Huawei در لیست 20 شرکت های چینی است که پنتاگون می گوید در حال کنترل توسط افراد ارتش آزادی

تیاو پنتاگون قرار داده Huawei Technologies و Hangzhou Hikvision Digital Technology در لیست 20 شرکت در آن می گ

توسط PATRIS-FUN در 5 تیر 1399

تیاو پنتاگون قرار داده Huawei Technologies و Hangzhou Hikvision Digital Technology در لیست 20 شرکت در آن می گوید تحت مالکیت یا کنترل شده توسط چین باز آنها را به پتانسیل اضافی تحریم های ایالات متحده.

در نامه به نمایندگان مجلس مورخ 24 ژوئن پنتاگون گفت که ارائه یک لیست از "کمونیست چینی نظامی شرکت های فعال در ایالات متحده است." این لیست برای اولین بار درخواست مالی سال 1999 سیاست دفاعی قانون است.

این لیست شامل "اشخاص متعلق به تحت کنترل و یا وابسته به دولت چین و نظامی و صنایع دفاعی" پنتاگون سخنگوی Jonathan هافمن در بیانیه ای گفت.

"به عنوان جمهوری خلق چین تلاش برای محو کردن خطوط بین مدنی و نظامی بخش "دانستن تامین کنندگان خود را' بسیار مهم است" هافمن گفت. "ما تصور می کنیم این لیست می تواند یک ابزار مفید برای دولت ایالات متحده شرکت های, سرمایه گذاران, موسسات دانشگاهی و شرکای همفکر به انجام علت سعی و کوشش با توجه به همکاری با این اشخاص به خصوص به عنوان لیست رشد می کند."

این حرکت را پیامدهای بودند بلافاصله روشن نیست. اما آن را به عنوان روابط بین دو ابرقدرت ادامه به خراب شدن و چین تبدیل شده است به یک مسئله در ایالات متحده در انتخابات. چین سال گذشته تهدید به تولید خود را "غیر قابل اعتماد اشخاص" لیست کرده است اما تا کنون انجام شده است.

فهرست شرکت هایی گفته می شود وابسته به ارتش آزادی بخش بود موظف تحت دفاع از مجوز قانون از سال 1999 اما دولت تا کنون قرار داده است گزارش. مغلوب ساختن پیشی جستن اقتدار تحت اضطراری بین المللی اقتصاد قدرت عمل از سال 1977 به سطح تحریم های مالی علیه این شرکت ها.

'نادرست'

خارجی چین و وزارت دفاع و همچنین به عنوان سرمایه های متعلق به نظارت و کمیسیون دولت که نظارت دولت چین-اجرا شرکت نمی بلافاصله پاسخ به یک فکس در طول یک روز تعطیل عمومی در کشور است. Huawei همچنین نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Hikvision به نام ایالات متحده حرکت می کند "بی اساس" گفت: مالکیت آن جزئیات همواره در دسترس عموم به عنوان یک شرکت ذکر شده و "به طور مستقل عمل سازمانی." آن گفت: این امر به ادامه کار با دولت ایالات متحده "برای پاسخ به سوالات و تصحیح سوء تفاهم ها در مورد این شرکت است."

"Hikvision به شدت مخالف این تصمیم توسط دولت ایالات متحده بطور غلط بکار بردن هرگز استفاده می شود ارائه یک 21 ساله قانون" یک سخنگوی شرکت گفت. "نه تنها Hikvision نه یک نظامی چینی شرکت' Hikvision هرگز شرکت در هر R&D کار برای کاربردهای نظامی."

در علاوه بر این به هواوی و Hikvision, لیست شامل راه آهن چین ساخت و ساز شرکت مخابراتی چین پارسیان, چین هوافضا علم و صنعت پارسیان پاندا الکترونیک ،

"لیست قرار داده و از امروز توسط پنتاگون شروع محزون می خوانی اما ناکافی برای هشدار دادن به مردم آمریکا در مورد دولتی و کارگردانی شرکت هایی که پشتیبانی دولت چین و حزب کمونیست فعالیت های تهدید اقتصادی آمریکا و امنیت ملی" مارکو روبیو در بیانیه ای گفت.

"لیست فقط لمس روی سطح چینی دولت بهره برداری از ایالات متحده بازار سرمایه در هزینه سرمایه گذاران خرده فروشی و بازنشستگان با حذف شبکه های وابسته و شرکت های تابعه."

چین بازها در کنگره به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند و او را مستقیم به خزانه خود, منشی, Steven Mnuchin به استقرار چنین تحریم علیه Huawei. این مشخص نیست که آیا رئیس جمهور خواهد بود مایل به چنین اقدام تهاجمی علیه برخی از چین باارزش ترین کسب و کار قهرمانان در سال انتخابات به عنوان پکن دولت احتمال مقابله به مثل در برابر شرکت های آمریکایی به آنها و گسترده تر اقتصاد آمریکا شده اند متزلزل coronavirus بیماری همه گیر.

'دیر'

درک قیچی چین متخصص در محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه گفت که "دیر شده برای دولت را به نشان می دهد که شرکت های چینی را تنگ لینک کلیک کنید برای PLA. اما اگر هیچ معنی دار عمل آمدن با آن فقط می توان به ذکراست احتمالا در واکنش به بولتون کتاب است."

در خاطرات خود که در فروش جمعه سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون اظهار داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته Xi Jinping, چین, رهبر, برای تقویت خرید از آمریکا, محصولات کشاورزی برای کمک به او برنده انتخابات مجدد در ماه نوامبر. تهمت را رد کرده است که ادعا می کنند.

این شرکت در لیست هستند:

 • صنعت حمل و نقل هوایی شرکت از چین
 • چین هوافضا شرکت علم و صنعت
 • چین هوافضا علم و صنعت شرکت
 • چین الکترونیک تکنولوژی شرکت گروه
 • چین جنوبی شرکت گروه صنایع
 • چین صنعت کشتی سازی شرکت
 • دولت چین شرکت کشتی سازی
 • چین شمالی شرکت گروه صنایع
 • Huawei Technologies Co.
 • Hangzhou Hikvision Digital Technology Co.
 • Inspur گروه Aero موتور کورپوریشن چین
 • راه آهن چین ساخت و ساز شرکت
 • CRRC Corp.; پاندا گروه الکترونیک
 • سپیده اطلاعات صنایع شرکت.
 • ارتباطات تلفن همراه چین گروه
 • چین به طور کلی قدرت هسته ای Corp.
 • چین ملی انرژی هسته ای Corp.
 • مخابراتی چین Corp.

–با کمک از Feifei شن و گائو یوان.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب