'من او را آرزو,' مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید از Ghislaine ماکسول که می ایستد متهم به تسهیل سوء استفاده از دختران توسط جفری اپستاین

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه ارائه دلسوز کلمات به Ghislaine ماکسول های دی

توسط PATRIS-FUN در 1 مرداد 1399

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه ارائه دلسوز کلمات به Ghislaine ماکسول های دیرین همراه جفری اپستاین که می ایستد متهم به تسهیل سوء استفاده از دختران در حال حاضر-مرحوم مجرم جنسی.

"من فقط آرزو می کنم او به خوبی رک و پوست کنده" مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا در مورد ماکسول در طول یک کنفرانس خبری.

Maxwell, 58, محروم بود به قید وثیقه در هفته گذشته و باقی ماندن در پشت میله های زندان به عنوان او در انتظار محاکمه به اتهام او استخدام دختران برای سرمایه گذار به سوء استفاده جنسی از بیش از دو دهه پیش. انگلیسی ها مقتدر بود یک شریک رمانتیک از اپستاین که خودش را کشته بود در زندان چند هفته پس از اینکه به اتهام قاچاق جنسی.

کیفرخواست ادعایی که ماکسول مرتب قربانیان به تحمل سوء استفاده جنسی و گاهی اوقات وجود دارد که اپستاین آزار آنها. همچنین گفته او دروغ گفته در طول یک سال 2016 رسوب در پرونده های مدنی.

اپستاین مرتبط در طول سال ها با بسیاری از مشخصات بالا و ارقام در سیاست و کسب و کار از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن, رئیس جمهور سابق بیل کلینتون شاهزاده اندرو از بریتانیا و خرده فروشی مغول لسلی Wexner.

"من او را ملاقات کرد چندین بار در طول سال به خصوص از آنجایی که من زندگی می کردند در پالم بیچ و من حدس می زنم آنها زندگی می کردند در پالم بیچ" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت ماکسول.

اپستاین گناه التماس کرد در سال 2008 به اتهامات عنوان شده علیه دولت در فلوریدا از گرداندن مراکز فساد یک فرد زیر 18 سال برای فحشا و جنایت درخواست از فحشا. او در خدمت 13 ماه بیشتر از آن را در کار انتشار برنامه در یک زندان شهرستان است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب