Indianapolis, افسر پلیس شاخه مرد در Livestreamed کشتن. در اینجا آنچه که در

یک زن 21 ساله با مرد سیاه بود به ضرب گلوله توسط پلیس ایندیاناپولیس در چهار شنبه شب در یک نزاع به صورت زنده در

توسط PATRIS-FUN در 19 اردیبهشت 1399

یک زن 21 ساله با مرد سیاه بود به ضرب گلوله توسط پلیس ایندیاناپولیس در چهار شنبه شب در یک نزاع به صورت زنده در Facebook. با توجه به ایندیاناپولیس Metropolitan Police Department (IMPD) مامورین شروع به تعقیب فرد پس از آنها او را متوجه رانندگی "بی پروا" و تلاش به جلو و او را بیش از.

در حالی که او نشده است نام توسط مقامات قربانی شناخته شده به عنوان Sean نی توسط اعضای خانواده و رسانه های محلی.

پلیس تیراندازی همراه با به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده فیلم را برانگیخته تماس برای پاسخ و پاسخگویی و منجر به تظاهرات در صحنه از مرگ قربانی.

چه اتفاقی برای شان رید ؟

حدود 6 بعد از ظهر چهارشنبه شب یک IMPD افسر گزارش متوجه یک ماشین رانندگی خطرناکی در I-65 بین ایالتی. افسران شروع به تعقیب خودرو که پلیس بود و سرعت بود و گفته تقریبا زده اتومبیل های دیگر.

نی دیده می شود رانندگی در Facebook Live تصویری است که برای نشان دادن تعقیب و به نظر می رسد به صحبت کردن به او بینندگان. او به عنوان پارک ماشین خود را به او می دهد و آدرس خود را می پرسد برای کمک و گفت: "لطفا به من."

پلیس می گویند که قربانی را نادیده گرفته و دستورات کلامی به جلوگیری از او خارج شد ماشین خود را هر چند هیچ یک از دستورات صوتی در بخشی از این جریان است که نشان داد نی ترک وسیله نقلیه خود را. در این ویدئو به عنوان قربانی اجرا می شود, کسی است که شنیده می شود در پس زمینه گفتن او را به متوقف شود.

مقامات گفته اند که این افسر اخراج تیزر در نی در طی تعقیب و گریز با پای پیاده.

صدای شلیک گلوله شنیده می شود در مدت کوتاهی پس از آن — بیش از یک دوجین در کل. به گفته پلیس وجود دارد "یک تبادل آتش بین راننده و افسر." در حالی که نی را به ضرب گلوله کشته شد افسر درگیر با او نمی شد.

برخی از زمان پس از تیراندازی به پایان می رسد مکالمه بین افسران در پاسخ به این صحنه است که در این ویدئو بود که هنوز هم در جریان است. در یک نقطه و یک صدای مرد می گوید: "من فکر می کنم آن را به یک بسته تابوت homie."

آنچه که اتفاق می افتد با این تحقیقات به شان نی مرگ ؟

"شهر ما تا به حال غم انگیز و چالش برانگیز شب آخرین شب" IMPD رئیس Randal تیلور گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی امروز. مقامات می گویند یک اسلحه پر پیدا شد قربانی; تیلور اشاره کرد که وجود دارد پس از حدس و گمان بوده است آنلاین که نی بود که تفنگ را مالک است.

"در حالی که ما همچنان به روند این صحنه به اعتقاد من آن را معقول و منطقی به این باور است که این تفنگ بود فرد" رئیس تیلور گفت. "آن متمایز است به دنبال تفنگ... ما آگاه هستند از عکس ها از راننده برگزاری مشابه متمایز به دنبال سلاح هسته ای است." او افزود که پلیس 15 پوسته پوسته در صحنه و ادعا کرد که اسلحه پلیس به اعتقاد نی را از کار اخراج شد حداقل دو بار.

افسر که شات نی که IMPD است گفت: همچنین سیاه و سفید اما نه در غیر این صورت مشخص شده است قرار داده شده در مرخصی اداری. هیچ پلیس bodycam فیلم از تیراندازی; تحقیقات داخلی راه اندازی شده است.

رئیس تیلور همچنین خطاب به "بسته تابوت" نظرات پخش در Facebook live تصویری و تایید آنها توسط یک کارآگاه بود نه در حال حاضر و در زمان عکسبرداری اما بعد در پاسخ به این صحنه.

"نظرات خود را غیر قابل قبول و ناخوشایند ما اداره پلیس" رئیس تیلور گفت که وجود خواهد داشت اقدامات انضباطی.

آنچه را که فعالان و خانواده مقتول گفت ؟

"من نباید به دفن برادر کوچک من," Jazmine نی شان نی خواهر گفت: NBC وابسته WTHR و اضافه کرد که او آموخته است که مرگ او را در حالی که تماشای خود زندگی می کنند جریان ویدئو.

اعضای نی خانواده با حضور در صحنه تیراندازی در شب چهارشنبه پیوست توسط بیش از 100 اعضای جامعه. جامعه فعالان و معترضان شعار "نه عدالت بدون صلح" در صحنه با توجه به آسوشیتد پرس.

"ما بسیاری از افراد در جامعه با تماس به صورت سریع و کامل و شفاف رسیدگی به تیراندازی مرگبار شان نی" آیتالله سیستانی از ایندیانا در بیانیه ای گفت. "عمومی سزاوار دریافت یک حساب دقیق از این که چرا این مرد به ضرب گلوله کشته شد."

دوم کشنده تیراندازی پلیس رخ داده است درست پس از نیمه شب روز چهارشنبه به عنوان IMPD افسران و کشته شدن یک مرد در حالی که تحقیق در مورد سرقت. به گفته پلیس این مرد تا به حال یک تفنگ و گلوله در افسران که در پاسخ به تماس. آنها بازگشت اخراج و او را کشتند.

همچنین در روز چهارشنبه یک افسر پلیس به یک زن باردار با ماشین خود را به عنوان او در راه خود را به کار می کنند. افسر سعی در ارائه کمک های اولیه به زن اما هم او و نوزاد بودند مرده در بیمارستان.

NAACP شعبه ایندیاناپولیس انتشار بیانیه ای روز پنج شنبه گفت: قلب خود را با خانواده های کسانی که کشته شده اند و که آنها را نظارت و بررسی است.

"همه ما در حال تلاش برای ایجاد یک جدید عادی در سازمان ملل متحد-زمان عادی. حوادث مانند این نه کمک به بازگرداندن حالت عادی به جامعه ما کردند."

نوشتن به Josiah بیتس در josiah.bates@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب