هند Coronavirus تلفات صعودی است. نخست وزیر مودی است که کاهش مستند به هر حال

منndia گزارش بالاترین افزایش روزانه در ثبت COVID-19 مرگ و میر تا کنون در چهارشنبه گرفتن این کشور در مرگ و میر

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

منndia گزارش بالاترین افزایش روزانه در ثبت COVID-19 مرگ و میر تا کنون در چهارشنبه گرفتن این کشور در مرگ و میر با بیش از 2000 به 11,903.

اکثریت 2,003 جدید مرگ و میر ثبت شده روز شنبه بودند تا حد زیادی به شمارش فنی با مرگ و میر ناشی از روزهای گذشته عمدتا در ماه ژوئن در حال ضبط برای اولین بار. روزانه به طور متوسط مرگ و میر برای هفت روز قبل بود که بسیار پایین تر و ثابت تر در 348 در هر روز. کارشناسان ترس این کشور خواهد شد و در صورت بزرگتر را افزایش می دهد در موارد تایید شده در هفته های آینده با تایید موارد در هند رو به افزایش در یکی از سریع ترین نرخ در جهان است. آنها رسیده و در مجموع 354,065 روز چهارشنبه این کشور چهارمین بدترین آسیب دیده در سطح جهان پس از ایالات متحده آمریکا و برزیل و روسیه است. موارد تایید شده در هند دو برابر هر 18 روز با سرعت بیشتری نسبت به هر یک از این کشورها حتی به عنوان دولت هند همچنان به سهولت دشوار مستند اقدامات آن اعمال شده در مارس.

روز دوشنبه وزیر تامیل نادو یکی از بدترین ضربه متحده در این کشور گفت: یک سختگیرانه مستند خواهد بود reimposed در جنوب شهر چنای و اطراف آن مناطق آغاز روز جمعه است. موارد تایید شده در این شهرستان در حال حاضر گذشت 48,000. و قبل از آن در ماه ژوئن معاون وزیر دهلی نو هشدار داد تعداد موارد در پایتخت می تواند به عنوان بالا به عنوان 550,000 در پایان ماه ژوئیه نیاز 80,000 تخت بیمارستان—بیش از هشت بار در این شهر ظرفیت فعلی. روز یکشنبه در هند دولت مرکزی اعلام کرد دهلی نو را دریافت 500 بیشتر واگن قطار تبدیل به بيمارستان اضافه کردن اضافی 8,000 تخت.

حتی تا هند مرکزی و دولت است که از پیش با کاهش مستند. در ژوئن 8, دولت مجاز معابد و مساجد و کلیساها در سراسر کشور برای بازگشایی همراه با رستوران و هتل ها. نخست وزیر نارندرا مودی گفت: رهبران دولت در روز چهارشنبه که آنها باید آماده برای مرحله بعدی خود را "باز" برنامه. "گسترش بوده و تحت کنترل نگه داشته است." "از طریق به موقع ردیابی درمان و گزارش تعداد کسانی که دوره نقاهت در حال افزایش است."

در حالی که این درست است تعداد افرادی که دوره نقاهت در حال افزایش است به طوری که مرگ و میر. اکثریت چهارشنبه خروش آمد از بمبئی در حال حاضر هند را بدترین آسیب دیده شهرستان با مرگ و میر که ثبت 862 جدید مرگ و میر. آورده است که این شهر به کل از 3,165 اصلاح یک خطای شمارش قبلی از روز. در حالی که افزایش قابل توجهی تنها 55 از این مرگ و میر وارد شده بودند در 24 ساعت گذشته با توجه به شهر رهبری به معنی افزایش تعداد منعکس نمی اضطراری بر روی زمین است. نیز وجود دارد یک چشم انداز مثبت در مرگ و میر در دهلی نو که اضافه شده 437 مرگ و میر در چهارشنبه 93 ثبت شده در 24 ساعت گذشته. مقامات گفت: دلیلی برای افزایش بزرگ شد بازنگری پرونده مرگ از چهار روز گذشته بود که از دست رفته در رسمی شماره.

در عین حال هند را مورد مرگ و میر نرخ (درصد از افراد آلوده که فوت کرده اند از این بیماری) می ایستد در 3.4% حتی با اضافه شدن مرگ و میر ناشی از چهارشنبه. این تعداد کمتر از 5.4% متوسط جهانی و همچنین نرخ در هر دو ایالات متحده و برزیل است. (در هر نقطه از جهان مورد مرگ و میر مبهم است به عنوان آن را به حساب تایید نشده موارد و نه مقدار زمانی که مرگ و میر عقب عفونت های جدید.) دانشمندان می گویند مشخص نیست که چرا هند را مورد مرگ و میر به نظر می رسد پایین تر از بسیاری از نقاط جهان است.

با وجود افزایش در موارد نه به عنوان بد آن را به عنوان به نظر می رسد در نگاه اول کارشناسان هشدار می دهند این وضعیت در هند می تواند خیلی بدتر است. "هند زیر ممکن است آمریکا در حال حاضر [در به طور کلی مرگ و میر] اما من نگران هستم که در یک ماه یا شش هفته همه چیز در حال رفتن به نگاه بسیار بدتر می گوید:" دکتر Ashish Jha مدیر دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه. به دلیل مرگ و میر عقب جدید موارد توسط چند هفته او هشدار هند است و در عین حال برای دیدن کامل تاثیر مستند کاسته شود.

هند جمعیت شناسی نیز می تواند منجر به بدتر شدن وضعیت. این کشور 1.3 میلیارد دلار تا به غلظت مردم پر بسته بندی شده به شهرستانها که در آن اجتماعی فاصله نزدیک است-غیر ممکن است. و وجود دارد فقط یک تخت بیمارستان برای هر 2000 نفر از شهروندان هند 100 برابر کمتر از سازمان بهداشت جهانی توصیه یکی از هر 20.

یکی دیگر از عوامل پیچیده است که کانون این بیماری است به احتمال زیاد به گسترش دور از دهلی و بمبئی از مراکز مالی نسبتا خوبی در خدمت بهداشت و درمان و زیرساخت و به سمت فقیرتر پرجمعیت متحده مانند اوتار پرادش و بیهار که اصلا ظرفیت تحمل زیادی ویروسی شیوع Jha می گوید.

مودی به دنبال برطرف کردن ترس است که یک دوم مستند است در افق. او ممکن است هیچ چاره ای جها نشان می دهد. "هند یکی از معدود کشورهایی به قفل کردن قبل از آنها تا به حال تعداد زیادی از موارد" او می گوید. "اما قفل کردن نمی خلاص شدن از شر این ویروس فقط آن را به تاخیر می اندازد. من نگران هستم که طولانی مدت قفل شد مورد استفاده قرار گیرد به طور موثر به اندازه کافی و در حال حاضر ما در حال شروع به دیدن بزرگ را افزایش می دهد در موارد. یکی دیگر از مستند در حال رفتن به بسیار بسیار سخت است."

نوشتن به بیلی Perrigo در billy.perrigo@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن