ایان هولم بیلبو بگینز بازیگر در ارباب حلقه ها می میرد در 88

یک سری قابل توجهی از وقایع بیرون شب جمعه و شنبه به عنوان دادستان کل ویلیام بار سعی کردم و شکست خورده به بی سر

توسط PATRIS-FUN در 2 تیر 1399

یک سری قابل توجهی از وقایع بیرون شب جمعه و شنبه به عنوان دادستان کل ویلیام بار سعی کردم و شکست خورده به بی سر و صدا فشار جفری برمن رئیس قدرتمند دادستان فدرال در منهتن. Barr اعلام کرد جمعه شب که برمن بود "پله" و برمن گفت که او تا به حال "قصد استعفا" و Barr از نظر قانونی نمی تواند به زور او را بیرون. برمن نشان داد تا به کار در روز شنبه و بر متعاقبا منتشر شده بیانیه ای گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال او را اخراج. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مطبوعات آن بر تصمیم و او "درگیر نیست."

"ما صرف زمان بسیار کمی صحبت کردن در مورد آن را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز در روز شنبه. "اما رئیس جمهور برای امضای یک سند یا من حدس می زنم به خوب است."

پس چرا می خواهید بر برمن جمهوری منصوب مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک کنند ؟ او نمی دهد یک دلیل اما "بر منتقدان پیشنهاد کرده اند تلاش خود را به ارمغان بیاورد کریگ Carpenito ایالات متحده وکیل در نیوجرسی بود انگیزه تمایل به محدود کردن دفتر نیویورک را مستقل رگه" واشنگتن پست گزارش و "طولانی نهفته ناکامی" در منطقه جنوب نیویورک را پیگیری تحقیقات با هدف قرار دادن "مغلوب ساختن پیشی جستن منافع و اعضای حلقه درونی خود" از جمله وکیل شخصی رودی جولیانی.

برمن را مرحله بعد از ظهر شنبه اما تنها پس از بر موافقت کرده بود که خود را معاون آدری اشتراوس را به عنوان بازیگری آمریکا, وکیل, حداقل تا زمانی که مجلس سنا تایید جایگزینی است. Barr گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را معرفی جی Clayton, کمیسیون بورس و اوراق بهادار رئیس اما رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام (R-S. C.) پیشنهاد او اجازه می دهد نیویورک دو سناتور دموکرات برای سرکوب کلیتون را نامزدی.

"به عنوان تلاش قدرت پخش این یک شکست تحقیرآمیز و تنها در خدمت بیشتر به تضعیف اعتبار هر دو دادستان کل و رئیس جمهور" گرگ Brower سابق دادستان فدرال می گوید نیویورک تایمز. "منطقه جنوبی نیویورک در ادامه به بررسی هر آن در حال بررسی است و بر ترجیح جدید ایالات متحده وکیل نمی کند در واقع کار."

بین برمن افتضاح بار رهبری از مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از عکس op سرکوب تظاهرات مخالفان در میدان لافایت و تازه های ملل متحد-redacted بخش ویژه سابق مشاور رابرت مولر گزارش نشان می دهد تهمت دروغ به بار می گوید: Barr "تلاش های این ماه به بازی بازی های ریاست جمهوری صمیمی اند نتیجه عکس, شرم آور هر دو او و او رئیس است." پیتر وبر

آخرین مطالب