مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز پشت است به حالت عادی coronavirus پاسخ شماره در قرمز نظرسنجی جدید نشان می دهد

رئیس جمهور تهمت اغلب سیاهی بالا رأی تلویزیون به صورت روزانه خود را coronavirus جلسات مطبوعاتی با استناد به دو

توسط PATRIS-FUN در 21 فروردین 1399

رئیس جمهور تهمت اغلب سیاهی بالا رأی تلویزیون به صورت روزانه خود را coronavirus جلسات مطبوعاتی با استناد به دو هفته نیویورک تایمز گزارش اما بینندگان نیست ترجمه به درک رهبری با توجه به سراسیمگی از انتخابات منتشر شد چهارشنبه. با وجود اولیه متوسط پرش در تصویب رتبه بندی "مغلوب ساختن پیشی جستن نیست با بهره گیری از آنچه دانشمندان علوم سیاسی از آن به عنوان یک 'rally 'round the flag,' اثر — سنتی افزایش محبوبیت به عنوان کشور متحد پشت سر رهبر آن در شرایط اضطراری" سیاسی , گزارش.

در شش جداگانه نظرسنجی منتشر شد چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در بازه زمانی از 40 درصد به 45 درصد و "افزایش درصد می گویند که آنها فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام یک کار بد و دولت او انجام نشده به اندازه کافی برای محافظت از شهروندان از اثرات COVID-19," سیاسی می گوید. مغلوب ساختن پیشی جستن میانگین تصویب امتیاز به عنوان مبنای RealClearPoliticsرفت از 44.5 درصد در 8 مارس را به 47.4 درصد در هفته گذشته و 45.2 درصد در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

"ما تو را دیدم چیزی" پاتریک مورای مدیر Monmouth University نظرسنجی موسسه گفت: Politico. "وجود دارد یک کمی دست انداز برای او" اما "این واقعیت است که وجود دارد نبود یک تظاهرات اثر با توجه به شدت و وسعت این بحران چیزی است که غیر معمول در اینجا," او اضافه شده است. "و آن را می گوید زیادی در مورد تهمت تمایل یا عدم توانایی برای سرمایه گذاری در یک لحظه مثل این."

شاید این یک تصادف است اما روزانه coronavirus جلسات "بزرگ شده اند و دیگر از آنها آغاز شده و آقای تهمت به اشتراک گذاری از زمان و در این تریبون است و همچنین" از 20 دقیقه در هر جلسه در اواسط ماه مارس به 53 دقیقه در حال حاضر پیتر بیکر یادداشت در نیویورک تایمز. زمانی که او صحبت می کند "رئیس جمهور است و به طور معمول در تضاد خود را تا کنون که بدون تصدیق کرد که او این کار را" ارسال "گیج کننده سیگنال است که سیاستمداران دیگر مقامات بهداشت عمومی و بقیه کشور ها از چپ به مرتب کردن."

منموته نظرسنجی پنج شنبه تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در 44 درصد کاهش 2 درصد از ماه گذشته و از دست زدن به این ویروس شد 46 درصد مطلوب 49 درصد نامطلوب معکوس از ماه گذشته 50 درصد مطلوب 45 درصد نامطلوب اعداد. سی ان ان/SSRS و کلمبیا کلمبیا نظر سنجی روز شنبه تا به حال باریک اکثریت انتقاد از تهمت coronavirus پاسخ. ادامه مطلب در سیاسی. پیتر وبرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن