"نخ کشیدن برگهای توتون وامثال هم سودآور چهارم را افزایش می دهد شانس خود را برای ورود به S&P 500" Siegel گفت. "که نیروی بسیاری از صندوق های بزرگ را مجبور به خرید."

در اوایل این هفته در یک ایمیل داخلی مدیر عامل شرکت Elon Musk, نام کارکنان به کار سخت به اجازه می دهد تسلا برای شکستن حتی در سه ماهه با وجود coronavirus بحران است.

"در حالی که ما کارخانه اصلی در فریمانت بود تعطیل برای خیلی از سه ماهه ما با موفقیت ramped تولید بازگشت به قبل از سطح" خودروساز در بیانیه ای گفت.

در طول دوره از آوریل تا ماه ژوئن بیشتر از ایالات متحده تحت دولت تحمیل stay-at-home سفارشات برای مبارزه با گسترش ویروس که تحت تاثیر تولید و باعث سقوط در فروش خودرو.

این مستند منجر به تعطیلی تولید در تسلا تنها ایالات متحده آمریکا وسیله نقلیه کارخانه در کالیفرنیا برای بیش از شش هفته از پایان ماه مارس به اوایل ممکن است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن