چگونه به رقص راه خود را به سلامتی

We همه می دانیم که بیشتر فعال است یک راه خوب برای نگه داشتن بدن خود را سالم. و داده های بیشتر و بیشتر نشان می

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

We همه می دانیم که بیشتر فعال است یک راه خوب برای نگه داشتن بدن خود را سالم. و داده های بیشتر و بیشتر نشان می دهد که این می تواند مزایای برای مغز نیز هست.

به درک که چرا رقص می تواند بسیار مفید من صحبت کرد به هلنا Blumen, دستیار پروفسور در علوم پزشکی در کالج پزشکی آلبرت اینشتین و, Derek Hough, حرفه ای, رقصنده و طراح رقص از رقص با ستاره ها و در حال حاضر یک قاضی در جهان از رقص. آن را مفید برای شنیدن Blumen بحث در مورد آنچه که او و دیگران در حال پیدا کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد به بدن و مغز هنگامی که شما در رقص و همچنین شنیدن به طور مستقیم از هاف در مورد آنچه اتفاق می افتد به او جسمی و روانی سلامتی زمانی که او می رقصد.

Blumen است که تحصیل در رشته رقص در افراد مسن و توصیف یک مطالعه که در آن, او در مقایسه با مردم اختصاص داده شده به راه رفتن بر روی تردمیل به کسانی که در یک اجتماعی کلاس رقص برای شش ماه. افرادی که رقصید نشان داد بیشتر تشویق پیشرفت در آزمون از عملکردهای شناختی از کسانی که راه رفتن بر روی تردمیل و Blumen می گوید: طبیعت اجتماعی از رقص—کار با یک شریک و همچنین به عنوان مهارت های فکری مورد نیاز برای یادگیری مراحل و فکر می کنم در مورد اتصال جنبش های مختلف—می تواند کمک به این منافع است.

هاف توصیف این فرآیندها به عنوان "خطی نیست و یا جانبی; این چهار بعدی است." برای او رقص است "ثابت, حل مشکل, حل" و این که ممکن است بخشی از دلیل Blumen است دیدن کسانی که مزایای شناختی در افراد اختصاص داده شده به رقص در مطالعه است.

مهم ترین درس از بحث این است که رقص خوب است برای گرفتن ضربان قلب خود را و نگه داشتن شما فعال است, اما آن را نیز ممکن است کمک به تیز کردن برخی از مهارت های تفکر است که تمایل دارند با سن رو به زوال.

در واقع مهم نیست که چگونه شما در حال رقص ممکن است یک راه خوب برای حفظ تناسب و اقامت تیز و حتی دریافت آب خلاق خود را جریان. اگر شما مرعوب رقص هاف این مشاوره: "هنگامی که در شک, لرزش آن را! این است بازپس چیزی, این, آزادی, این, کودکانه, دولت از کسی که راه من حرکت می کند, چه کسی اهمیت میدهد اگر مردم به دنبال و یا در حال تماشای.'"

سعی کنید آن را برای خودتان—درک می آموزد سریع روال در پایان این ویدئو بالا که امیدوارم الهام بخش شما برای شروع به رقص.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن