چگونه COVID-19 همه گیر می تواند خراب خود را با خواب

COVID-19 و مرتبط با آن قرنطینه را خراب کرد با تقریبا در هر جنبه ای از زندگی ما است. زمان کار, غذا, زمان, خانو

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

COVID-19 و مرتبط با آن قرنطینه را خراب کرد با تقریبا در هر جنبه ای از زندگی ما است. زمان کار, غذا, زمان, خانواده, زمان, زمان بازی; خلق و خو ما استرس سطح تحمل ما; توانایی ما برای صرف تا آنجا که یک دقیقه بیشتر خیره در همان چهار دیوار از همان دن یا اتاق نشیمن و یا دفتر خانه که در آن ما صرف بیشتر از روز است.

و اگر شما مانند بسیاری از مردم قرنطینه نیز به طور کامل bollixed تا خواب خود را در چرخه مخرب آنچه ممکن است قابل پیش بینی ترین و صلح آمیز هشت ساعت از روز خود را. مگر در مواردی که شما مانند بسیاری از افراد دیگر—و قرنطینه باعث شده است تا به برخی از بهترین و بیشتر به طور مداوم خواب آرام شما تا کنون بود. اگر همه گیر خود شده است یک آلیاژی بد تاثیر آن بر خواب شده است بسیار مبهم تر.

"وجود دارد هر دو upsides و جنبه های منفی می گوید:" دکتر کتی گلدشتاین, دانشیار مغز و اعصاب در دانشگاه میشیگان اختلالات خواب مرکز. "ما باید زمان بیشتری در کل خوب ما اختصاص بیش از آن را به خواب. هنگامی که مردم از اجرا اختیاری زمان اولین چیزی که آنها انجام شده است متراکم خواب خود را. در حال حاضر ما می توانید دریافت کنید که هشت ساعت کامل—اما ما همچنین می توانید بیش از حد." در همان زمان او اشاره به همه گیر ممکن است باعث دیگر مردم به دریافت بیش از حد خواب و یا در زمان هیچ کدام در همه.

گسترده گلدشتاین توضیح می دهد که خواب است که توسط دو اداره سیستم های: نقش و شبانه روزی. این نقش سیستم بیشتر داخلی است و به سادگی یک تابع از چه مقدار خواب شما تا به حال و در زمانی که شما نیاز دارید بیشتر. سیستم شبانه روزی است که ثابت بیشتر به خارجی—ساعت 24 ساعته و روز-شب چرخه. "دو سیستم مستقل اما به هم پیوسته," گلدشتاین می گوید.

از چپ به خودمان با هیچ خارجی, ساعت, اما طلوع و غروب خورشید—انسان در ایالت طبیعت به عبارت دیگر—که همه ما می افتد به طور طبیعی به تقریبی نیمه شب تا 8:00 AM چرخه خواب با 4:00 AM اوج و نقطه میانی از بقیه. آن زمان ثابت نیست البته با تمام هشت ساعت چرخه تغییر زودتر در طول تابستان هنگامی که خورشید ممکن است افزایش یابد قبل از 6:00 AM. ده تا نیمه شب به نظر می رسد مانند یک نسبتا دیر هنگام خواب اما در همان دولت از طبیعت نیز وجود دارد شب مسائل مربوط به تمایل به: گرفتن کودکان, تغذیه, خواب قرار داده و رسیدگی به آتش سوزی, تماشای برای شکارچیان. در واقع گلدشتاین می گوید: طبیعی است برای همه ما به یک پشت سر هم از شب هوشیاری از 7:00 تا 9:00 ساعت است که بیشتر یا کمتر از زمانی که ما پیش اجداد خواهد انجام شده است این کارهای.

در قرنطینه به نظر می رسد که بسیاری از مردم در حال پیدا کردن راه خود را به که ازلی حالت خواب. در دو مقاله در حال حاضر در قبل از انتشار مجله زیست شناسی کنونی—یک مطالعه 435 پاسخ دهندگان اروپایی و دیگر از 139 دانش آموزان در دانشگاه کلرادو بولدر—محققان تا به حال تنها خبر خوب برای گزارش.

"آنها دریافتند افراد خواب بودند کمی طولانی تر و در بیشتر سازگار بار در سراسر این دوره از هفته" گلدشتاین می گوید. "آنها یک کاهش در تاخیر جت اجتماعی,' است که انحراف از نیمه شب تا 8:00 AM چرخه طبیعی. اختلاف بسیار کاهش می یابد—با افراد خواب بیشتر به طور مداوم در سراسر هفت روز است."

اما همه چیز نیز پیچیده تر و کمتر گلگون—از آن است. مردم با شغل است که اجازه می دهد آنها را برای کار از خانه ممکن است کمتر از لحاظ جسمی فعال از آنها به طور معمول خواهد بود که می تواند مختل نقش سیستم; آنها ممکن است کمتر در معرض هوای آزاد و نور و تاریک است که می تواند مختل کردن سیستم شبانه روزی. آنها ممکن است از غذا خوردن بیشتر و یا در زمان نامنظم است که می تواند دستگاه گوارش و چرخه خواب در مخالفت با هر یک از دیگر.

"وجود دارد یک خطر برای اختلال در ساعت بیولوژیکی می گوید:" دکتر دیوید Neubauer, دانشیار در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی و عضو هیات علمی در این مدرسه اختلالات خواب مرکز. "شاید شما اقامت تا بعد از خوردن وعده های غذایی منظم در شب اما وعده و یا چرت زدن در طول روز است. ما تا به حال مردم در آنها شبانه روزی rhythmicity تجزیه."

و کسانی که مردم در بهترین و زیبا ترین دلخواهی شرایط کار. افرادی که از یک کار به احتمال زیاد به رنج می برند عمیق اضطراب بیش از امور مالی و آینده است که کار مردم نیست. دیگران مانند کسانی که در خط مقدم از همه گیر—مشغول به کار در بیمارستان و یا در دیگر ضروری شغل—در حال حاضر تعریف زندگی خود را با کمی اما کار که خود را طول می کشد تلفات. "این فوق العاده استرس زا" Neubauer می گوید." آنها در حال کار با بیمارانی که در شرایط یا در حال مرگ هستند. آنها در حال کار در شیفت های طولانی. هنگامی که آنها در خانه آن را دشوار است برای استراحت و بی اراده کار کردن به خواب."

در هر صورت این می تواند منجر به خواب آنچه محققان را "بی خوابی حاد" عدم توانایی برای استراحت و به خواب رفتن با توجه به "رسوب زای."

"وجود افسردگی و تنهایی و اضطراب و همه از آن تضعیف توانایی به خواب" Neubauer می گوید.

دیگر انواع اضطراب برش در سراسر اشتغال خطوط. هیچ کس به طور کامل امن از COVID-19. تقریبا هر کس می داند آنچه در آن به معنی پوشیدن ماسک به لحاظ اجتماعی فاصله به طور تصادفی سرفه یا عطسه و تعجب می کنم اگر آن را اولین نشانه از یک بیماری کشنده. که استرس مزمن خود را طول می کشد تلفات. Neubauer گزارش مردم داشتن اضطراب رویاهای که در آن آنها با پوشیدن ماسک زمانی که آنها باید یا در حال گرفتن بیش از حد نزدیک به دیگر مردم هنگامی که آنها نباید.

عوامل دیگری که ظروف سرباز یا مسافر با ما خواب هستند بیشتر در کنترل ما به خصوص رسانه های ما رژیم غذایی—هر آنچه که ما در حال مصرف و نحوه مصرف آن. اخبار شده است همه بد—یا حداقل همه ناراحت کننده—به تازگی شامل coronavirus خود پلیس کشتار سیستماتیک نژاد پرستی و قیام در اعتراض به بی عدالتی و معمول حزبی گل دعوا بر اقتصاد و مسائل دیگر. تنگه که همه روز شما را از رفتن به تخت خواب پر و مضطرب است. وقتی که می آید به اخبار آن کمتر است. "ما می توانید به روز رسانی در پنج دقیقه" Neubauer توصیه می کند. "ما نمی نیاز به پنج ساعت است."

اخبار سیستم تحویل نیز مهم است. ما با استفاده از تلفن در تمام طول روز و سپس آنها را از راست به تخت ما در شب. که ما در معرض هر دو overstimulating اطلاعات و به رنگ آبی طول موج نور است که به فکر سرکوب خواب آور هورمون ملاتونین (هر چند برخی از تحقیقات نامیده می شود که به طور گسترده ای پذیرفته عقل به سوال). در هر صورت اگر روی صفحه نمایش خود را است آخرین چیزی که شما می بینید قبل از اینکه شما به نوبه خود از چراغ شما احتمالا انجام نمی دهد خواب خود را هر نعمت. "من مردم قرار داده و گوشی خود را به تخت خواب حداقل یک ساعت قبل از آنها به خواب رفتن" گلدشتاین می گوید. "این یک برش از هر دو اطلاعات و نور است."

قوام مسائل بیش از حد. گلدشتاین توصیه می کند که حتی اگر کار نمی کند و ما نیاز به در یک ساعت خاص ما سعی کنید برای تنظیم یک زنگ هشدار برای 8:00 AM—یا دیگری ثابت اما در اوایل ساعت—به چین شبانه روزی ما چرخه بهتر با خورشید است. و اگر در همه ممکن است بدون چرت زدن اگر شما سقوط کردن تراز; که فقط تصدیق نقش سیستم.

خواب است که به راحتی از منفعل ترین چیزی که ما انجام می دهیم باید یک چیزی است که نیاز به کار زیادی. و تحت شرایط ایده آل نیست. اما در شرایط فعلی نیست و از راه دور ایده آل—افتضاح برای برخی از حداقل استرس زا برای هر کس دیگری. ما نمی توانیم کنترل این بیماری همه گیر; ما می توانیم کنترل ما پاسخ به آن است. بهبود خواب ما ممکن است یکی از سالمترین پاسخ تمام.

نوشتن به جفری Kluger در jeffrey.kluger@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب