صدها نفر از شیکاگو رای دهندگان هشدار داد ممکن است Coronavirus پس از قرار گرفتن در معرض نظرسنجی کارگر می میرد

(شیکاگو) — صدها نفر از شیکاگو رای دهندگان که رفت به پای صندوق های رای در آخرین ماه های اولیه بودند که مطلع از

توسط PATRIS-FUN در 26 فروردین 1399

(شیکاگو) — صدها نفر از شیکاگو رای دهندگان که رفت به پای صندوق های رای در آخرین ماه های اولیه بودند که مطلع از احتمال قرار گرفتن در معرض COVID-19 از جمله از یک سایت که در آن یک نظرسنجی کارگر بعد از توسعه علائم و درگذشت, انتخابات ریاست جمهوری افغانستان روز دوشنبه گفت:.

ایلینوی یکی از اولین کشورهای است که دست و پنجه نرم با تغییر زمان آن 17 مارس اولیه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما اقدام با وجود نگرانی های ایمنی. روز بعد از آن رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر صادر ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

شیکاگو هیئت کمیسیون انتخابات بود با ارسال نامه به رای دهندگان که رفت به پای صندوق های رای در چهار مکان در سراسر شهرستان سخنگوی جیم آلن گفت: با حداقل یک محل ممکن است. یا نظرسنجی کارگران و یا رای دهندگان که بعد از آزمایش مثبت بود که در آن محل و به اطلاع هیئت مدیره. انتخاباتی نیست که دقیق تعداد اما گفت: صدها نامه فرستاده شد.

شیکاگو هیئت مدیره از انتخابات گفته یک نظرسنجی کارگر در یک سمت جنوب کلیسا استفاده می شود که به عنوان یک رای گیری سایت و توسعه علائم روز پس از انتخابات و درگذشت آوریل 1. او 60 ساله کارمند شهرستان با توجه به WMAQ-تلویزیون.

ایلینوی دولت هیئت مدیره از انتخابات سخنگوی مت دیتریش گفت که او تا به حال نه دریافت گزارش های مشابهی در دیگر نقاط کشور است.

آلن تا به حال عموم لعنتی پریتزکر را در روز انتخابات برای اقدام, اما او کاهش یافته است به بحث در مورد آن جمعه.

"نکته مهم این است که به حرکت به جلو با برنامه های نوامبر و سعی بر این اساس طرح" او گفت:. "این چیزی است که در ذهن هر انتخابات دولت در همه جا."

حروف توجه داشته باشید مدیره "در زمان هر احتیاط ممکن است" اما که وجود دارد در معرض خطر قرار گرفتن در معرض و توصیه به رای دهندگان تماس انتخابات اگر آنها تست مثبت است.

دکتر آلیسون Arwady کمیسر شیکاگو وزارت بهداشت گفت: دوره کمون برای coronavirus اعتقاد بر این است که حداکثر 14 روز با پنج روز به عنوان معمول تر. Arwady گفت که او نگران نیست در مورد چیزی "رخ داده است که بیش از 14 روز پیش منجر به عفونت در این نقطه است."

پریتزکر اول-اصطلاح دموکرات گفت: برگزاری انتخابات نبود یک راه حل کامل و تا به حال تحت فشار قرار دادند اولیه رای گیری و رای گیری توسط پست الکترونیکی به عنوان جایگزین های ایمن تر. پس از بیش از یک دوجین متحده به تعویق افتاد مقدماتی خود را. ویسکانسین تلاش برای تاخیر در هفته گذشته اصلی اما به هر حال اقدام.

پریتزکر روز دوشنبه گفت که فرماندار ندارد قانون اساسی قدرت را تعطیل انتخابات و ایلینوی مقامات ارائه شده ضد عفونی کننده دست و هر چه کمک درخواست شده بود از انتخابات محلی حوزه های قضایی است. انتخابات ریاست جمهوری افغانستان گفته اند که آنها محو کردن تجهیزات بین رای دهندگان و عرضه قضات با دستکش, هر چند قضات انتخابات گفته اند که آن را سازگار در هر مکان سنجی.

"ما تشویق مردم برای رفتن به پای صندوق های رای اگر آنها می تواند به جلوگیری از رفتن به پای صندوق های رای و در واقع من فکر می کنم این دقیقا همان چیزی است که ما نیاز به انجام حتی بیشتر از آن زمانی که ما به کلی انتخابات" پریتزکر گفت: در طول پنج شنبه coronavirus جلسه.

پریتزکر گفت که فشار گسترده پست الکترونیکی رای گیری ماه نوامبر چیزی است که شهردار شیکاگو لری Lightfoot تکرار در روز دوشنبه.

"چه بسیار برای من روشن است که ما نمی توانیم از تکرار آنچه اتفاق افتاده است در 17 مارس به این معنی که ما باید برای قرار دادن در محل هر اندازه که ما می توانیم واقعا جای تاکید بر رای گیری از طریق پست" Lightfoot گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کاتلین Foody و جان اوکانر در اسپرینگفیلد کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب