صندوق بین المللی پول پیش بینی آن را به 2 سال برای اقتصاد جهان برای بازگشت به end-of-2019 سطح

یک ایمیل فرستاده شده به ایالات متحده مارشال آنها اطلاع دهید که آنها باید آماده برای کمک به حفاظت از آثار تاری

توسط PATRIS-FUN در 5 تیر 1399

یک ایمیل فرستاده شده به ایالات متحده مارشال آنها اطلاع دهید که آنها باید آماده برای کمک به حفاظت از آثار تاریخی ملی واشنگتن پست گزارش شنبه شب.

خدمات مارشال دستیار کارگردان Andrew C. Smith نوشت که آژانس "خواسته شده است برای آماده سازی بلافاصله به ارائه فدرال اجرای قانون حمایت از حفاظت از آثار تاریخی ملی (در سراسر کشور)." این ایمیل نشان می دهد که واگذاری آمد از دادستان کل ویلیام بر این پست ،

اسمیت گفت که این یک "چالش" بپرسید با توجه به "وسعت اهداف ممکن است برای فعالیت های جنایی." دیگر مکاتبات داخلی بازدید از این پست نشان می دهد وجود دارد نگران است که بناهای تاریخی خواهد بود تخریب در یا در اطراف 4th جولای. مشخص نیست چه مارشال را انجام خواهد داد دقیقا و یا چگونه بسیاری از خواهد بود بخشی از عملیات. مارشال خدمت تحت وزارت دادگستری و معمولی وظایف عبارتند از: تامین امنیت برای courthouses و گرفتن فراریان.

اوایل روز چهارشنبه ارتش فعال حدود 400 نفر از اعضای واشنگتن گارد ملی به "جلوگیری از هر گونه defacing یا تخریب" از آثار دفاع, مقامات گفت. نیروهای نظامی خواهد بود غیر مسلح.

بیش از گذشته چند هفته در عدن هدف قرار داده اند مؤتلفه بناهای تاریخی در سراسر کشور با برخی از حال خراب. روز دوشنبه معترضان تلاش برای سرنگونی مجسمه سابق رئیس جمهور اندرو جکسون در لافایت مربع سراسر از کاخ سفید است. صبح روز بعد تهمت توییتی که او "مجاز دولت فدرال به دستگیری هر کسی که vandalizes و یا از بین می برد هر بنای تاریخی, مجسمه و یا دیگر مانند اموال فدرال در آمریکا تا 10 سال زندان در هر جانبازان یادبود حفظ قانون و یا سایر قوانین که ممکن است مربوط....." کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب