وقت کمی جلوتر در انتخابات ریاست جمهوری cliffhanger

وقت آندره Duda شد حاشیه های آینده در لهستان در انتخابات ریاست جمهوری روز یکشنبه یک نظرسنجی خروج پیدا نتیجه آن

توسط PATRIS-FUN در 23 تیر 1399

وقت آندره Duda شد حاشیه های آینده در لهستان در انتخابات ریاست جمهوری روز یکشنبه یک نظرسنجی خروج پیدا نتیجه آن در حالی که هنوز نامشخص می تواند پیامدهای عمیقی برای ورشو روابط با اتحادیه اروپا است.

انتخاب مجدد از Duda یک متحد حاکم ملی قانون و عدالت (PiS) بسیار مهم است اگر دولت برای اجرای کامل آن در دستور کار محافظه کار از جمله اصلاحات قضایی که اتحادیه اروپا می گوید غیر دموکراتیک هستند.

Duda را رقیب لیبرال ورشو شهردار Rafal Trzaskowski است متعهد به تعمیر لهستان روابط با اروپا و با استفاده از حق وتو ریاست جمهوری قدرت را به عقب نگه دارید و هر قانونی که براندازی حکومت قانون است.

خروج نظرسنجی ایپسوس نشان داد Duda برنده 50.4 درصد از آرا در حالی که Trzaskowski ترجیحی نامزد اصلی مخالف حزب میانه مدنی پلت فرم (PO) تا به حال 49.6 درصد است. ایپسوس گفت که خیلی زود به تماس یک برنده است.

"همه ما نیاز داریم به شمارش آرا. شب زمان خواهد شد اما من مطمئن هستم که زمانی که آرا شمارش ما برنده خواهد شد" Trzaskowski گفت: حامیان در یک پارک فقط در خارج از ورشو تاریخی شهر قدیمی.

نظر سنجی های قبل از انتخابات نشان داده بود که نامزدهای هر دو 48 گردن و گردن با Trzaskowski داشتن شکاف در Duda که در ابتدا شبیه به یک مورد علاقه روشن.

Acrimonious کمپین

توسط دولت حمایت Duda زد یک acrimonious کمپین با رنگ و لعاب ضد همجنس زبان حملات در رسانه های مستقل و اتهامات وضع شده علیه Trzaskowski که او را در خدمت منافع خارجی به جای لهستان.

Duda یک مؤمن, مؤمن, تا به حال خودش را به عنوان یک مدافع از کاتولیک ارزش ها و دولت سخاوتمندانه اجتماعی بهره مند شوند برنامه هایی که باید تبدیل زندگی برای بسیاری به خصوص در فقیر روستایی مناطق کشور است.

آندره Duda حاکم جمهور لهستان با حمایت جناح راست قانون و عدالت حزب ارائه یک سخنرانی برای مردم محلی و حامیان در طول یک کمپین تجمع در 9 ژوئیه در Wieliczka, لهستان. (عمر مارکز/گتی ایماژ)

او در ظاهر آشتی جویانه در روز یکشنبه. "اگر کسی جرم توسط هر چیزی من یا گفت: در پنج سال گذشته نه فقط در طول مبارزات انتخاباتی لطفا من را قبول عذرخواهی," او گفت: حامیان در Pultusk یک شهر کوچک در شمال پایتخت.

آرا شمارش شد و انتظار می رود برای ادامه را از طریق شب اما کمیسیون انتخابات گفت: آن را نمی خواهد اعلام نتایج قسمی را به عنوان آن را در گذشته انجام داده است اما تنها نتیجه نهایی احتمالا در روز دوشنبه.

Borys Budka رئیس Trzaskowski را PO, پارتی, گفت: آن را "یک رسوایی" که برخی از رای دهندگان در خارج از کشور نیست دریافت ایمیل خود را در برگه های رای در زمان. "این یک شکست دولت بدون در نظر گرفتن که برنده" Budka گفت: خصوصی پخش TVN24.

انتخابات اولین بار بود که همه رای دهندگان تا به حال انتخاب بازیگران برگه های رای توسط ایمیل, تغییر در قوانین لازم توسط coronavirus بیماری همه گیر.

حریف به نام برای تحمل بیشتری لهستان

برای بسیاری از محافظه کاران مذهبی در لهستان Trzaskowski آمد به نمایندگی از تهدیدات رو به ارزش های سنتی که او متعهد به معرفی آموزش و پرورش در مورد حقوق بشر در این شهر مدارس.

اسقف اعظم کراکوف مارک Jedraszewski گفت: نمازگزاران در جنوب شهر چستوچوا در روز شنبه که لهستان رو یک "خطر مرگبار" از ایدئولوژی که به دنبال تضعیف ساختار سنتی خانواده و فاسد کودکان است.

Trzaskowski می گوید که او به دنبال تحمل بیشتری لهستان و انتقاد کرده است PiS' شعارهای تعهد به لغو امور خارجه اخبار کانال TVP Info که منتقدان می گویند به حمایت آشکار به Duda در برنامه نویسی آن.

"در سیاست شما باید مخالفان دشمنان" Trzaskowski گفت: در روز یکشنبه. "آنها فکر می کردند که تا به حال پر قدرت اما امروز آنها باید ترس را در چشمان خود."

ورشو شهردار و نامزد در لهستان در انتخابات ریاست جمهوری Rafal Trzaskowski استقبال حامیان در 9 ژوئیه سال 2020 در یک مبارزه جلسه در Raciaz, لهستان. (Janek Skarzynski/خبرگزاری گتی ایماژ)

Duda انتخابات برای دومین دوره پنج ساله خواهد برای باز کردن چشم انداز از سه سال وقفه حکومت توسط PiS که کنترل قدرتمند مجلس پس از 2015 با بعد از انتخابات برنامه ریزی شده برای 2023.

ناظران می گویند او شکست می تواند به تضعیف شکننده اکثریت پارلمانی است که پشتیبانی از PiS دولت بالا بردن شبح بی ثباتی سیاسی به لهستان مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

"این اولین بار پس از سال 2015 زمانی که ما در حال بحث در مورد مقیاس یک PiS پیروزی اما اینکه آیا آن را به برنده شدن در همه" گفت: Rafal Chwedoruk یک تحلیلگر سیاسی.

انتخابات است که از نزدیک به تماشای در بروکسل.

قبل از PiS و Duda به قدرت رسید در سال 2015 در لهستان تا به حال یکی از بیشترین طرفدار اروپا دولت در بلوک کمونیستی سابق شرق. اما این رشد کرده است به طور فزاینده ای منزوی با بخش با تمرکز بر تغییر آب و هوا و مهاجرت در علاوه بر این به هنجارهای دموکراتیک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن