چگونه برای انتخاب لباس نوزاد بدون از دست دادن ذهن خود را

مارس 22 سال 2020 انتخاب لباس برای نوزادان و کودکان می تواند استرس زا به خصوص برای uninitiated. لباس های غلط

توسط PATRIS-FUN در 3 فروردین 1399

انتخاب لباس برای نوزادان و کودکان می تواند استرس زا به خصوص برای uninitiated. لباس های غلط می تواند به معنای بیش از حد (و افزایش خطر SIDS در نوزادان) و خارش و یا هر تعداد بعید است-اما-هنوز-نتایج ممکن است که می تواند تهدید سلامت فرزند خود را. خوشبختانه این خرید و لباس ایمنی کارشناسان کردم شما و آنهایی که کمی خود را پوشش داده شده است.

الیاف و پارچه

پنبه یکی از محبوب ترین پارچه برای نوزادان و بچه ها لباس. "پنبه پادشاه است وقتی که می آید به لباس برای بچه ها و نوزادان — آن را به یک اسب بارکش فیبر" را تایید متی Sebra, میسی, ارشد, مد, مدیر, مردان و کودکان و نوجوانان. "پنبه این مخلوط از comfortability و دوام است که خود را به خوبی آشنایی به تقریبا هر شبح وجود دارد." و جای تعجب نیست پس از آن فوق العاده همه کاره: جین مخمل نخی راه راه جامه فلانل یا پشمی پشم تری و نیوجرسی هستند فقط تعداد کمی از بسیاری از پارچه های پنبه ای در دسترس است. بهترین از همه, ترین لباس های پنبه ای می تواند پرتاب در ماشین لباسشویی ساخت آنها را آسان برای مراقبت از.

پلی استر نیز رایج در کودکان و نوجوانان' ، این الیاف مصنوعی است که بسیار سبک وزن و با دوام به سرعت خشک و مقاوم در برابر چین و چروک و لکه ها با توجه به شورای طراحان مد آمریکا است. پلی استر/پنبه مخلوط رایج در مانتو و sweatpants و 100 درصد پلی استر تی شرت و لباس خواب در دسترس هستند. پلی استر نیز استفاده می شود در کودکان, outerwear, لنت, شنا و تجهیزات ورزشی.

حرکت شبیه چمچه زنی در اندازه

همانطور که شما بدون شک کشف و اندازه متفاوت بوده و بین علامت های تجاری. این است که با توجه به این واقعیت است که برخی از, اما نه همه, ایالات متحده آمریکا, لباس, استفاده از شرکت های داوطلبانه اندازه و مشخصات منتشر شده توسط استانداردهای سازمان توسعه ASTM بین المللی برای تعیین اندازه لباس.

برای انتخاب اندازه مناسب برای فرزند شما "با شروع سن این یک شاخص خوب از آنچه به جا" Sebra توصیه می کند. (به طور کلی در کودکان نو پا و بچه ها لباس به اندازه تعداد نشان دهنده سن کودک مورد قرار است به جا.) "که گفت: مطمئن باشید برای بررسی مربوطه تجاری اندازه نمودار کمک خواهد کرد که شما صفر در چه اندازه است ایده آل ترین بر اساس عواملی مانند قد و وزن است." لباس فروشان باید اندازه نمودار به صورت علامت های تجاری آنها فروش; بررسی وب سایت خود را. محلی کودکان فروشگاه های لباس نیز ممکن است قادر به کمک به کارکنان وجود دارد به احتمال زیاد می دانید اگر یک برچسب تمایل به اجرای بزرگ یا کوچک است.

ایمنی با طراحی

برای جلوگیری از اختناق ایالات متحده آمریکا محصولات مصرفی کمیسیون ایمنی (CPSC) ممنوعیت هود و گردن drawstrings (نوعی که استفاده می شود به طور مشترک در باشلق دار مانتو) در کودکان, اندازه لباس 2T-12. قطعات کوچک مانند دکمه ها می تواند یک خطر خفگی اگر آنها سست بنابراین مطمئن شوید که همه بست و عناصر تزئینی پایبند ایمن به لباس. بهتر است بچه, مراقبت از یک برنامه آموزشی از پن استیت تعاونی فرمت توصیه می کند که تمام فایل پیوست در لباس برای کودکان زیر سه بود حداقل 1¼" در قطر و 1" در طول.

این CPSC نیز نیاز به لباس خواب برای کودکان 9 ماه-14 سال بود یا محکم یا مقاوم در برابر شعله برای جلوگیری از سوختگی. چون پسر من شایان ستایش پلی استر پشم گوسفند وجانوران دیگر لباس خواب به نظر می رسید به ماشه الکتریسیته ساکن هنگام او پرتاب و در تخت من در حال حاضر خرید تنگ اتصالات غیر پشم گوسفند وجانوران دیگر لباس خواب یک اندازه بزرگتر از پسر من معمولا می پوشد. این لباس خواب هنوز هم جا نزدیک اما تاپ نیست سوار کردن شکم خود و یا تنظیم کردن جرقه.

اگر شما نگران در مورد پوشاک ایمنی, شما می توانید جستجو CPSC لیست محصولات مصرفی از جمله کودکان و نوجوانان,' لباس های که به یاد می آورد اینجا.

مواد شیمیایی در لباس

متاسفانه بچه های خود را' کمد لباس نیز ممکن است حاوی مواد شیمیایی سمی? "ضد شعله استفاده می شود برای کمک به لباس نسوز و می توان در لباس کودکان" یادداشت شارلوت تیت کار عدالت, مدیر کمپین برای محیط زیست و سلامت و عدالت اجتماعی غیر انتفاعی سبز امریکا است. علاوه بر سرطان زا گاز "فرمالدئید استفاده می شود به نگه داشتن لباس های چروک و کوچک-رایگان" و سمی "perfluorinated مواد شیمیایی (PFCs) استفاده می شود تا لباس های ضد آب و stainproof."

واکنش های آلرژیک پوستی هستند که خطر اصلی از پوشیدن لباس های تحت درمان با شعله برم PFCs و فرمالدئید با توجه به موسسه ملی علوم بهداشت محیط زیست و دیگر سازمان های دولتی. جدی تر سلامت و خطرات احتمالی که ممکن است شامل آسیب به رشد کودکان و همچنین به عنوان سرطان, هورمون اختلال در باروری سمیت و ایمنی بدن و سیستم عصبی اثرات مربوط به خوردن (از طریق مواد غذایی آلوده و یا نوشیدنی) و یا استنشاق این مواد شیمیایی.

اما به عنوان نویسنده از یک 2019 مطالعه در تحقیقات محیط زیست اشاره وجود دارد و نه فقط تحقیقات زیادی در مورد اثرات قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی از طریق پارچه و تماس پوست با پوست "ممکن است منجر به پتانسیل خطرات سیستمیک." تحقیقات نشان می دهد کودکان بیشتر از بزرگسالان تحت تاثير سموم در محیط زیست, بنابراین اگر شما نگران هستید آن را حس می کند برای جلوگیری از این مواد شیمیایی.

برای انجام این کار "من توصیه می کنم پدر و مادر برای انتخاب خبره آلی پنبه لباس می گوید:" تیت. نگاه برای گواهینامه مانند GOTS (جهانی آلی نساجی استاندارد) OEKO-تکث استاندارد 100 و Bluesign روی لباس; این برچسب "اطمینان حاصل شود که مواد شیمیایی مضر نیست در حال حاضر."

و از آنجا که "کودکان و نوجوانان به طور مداوم در حال رشد از لباس, ایجاد یک شبکه به تبادل لباس به جای خرید جدید است که جایگزین بسیار خوبی برای این سیاره کارگران و فرزندان خود را" تیت می افزاید. "استفاده از لباس های شسته شده چندین بار است که یک راه خوب برای جلوگیری از تماس با باقیمانده مواد شیمیایی است که می تواند در لباس های جدید. اگر شما نیاز به خرید جدید و پنبه آلی نیست هر گزینه توصیه من به شستن تکه از لباس قبل از اینکه کودک شما آن را می پوشد."

در حالی که شما ممکن است احساس ضعف در فکر تمام لباس های شما را به خرید خود را به سرعت در حال رشد فرزندان با چند راهنمایی برای انتخاب لباس های کودکان خود را باید کمتر طاقت فرسا است. حداقل تا زمانی که آنها ،

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب