چگونه نیروی دریایی ایالات متحده و سیاه افسران کمک تغییر شکل نظامی آمریکا

تیخود را در سال نشان سالگرد 75 از ایالات متحده پیروزی بر آلمان و ژاپن در جنگ جهانی دوم و جشن فیلم و خاطرات را

توسط PATRIS-FUN در 30 اردیبهشت 1399

تیخود را در سال نشان سالگرد 75 از ایالات متحده پیروزی بر آلمان و ژاپن در جنگ جهانی دوم و جشن فیلم و خاطرات را در جبهه اروپا و اقیانوس آرام. اما یکی از مهم ترین نبردهای جنگ برگزار نشد در خارج از کشور. آن را برپا حدود 35 مایلی شمال شیکاگو و نتیجه آن برای همیشه لطفا برای تغییر نیروی دریایی ایالات متحده ،

در اوایل سال 1944 به عنوان ایالات متحده آماده برای حمله به فرانسه, 16 آفریقایی آمریکایی ملوانان احضار از ساحل نصب و آموزش در مدارس سراسر کشور آورده بودند به دفتر اصلی در دریاچه های بزرگ نیروی دریایی مرکز آموزش و گفت که آنها تا به حال انتخاب شده برای افسر نامزد مدرسه.

آن را شگفت انگیز انتساب.

یک مرد سیاه و سفید در حال فارغ التحصیل دانشگاه نظامی ایالات متحده در وست پوینت در سال 1877 و ارتش به حال اول خود را سیاه و سفید به طور کلی در سال 1940. اما هنگامی که جنگ جهانی دوم آغاز شد, آمریکایی های آفریقایی تبار بودند و نه حتی مجاز به نام نویسی در نیروی دریایی خدمت عمومی. آنها تنزل به messmen: آشپز و پیشخدمت که رئیس تابع بود به خدمت سفیده. فقط دو سال بعد به لطف فشار از رهبران حقوق مدني و مطبوعات نیروی دریایی گفت: این 16 enlistees — فرزندان و نوادگان بردگان — که آنها را از تلاش برای ادغام افسر سپاه و اثبات اشتباه غالب حکمت است که برگزار می شود که مسابقه بود و ناتوان از نظم و انضباط و نالایق از رتبه.

داستان از نیروی دریایی و سیاه افسران باقی مانده است کمی شناخته شده را تحت الشعاع قرار توسط خواهان تاسکیگی هوانوردان و پاتون نظر گرفته شده است. اما موفقیت آنها هر دو به عنوان نامزد و به عنوان افسران برای همیشه لطفا برای تغییر آنچه که ممکن بود برای آمریکایی های آفریقایی تبار ملوانان و پیش بینی آینده جنبش حقوق مدنی.

این افسر نامزد بودند و نه حرفه ای مردان نظامی. قبل از جنگ آنها metalsmiths معلمان و وکلا و دانشجویان مردانی که تا به حال شاهد lynchings و رد شده است شغل خود را به دلیل پوست مردان بودند که تفکیک و تحقیر حتی پس از بهره گرفتن. اما زمانی که فرصت برای شکستن نیروی دریایی ترین رنگ سفت و سخت مانع ارائه شد آنها سوگند یاد آنها می خواهم کار سخت تر از آنها تا به حال — به خودی خود برای بی شماری که روح مبارزه به این لحظه امکان پذیر است و برای همه مردان سیاه و سفید هنوز به آمده است.

"ما امیدها و آرزوهای سیاه پوستان در نیروی دریایی" ویلیام سیلوستر سفید به یاد می آورد 30 سال بعد. "ما پیشگامان. آنچه ما انجام داده یا انجام نداده و مشخص شود که آیا این برنامه گسترش و یا شکست خورده است."

ویلیام سیلوستر سفید جونیور در شیکاگو در طول جنگ جهانی دوم است.
افریقایی, امریکایی, روزنامه/Gado/گتی ایماژ

وجود دارد حدود 100000 سیاه مردان در نیروی دریایی در ژانویه 1944. اگر هر گونه بودند تا به حال به پوشیدن طلا راه راه به فرماندهی یک کشتی جنگی و یا فارغ التحصیل از آکادمی نیروی دریایی و سپس این آزمایش را برای موفقیت است. نامزدهای' آموزش اوج بی سابقه چهار سال فشار توسط رهبران حقوق مدني که خواستار دانم که چرا والدین باید قربانی کردن فرزندان خود به اروپا برای یک جامعه ایده آل که وجود ندارد در ایالات متحده است.

"ما می خواهیم دموکراسی در آلاباما آرکانزاس در می سی سی پی و میشیگان در منطقه کلمبیا در سنای ایالات متحده آمریکا" NAACP editorialized در سال 1940.

حتی پس از پرل هاربر و اعلام رسمی جنگ بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار در بر داشت که تماس به دفاع از دموکراسی زد توخالی در حالی که آلمانی صحبت از یک نژاد برتر صدا کاملا آشنا است. سیاه, مطبوعات توانمند نیروی سیاسی که نفوذ در جامعه آمریکا بود rivaled تنها توسط کلیسای راه اندازی دو V کمپین گفتن میلیون ها نفر از خوانندگان که یک پیروزی واقعی برای دموکراسی تنها می توان به دست آورد اگر آن را برنده هر دو در خارج از کشور و در خانه است.

شهروندان عادی خود نوشت اعضای کنگره سناتورها رئیس جمهور و کابینه اش در اعتراض به سیاست است که تلقی فرزندان خود — که مشتاق به کمک طلب کردن در نیروی دریایی — مناسب برای شستن ظروف و یا اسکراب طبقه است.

"به نظر من که بسیار سرد و زشت وضعیت" J. E. Branham مسکن از کلیولند نوشت: وزیر نیروی دریایی فرانک ناکس.

خود را تاریخ ثابت در یک محل: ثبت نام به صورت هفتگی زمان سابقه عضویت در خبرنامه

خود را تداوم منجر به 16 آفریقایی مردان در حال همراهی به یک دریاچه های بزرگ سربازخانه که تا به حال 16 تختخواب تاشو 16 footlockers و یک جدول با 16 صندلی. این بود که خود را در خانه و مدرسه خود را. آنها جدا از سفید افسر نامزدها و جدا از دیگر سیاه و سفید مردان داوطلب خدمت سربازی. آنها دستور داده شد تا بگوید هیچ کس جز خانواده های خود آنچه را که آنها در تلاش بودند. آنها قرار بود با چراغ در 10:30 p. m. اما خوب گذشته که ساعت آنها نشسته با هم در حمام, چراغ قوه در دست مطالعه seamanship, ناوبری هوایی, نیروی دریایی, مقررات و قانون دریایی. آنها رویشان ورق بر روی ویندوز به طوری که هیچ کس خارج خواهد متوجه نور است. آنها قصد اثبات این است که خود را "انتخاب شد توجیه" سام بارنز گفت: در گروه اول مراسم در سال 1977 "و ما نبودند یک حزب به tokenism."

مردان که در سن از محدوده 23 تا 36 سال تسلط در تنها چند هفته چه از نامزدها برای سال مورد مطالعه قرار.

آموزش خود جلب کرد به در مارس 1944 به گروه ارسال نمرات شبیه هیچ دیگر افسر کلاس در تاریخ است. علائم خود خیلی خوب بودند, در واقع, که برخی در واشنگتن را باور نمی آنها می تواند واقعی باشد. مردان مجبور شدند به برخی از امتحانات برای بار دوم. آنها به ثمر رساند و حتی بالاتر جمعی 3.89 از 4.0, بالاترین میانگین هر کلاس در نیروی دریایی تاریخ است.

بیشتر بخوانید: این عکس ها از یک تفکیک نیروی دریایی ایالات متحده واحد از دست داده بودند برای چند دهه. آنها هنوز هم یک داستان برای گفتن

با وجود موفقیت خود را در کلاس درس مقامات نیروی دریایی تصمیم گرفت که تنها 12 خواهد بود راه اندازی شده و یک 13th خواهد بود ساخته شده و استوار. هیچ توضیح رسمی بود که چرا سه نفر کاهش یافته از برنامه—اما این تصمیم بدان معنی است که اولین گروه از افسران یک گروه که گذشت با رنگ پرواز می خواهم که همان اتمام رای دادن به عنوان یک سفید متوسط کلاس.

موفقیت اولیه خود این معنی نیست که این پیشگامانه سیاه ensigns خواهد بود امان آینده slights. آنها حاضر مسکن ممنوع از افسران باشگاه را تکذیب کرد و یک شانس برای اثبات فطرت خود را در مبارزه با. آنها داده شد را-تکالیف: در حال اجرا آموزش دادن به سخنرانی های مقاربتی بیماری و گشت زنی در آب های سواحل کالیفرنیا در یک قایق بادبانی تبدیل. سفید داوطلب خدمت سربازی مردان عبور از خیابان برای جلوگیری از ستایش. نیروی دریایی را در خود حفظ راه اندازی آرام امر است. وجود دارد هیچ فارغ التحصیلی تمرینات هیچ مراسم بدون جشن. نیروی دریایی چیزی برای ترویج دستاوردهای خود را حتی به عنوان آنها به دست آورده ستایش دیگران از مافوق خود و متمایز خود را در خود را پس از جنگ فرصت های شغلی. برای سه دهه آنها تنها به عنوان شناخته شده "کسانی که Negro افسران" از بعد از آن به عنوان "کسانی که سیاه افسران."

این بود تا دهه 1970 که نیروی دریایی شرکت این مردان به عنوان نماد غرور و افتخار و پیشرفت یک ابزار استخدام برای الهام بخشیدن به نسل جدید است. قبل از اولین مراسم در سال 1977 کاپیتان ادوارد Sechrest یک کهنه سرباز جنگ ویتنام بود که اختصاص داده شده به نیروی دریایی استخدام فرماندهی ابداع اصطلاح "طلایی سیزده" یک بیت از هوش روابط عمومی است که به گروهی جاذب مستعار نیروی دریایی می تواند با استفاده از مشتری جلب کردن دستاوردهای خود را.

سالانه خود را reunions به دست آورد برخی از مطبوعات به عنوان مردان شروع به تصویب داستان خود را پژمرده از حافظه است. چند امروز آگاه هستند از طلایی سیزده و یا سهم خود را به نیروی دریایی و ملت است. هنوز درس آنها افاضه بیشتر رزونانس از همیشه قبل از. در زمان ملی محاکمه طلایی سیزده به ما یادآوری می کنند که ظرفیت ما برای موفقیت نیست و محدود به سیاست و یا تصورات از پیش پنداشته که قهرمانان نیست تنها موجود در کاکپیت و تانک و است که اغلب مهم ترین پیروزی برای دموکراسی هستند کسانی که برنده کردن میدان نبرد.

Beacon

دن C. گلدبرگ روزنامه نگار سیاسی برای نویسنده طلایی سیزده: چگونه مردان سیاه برنده حق پوشیدن نیروی دریایی طلا در حال حاضر در دسترس از چراغ مطبوعات.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن