برآورد صندوق بین المللی پول تولید ناخالص داخلی جهانی کوچک خواهد شد با 3 درصد dwarfing 0.1 درصد بحران مالی انقباض

داکوتای جنوبی یکی از پنج کشور — همه تا حد زیادی روستایی تمام به ریاست فرمانداران جمهوریخواه — که نه صادر ایالت

توسط PATRIS-FUN در 26 فروردین 1399

داکوتای جنوبی یکی از پنج کشور — همه تا حد زیادی روستایی تمام به ریاست فرمانداران جمهوریخواه — که نه صادر ایالت پناهگاه در محل سفارشات به حد گسترش COVID-19 coronavirus. "داکوتای جنوبی است نه شهر نیویورک" رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem (R) گفت: در اوایل این ماه. روز دوشنبه 57 بیشتر کارگران در یک کارخانه فرآوری گوشت خوک در, Sioux Falls, آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن مجموع در کارخانه "خوب بالای 300 — و آن را یکی از بزرگترین خوشه های" همراه با شیکاگو کوک زندان شهرستان و یو اس اس تئودور روزولت, واشنگتن پست گزارش. داکوتای جنوبی در حال حاضر دارای 868 تایید COVID-19 موارد و شش مرگ و میر در کشور با کمتر از 900,000 ساکنان.

مناطق روستایی به ویژه آسیب پذیر به اقتصادی و هزینه های پزشکی از این بیماری همه گیر. در توجیه تصمیم خود را برای حفظ, داکوتای جنوبی, کردن مستند Noem استدلال کرد که افراد و نه دولت "در درجه اول مسئول ایمنی" و "سپرده با گسترده آزادی." این درست نیست زندانها پناهگاه بی خانمان و خانه های سالمندان که همه آنها نیز تبدیل شدن به قابل توجهی بردار از انتقال.

"حداقل 2,300 تسهیلات مراقبت دراز مدت در 37 متحده گزارش داده اند که موارد مثبت COVID-19" و "بیش از 3000 ساکنان درگذشت" ایالات متحده آمریکا امروز گزارش با استناد ناقص داده دولت پس از دولت فدرال نیست پیگیری موارد در امریکا 15,600 خانه های سالمندان. اما "خانه های سالمندان باید به عنوان یک نقطه کور برای COVID-19 سراسر جهان" سیاسی , یادداشت ها و در معدود کشورهایی است که به شدت گزارش آمار و ارقام تقریبا نیمی از COVID-19 مرگ و میر در مراقبت از خانه.

Coronavirus نیز گسترش سرعت را از طریق بی خانمان جمعیت شهر نیویورک, سان فرانسیسکو و دیگر مناطق شهری نیویورک تایمز و , آمار, اخبار , جزئیات قرار دادن گونه خاص در حال حاضر سبب شیوع پناهگاه بی خانمان و بیمارستان ها.

طبخ زندان شهرستان می ایستد به عنوان بزرگترین و تنها نقطه ای از عفونت در ایالات متحده آمریکا هر چند با بیش از 500 نفر تست مثبت است. ایلینوی و مقامات محلی در حال انتشار صدها نفر از غیر خشونت آمیز مجرم از زندان اما هزاران نفر نخواهد بود منتشر و اجتماعی فاصله و مکرر دست شستن نیست ممکن است در یک زندان شلوغ. "من احساس می کنم برای بسیاری از بچه ها در آن وجود دارد که می توانید از وجود دارد — دانستن است که آنها در حال رفتن برای مردن در آن وجود دارد" منتشر Cook County, زندان, زندانی به نام Linn NPR گفت. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de