"من فکر می کنم آن زمان برای حرکت رو به جلو': Cleveland Indians مدیر نفع تیم تغییر نام

(کلیولند) — کلیولند مدیر تری Francona نمی خواهد گریز داغ-دکمه موضوع دیگر. او معتقد است که سرخپوستان نیاز به ت

توسط PATRIS-FUN در 15 تیر 1399

(کلیولند) — کلیولند مدیر تری Francona نمی خواهد گریز داغ-دکمه موضوع دیگر. او معتقد است که سرخپوستان نیاز به تغییر ستیز نام مستعار.

"من فکر می کنم آن زمان را به حرکت به جلو" Francona روز یکشنبه گفت.

Francona نظر آمد و دو روز پس از سرخپوستان در میان سراسری جنبش برای پاک کردن دلیل حساس نمادها با انتشار بیانیه ای گفت: این سازمان است "متعهد به تعامل با جامعه ما و مناسب ذینفعان برای تعیین بهترین مسیر رو به جلو با توجه به تیم ما نام و نام خانوادگی."

این تیم اعلام — یک گام اولیه به سمت یک امکان تغییر نام — آمد ساعت پس از NFL را ردسکینز واشنگتن گفت: آنها را تحت بررسی نام و نشان خود را. ردسکینز اعلام کرد تصمیم خود را پس از چند حامیان مالی از جمله فدرال اکسپرس است که صاحب حقوق نامگذاری به این تیم ورزشگاه خواست حق رای دادن برای تغییر یک نام مستعار است که توهین آمیز تلقی شده است برای چندین دهه است. مانند Francona واشنگتن مربی ران ریورا به نام برای تیم خود به تغییر نام آن است.

در طول یک زوم زیر تماس بگیرید صبح تمرین برای تیم خود در مترقی زمینه Francona گفت که او دیگر نمی خواهد از کنار این موضوع کلیولند نام یا طلسم. تیم حذف شده بسیار مورد بحث رئیس نبراسکا آرم از آن بازی لباس و کلاه سال گذشته و در حال حاضر خواهد شد در نظر گرفتن تغییر یک نام مستعار است که در محل پس از سال 1915.

"من شده فکر کردن در مورد آن و تفکر در مورد آن قبل از ما قرار است که بیانیه" او گفت:. "من می دانم که در گذشته زمانی که از من خواسته بودند در مورد این که آیا آن را به نام ما و یا رئیس Wahoo, من فکر می کنم من معمولا جواب و می گویند من می دانم که ما هرگز تلاش برای بی احترامی.

"و من هنوز هم احساس می کنید که راه. اما من فکر نمی کنم که به اندازه کافی خوب جواب امروز. من فکر می کنم از آن زمان به جلو حرکت کند. آن را بسیار دشوار است موضوع. همچنین ظریف است."

Francona اذعان گذشته خود اشتباهات در قضاوت. او نمیخواهد به عنوان کسی که می تواند سازگار نیست و یا تغییر با زمان.

"حتی در سن و سال من, شما نمی خواهید به بیش از حد قدیمی برای یادگیری و یا به درک که شاید من نادان از بعضی چیزها و باید از آن شرمنده و سعی کنید برای بهتر خواهد بود گفت:" 61 ساله که هدایت Boston Red Sox به دو جهان سری عناوین. "من خوشحالم که ما در حال رفتن به, باز, برای گوش دادن, چون من فکر می کنم که احتمالا مهم ترین چیز در حال حاضر در حال حاضر به گوش دادن و نه لزوما فقط صحبت کنید."

Francona همچنین گفت دیرین خود را نیمکت مربی براد میلز را ترک کرده است این باشگاه با خانواده اش. میلز' 18 ماهه نوه کمال غرق در بهار آموزش.

"من فکر می کنم آن را دردناک برای او به ترک خانه" Francona گفت. "من فکر می کنم آن را دردناک برای او به ترک اینجا. اما من می دانم که در قلب او تصمیم درست. اگر تا کنون یک لحظه تلخ و شیرین آن اقامت داشت خداحافظی به او دیروز از آنجا که من در مورد مراقبت از او را به اندازه کافی است که من می دانم که در آن او نیاز به. او شده است من نمی دانم اگر آن را به من به سمت چپ یا راست دست کدام یک بهتر است, که یکی از او بوده است."

Francona گفت: کارکنان مربیگری خود را "divvy up" میلز وظايف اما بسیاری از آنها سقوط خواهد کرد به دستیار Mike Barnett. میلز به اتهام سازماندهی دوباره شروع اردوگاه های آموزشی که متوقف شد در ماه مارس به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

"هیچ یک نفر را جایگزین چه MIllsy می کند و ما می دانیم که" Francona گفت. "و او می داند که. من فکر می کنم این یک تصمیم دشوار برای او را. من تقریبا مایل به آن نبوده است بسیار دشوار است چرا که من فکر می کنم من می دانم که در قلب من جایی که او نیاز به بود و این خانه در حال حاضر است."

یادداشت: Francona ندارد یک به روز رسانی در outfielder Delino DeShields جونیور که تست مثبت برای coronavirus و نمی توانید پیوستن به این تیم قبل از دو تست منفی است. روز جمعه تیم رئیس جمهور کریس Antonetti گفت DeShields تنها "علائم جزئی." ... سرخپوستان آغاز خواهد شد بازی intrasquad scrimmages در روز پنج شنبه.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب