در میان مستند, ایتالیا, رکورد بزرگترین روز به روز افزایش Coronavirus مرگ و میر

(رم) — ایتالیا ثبت بالاترین آن روز-به-روز-افزایش تعداد مرگ و میر افراد مبتلا به کروناویروس جدید. مدنی رئیس حف

توسط PATRIS-FUN در 2 فروردین 1399

(رم) — ایتالیا ثبت بالاترین آن روز-به-روز-افزایش تعداد مرگ و میر افراد مبتلا به کروناویروس جدید.

مدنی رئیس حفاظت آنجلو Borrelli روز جمعه گفت این کشور ثبت شده 627 مرگ و میر بیشتر در 24 ساعت پس از ایتالیا پیشی گرفتن چین در روز پنج شنبه به عنوان ملت با بیشترین COVID-19-مربوط به مرگ و میر. در مجموع در حال حاضر می ایستد در 4,032.

مقامات گفت: بسیاری از افرادی که فوت کرده بود موجود مشکلات سلامتی مانند بیماری های قلبی و دیابت قبل از آنها آلوده به ویروس. Borrelli می گوید ایتالیا نیز شاهد افزایش سرسام آور از 5,986 موارد از یک روز زودتر آوردن رسمی کل در ایتالیا به 47,021.

ادامه مطلب: چرا ایتالیا شیوع کروناویروس خیلی بد است ؟

افزایش تعداد آمده با وجود ملی مستند است که به شدت محدودیت زمانی که ساکنان مجاز به ترک خانه های خود. پلیس صادر کرده اند استناد به هزاران نفر از مردم بودن و در مورد بدون دلیل معتبر مانند رفتن به محل کار یا خرید مواد غذایی.

شهرداران و فرمانداران سراسر کشور را خواستار شده است و حتی اقدامات سختگیرانه تر. ملی ایتالیا دولت این است که به طور گسترده ای انتظار می رود برای پاسخ به زودی.

برای سال در حال حاضر مقامات ایتالیایی اعلام کرده اند گفت: در جلسات روزانه که شیوع ویروس پدید آمده است که در شمال ایتالیا چهار هفته پیش می تواند رسیدن به اوج خود در چند روز و تعدادی از عفونت های جدید ممکن است شروع به پایین رفتن.

ادامه مطلب: این عکاس مستند زندگی او در Coronavirus مستند

Borrelli خطاب به سوال جمعه گفت: "ما به شما هرگز نمی دانید وقتی که قله خواهد بود" در پیش است. او اشاره کرد که برخی از کارشناسان صحبت از موارد اوج "هفته آینده یا هفته بعد از" آن است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب