ماه مبارک رمضان تحت مستند: مسلمانان شروع غیر معمول ماه روزه

اسلام مقدس ترین ماه در جریان است اما در این سال در ماه رمضان در سراسر جهان است و نه به دنبال متفاوت است. مسلما

توسط PATRIS-FUN در 5 اردیبهشت 1399

اسلام مقدس ترین ماه در جریان است اما در این سال در ماه رمضان در سراسر جهان است و نه به دنبال متفاوت است. مسلمانان انتظار می رود به کاهش در حد معمول جشن ها و گردهمایی های زیادی برای جلوگیری از شیوع ویروسی.

مصر اعلام کرد در روز پنج شنبه — در اولین روز از ماه مبارک رمضان برای بسیاری از جهان اسلام — که آن را حفظ خواهد کرد یک شب مقررات منع رفت و آمد در طول ماه رمضان برای جلوگیری از شیوع کروناویروس اما اجازه می دهد تا یک ساعت فوق العاده از حرکت در شب هنگامی که مردم می توانند خود را شکستن daylight-ساعت سریع.

مصر نخست وزیر مصطفي Madbouly گفت: در یک کنفرانس خبری, کنفرانس در روز پنج شنبه که مقررات منع رفت و آمد خواهد ترش در 9 p. m. به وقت محلی به جای قبلی 8 p. m. و اجرا تا 6 صبح

این حکومت نظامی به معنای مسلمانان نمی قادر خواهد بود برای میزبان خانواده بزرگ افطاری احزاب سریع-شکستن شب وعده غذایی در ماه رمضان حتی در خانه های خود.

مفتی اعظم Shawki Allam این کشور بالاترین مقام مذهبی گفت: همه سالم و مسلمانان هنوز هم باید سریع با وجود این بیماری همه گیر.

"پس از مشاوره با کارشناسان پزشکی در میان از زمان همه گیر ما اثبات می کند که روزه است و هیچ اثر منفی بر روی [سالم] مردم" گفت: Allam در یک ویدیو ارسال شده on Facebook.

رهبر مذهبی اذعان کرد که افراد مسن و کسانی که از قبل موجود شرایط بهداشتی و coronavirus بیماران می تواند معاف.

"به عنوان coronavirus بیماران در آنها بیشتر واجد شرایط برای شکستن خود را سریع" Allam گفت.

Afghans wait to receive free wheat donated by the Afghan government ahead of the upcoming holy Muslim fasting month of Ramadan, during a quarantine for the coronavirus, in Kabul, Afghanistan, Monday, April 20, 2020. (picture-alliance/AP Photo/R. Gul)

این افغان ها در حال انتظار در گندم یارانه از سوی دولت آماده ماه رمضان, در یک اجتماعی-حقوقی صف

ادامه مطلب: ماه رمضان در coronavirus بار — با یک جامعه مجازی

واکنش ها در بسته شدن مساجد

جهان 1.8 میلیارد مسلمان انتظار می رود به عقب در های سنتی خود را یک شبه جشن, جامعه, نماز هدیه دادن آداب و رسوم و سریع-شکستن تجمعات در هنگام غروب در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اندونزی پایتخت جاکارتا یافته اجتماعی محدودیت به عنوان مسلمان در جهان پرجمعیت ترین ملت های مسلمان آماده شدن برای یک ماه روزه داری.

فرماندار جاکارتا Anies Baswedan گفت: محدودیت در ابتدا مجموعه را به پایان دوشنبه می در حال حاضر آخرین تا زمانی که ممکن است 22. او همچنین به مسلمانان به چشم پوشی مسجد بازديد در ماه رمضان برای جلوگیری از شیوع بیشتر.

آلبانیایی رهبران مسلمان خواست پیروان به ماندن در خانه تمرین های اجتماعی فاصله و آنها را تشویق به صرف زمان بیشتر در آموزش فرزندان خود را در مورد اسلام است. ترکیه ممنوع جمعی غذا خوردن در طول تعطیلات برای جلوگیری از انتقال.

در همین حال نخست وزیر پاکستان عمران خان خودداری کرده است به این کشور مساجد با وجود هشدار از پاکستان در انجمن پزشکی که در مجامع عمومی هستند شبیه به یک ظرف پتری را مختل خواهد شد و این کشور در حال حاضر شکننده نظام سلامت است.

Coronavirus - Ramadan (AFP/R. Tabassum)

مساجد در پاکستان گرفته اند برخی از مراحل برای حفظ نمازگزاران بیشتر از هم جدا هر چند منتقدان می گویند این هنوز درخواست برای مشکل نصب و راه اندازی ده ها تن در همان اتاق چند بار در روز

واکنش های بین المللی

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ را تشویق مسلمانان در سراسر جهان به "تمرکز ما دشمن مشترک — ویروس" و تصریح کرد زودتر درخواست تجدید نظر فوری آتش بس برای همه در تضاد است.

انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock تشکر از همه انگلیس برای ماندن در خانه در طول ماه رمضان در یک سخنرانی تلویزیونی زنده نشانی از خیابان داونینگ و اذعان کرد این امر می تواند یک زمان دشوار برای بسیاری از مسلمانان در طول مستند.

در ایالات متحده حدود 3.5 میلیون مسلمان این کشور را سومین گروه مذهبی ممنوع شد از برگزاری نماز در مساجد. جماعت را ارائه داده اند به زندگی می کنند جریان نماز خدمات آنلاین به جای.

شهردار مینیاپولیس در ایالت شمال مینه سوتا اعطا مجوز خاص اجازه می دهد تا نماز را به منتقل می شود توسط بلندگوها به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان.

مسلمانان در آلمان آغاز خواهد شد در ماه رمضان در روز جمعه. ماه رمضان تاریخ های متفاوت در کشورهای مختلف با توجه به قمری رؤیت اما معمولا فقط یک روز.

آلمان تعطیل اماکن مذهبی از عبادت به جمعیت زیادی از جمله مساجد و کلیساها و کنیسه. در میان coronavirus بحران اجتماعی در خارج از خانه و در گروه های بیش از دو (مگر اینکه از همان خانواده) ممنوع است.

"به عنوان سخت به عنوان آن را برای ما به حفظ مساجد بسته در طول ماه رمضان آن است که ما مذهبی و مدنی مسئولیت را به انجام دقیقا همان است که در زمان فاز" Aiman Mazyek دبیر آلمان شورای مرکزی مسلمانان گفت: Ruhr24 گروهی از روزنامه های محلی.

mvb/msh (AP, dpa, KNA)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن