چگونه مالکوم جنکینز با هم قرار داده است که قدرتمند Black Lives Matter ESPYs تصویری

یکاواسط سراسر کشور حساب بیش از خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در پی جورج فلوید را به قتل ESPN به دنبال آن ESP

توسط PATRIS-FUN در 2 تیر 1399

یکاواسط سراسر کشور حساب بیش از خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در پی جورج فلوید را به قتل ESPN به دنبال آن ESPYs جایزه نشان می دهد یک صدای در ورزش را به تصرف خود منحصر به فرد این لحظه در فرهنگ ما است. New Orleans Saints ایمنی مالکوم جنکینز که چند سال گذشته صرف لابی ملی و قانونگذاران ایالتی برای عدالت کیفری اصلاحات که گریان واکنش به هم تیمی Drew Brees' نظرات معادل زانو طول سرود ملی به "بی احترامی به پرچم" و "کشور ما" اسیر احساسات خام از میلیون ها نفر از آمریکایی ها بلافاصله به ذهن آمد.

"ما خودمان را پرسید که ممکن است صدای طنین انداز بیشتر در یک نمایش تنظیم هوا در یک لحظه بسیار مهم در گفتمان ملی در برابری نژادی و خشونت پلیس می گوید:" راب پادشاه معاون ارشد رئیس جمهور و سردبیر بزرگ, ESPN محتوا.

جنکینز که اجرا می شود خود شرکت تولید گوش کردن رسانه ها شروع به پریدن کرد در این فرصت به عنوان نیروی خلاق پشت یک قطعه قدرتمند. پس از سال 2016 مرگ دو نوجوان غیر مسلح سیاه پوست به دست پلیس آلتون استرلینگ و Philando کاستیا, جنکینز شروع به تعجب آنچه که او می تواند انجام دهید برای جلوگیری از چنین حوادث. سپس 2016 ESPYs بخش که ویژه LeBron James کارملو آنتونی, Chris Paul و Dwyane Wade صحبت کردن در برابر خشونت های پلیس, الهام بخش او را به عمل می کنند.

"فقط به نوع نگاه کنید که به طور غیر منتظره آن اجازه دهید من می دانم که چیزهایی که من در مورد آنها نیست دور از ذهن" جنکینز می گوید زمان در یک مصاحبه اختصاصی در مورد ESPYs قطعه. "دیگر وجود دارد که مشترک آن دسته از احساسات است. رسانه های اجتماعی از هشتگ و تی شرت و تمام چیزهای که سرد است اما نه به اندازه کافی. سخنرانی های خود به طور خاص فقط برانگیخته من به اندازه کافی می گویند " من نمی دانم که دقیقا آنچه که من قصد دارم به انجام, اما من قصد دارم به آن را کشف کردن. آن بود که گالوانیزه لحظه برای من.'" حدود یک هفته بعد Jenkins—سپس با Philadelphia Eagles—و چند تن از هم تیمی های ملاقات با آن فیلادلفیا کمیسر پلیس ریچارد راس به فشار برای اصلاحات.

جنکینز امید قطعه خود را که پخش یکشنبه شب در ESPYs مشابه گالوانیزه ورزشکاران به عمل می کنند. یک نمایشگر اختیار مشاوره باز می شود تا بخش. "ارائه زیر حاوی تصاویری است که ممکن است مناسب برای همه مخاطبان" آن را می خواند. قدرتمند کلیپ شروع می شود با 12 سال خواننده انجیل Keedron برایانت آواز قلب wrenching ضربه "من فقط می خواهم به زندگی می کنند." تصاویر سیاه و سفید مرد و زن کشته در بسیاری از موارد توسط پلیس — از جمله Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و Floyd — فلش در سراسر صفحه نمایش. جنکینز به نظر می رسد دعوت از ورزشکاران را به غرفه در قالب از محمد علی Tommie Smith, John Carlos, Arthur Ashe, محمود عبد رئوف و khezri. ما با دیدن این تصویر دردناک از سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در جورج فلوید به عنوان او را برای مادر خود به عنوان بیننده می شنود صدای خواننده Mumu تازه است.

ورزشکاران مانند سایه محمد اولین مسلمان آمریکایی برای کسب مدال در بازی های المپیک, راننده نسکار بابا والاس که فشار افکار عمومی مجبور نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آن مسابقات NBA و ستاره داناون Mitchell صحبت می کنند. محمد در قطعه مورد درد از دیدن فلوید مرگ گشوده است ، "این همیشه واقعا برای من سخت برای دیدن چهره افرادی که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از پلیس خشونت" محمد بنیانگذاران ورزشکاران برای تاثیر—یک سازمان است که با این نسخهها کار از نزدیک با ورزشکاران در فعالیت—زمان می گوید. "آنها التماس کردن خاطرات فقط در آن لحظات در زمان که در آن همه ما شاهد ویدئوها و یا تا به حال به شنیدن در مورد این مایه تاسف است راه آنها گذشت. و بدانید که هیچ چیز تغییر کرده است دشوار است."

یک مونتاژ از خشونت پلیس علیه سیاه زنان به شرح زیر است. میچل باعث می شود یک درخواست تجدید نظر مستقیم برای ورزشکاران و چهره های ورزشی به گام تا. دیانا Taurasi, Breanna استوارت, Zach Ertz جولی Ertz Lindsey Vonn, Steve Kerr, Kyle Shanahan کریس و علامت کوبا را خواستار اقدام است. شهردار نیوآرک Ras Baraka میسازد خواستار عدالت در کلام: "و ما به آن نیاز دارید در حال حاضر ما به آن نیاز دارید در حال حاضر ما به آن نیاز دارید در حال حاضر," او می گوید.

"این نقطه اوج" جنکینز می گوید در بسته شدن. "وجود ندارد و رفتن به عقب وجود ندارد ومیگوید رو به جلو است." این ویدئو به پایان می رسد و اشاره کرد که "همانطور که از ژوئن 21, هیچ یک از این سه افسر پلیس را که به قتل Breonna تیلور دستگیر شده اند."

به جنکینز قطعه است یک تماس به عمل برای ورزشکاران است. "من می خواهم این را به یکی از آن لحظات که اگر وجود دارد هر گونه بیشتر مردم در سمت چپ حصار که آنها از آن" جنکینز می گوید. "در حال حاضر است که احتمالا امن ترین لحظه ای به درگیر شدن. آن را نیز بسیار آسیب پذیر زمان در ذهن من است. به دلیل آن است که در حال حاضر به اعتراض و ایستادگی را با استفاده از صدای خود را. و بنابراین من می خواهم به مطمئن شوید که هر کسی که درگیر می شود که انجام آن از محل درک واقعی و قدرت نه تنها از گناه و یا فشار افکار عمومی."

جنکینز امیدوار سفید بیشتر ورزشکاران شرکت کنند. "نباید مسئولیت از مردم به مردم سفید چه می گوید:" جنکینز. "آنها باید آن را بر خود به یاد پژوهش آنچه که در درک ما سیستم درست مثل ما تا به حال به انجام." چرا سفید متحدان اینقدر مهم است ؟ "اگر ما را در زمینه های ورزشی خارج از آن و فقط بحث در مورد ما به عنوان یک کشور این مسائل است که ما در حال خرید و فروش بودند را در بین اکثریت می گوید:" جنکینز. "و به همین دلیل ما نمی توانیم فقط از بین بردن این چیزها است زیرا قربانیان این سیستم اقلیت نمی آرا را به اندازه کافی و یا صدای به تلنگر فقط این خود ما. در غیر این صورت ما را داشته باشد. بنابراین کل این جنبش واقعا در حال رفتن به گرفته شده در سراسر خط پایان در پشت سفید مردم است."

"هنگامی که شما اجازه می دهد تا مردم را به خاموش ماندن آنها دیگر مسئول این اتفاق می گوید:" جنکینز. "چالش من این است که برای آنها به درگیر شدن نه فقط از طریق بیانیه و یا صدای جیر جیر اما اقدام واقعی. ما در این لحظه در حال حاضر که رانده است گناه. اما گناه اجرا می شود در نهایت. بنابراین من فکر می کنم این زمان در حال حاضر در حالی که ما همه نشسته هنوز زمان زیادی به واقعا مقابله با حقیقت و آشتی. ما هرگز در برخورد با این حقیقت که در آن ما هستند. ما در آن لحظه در حال حاضر. و بنابراین من به چالش کشیدن من سفید همسالان نه تنها هی محکوم کردن نژادپرستی. که بخش آسان است. چگونه می توانم شما را در مورد واقعی ظلم است که ما در حال صحبت کردن در مورد ؟ چگونه می توانم به شما اطلاعات در مورد چگونه شما ممکن است حتی شرکت در آن و یا تداوم آن ؟ شما در حال رفتن به کشف کردن که چگونه شما در حال رفتن به شرکت در پاره این مسائل را؟"

در ماه مه رزمندگان طلایی امور خارجه مربی استیو کر اضافه شده نام خود را به نامه ای را به جلو توسط بازیکنان ائتلاف عدالت اجتماعی سازمان شرکت تاسیس شده توسط جنکینز و سابق NFL گیرنده گسترده Anquan Boldin خواستار یک تحقیقات فدرال به مرگ Arbery. با توجه به احترام به جنکینز او خوشحال بود برای شرکت در تولید—در کلیپ Kerr هشدار conflating زانو با بی احترامی به پرچم و کشور است. "ورزشکاران و هنرمندان, مردم با یک پلت فرم می تواند کمک به گسترش آگاهی" کر می گوید. "اما در نهایت به نظر من این افراد در مکان های اقتصادی و سیاسی و قدرت شرکت های بزرگ که گونگ به آنهایی که واقعا به ایجاد تغییر است. مردم می خواست که از آنها است. و این چیزی است که اتفاق می افتد."

جنکینز' کار خود را ارائه می دهد یک طرح برای چگونه همه ورزشکاران می تواند به مبارزه برای تغییر است. در فیلادلفیا او kneeled با معترضین در خیابان پس از فلوید کشتن نوشت: در op-ed در Philadelphia Inquirer خواستار deescalation از خشونت های پلیس و در ژوئن 6, خطاب جمعیت در آفریقایی-آمریکایی موزه ای در فیلادلفیا خواستار سرمایه گذاری از پلیس و سرمایه گذاری به سیاه و سفید, کسب و کار, آموزش و پرورش, مسکن و سلامتی. چهارده نفر از اعضای شورای شهر فیلادلفیا روز بعد با ارسال نامه ای به شهردار اعتراض به 14 میلیون دلار افزایش بودجه پلیس. در تاریخ 17 ژوئن در شورای شهر به تصویب اولیه به بودجه است که می تواند به کاهش بودجه پلیس با 33 میلیون دلار. "به عنوان ورزشکاران ما باید این توانایی نه تنها در بالا بردن سطح آگاهی برای یک موضوع اما وقتی که می آید به سیاست که قادر به صحبت کردن با قانونگذاران بحث به مقامات منتخب که قادر به تحت فشار قرار دادن آنها را به خاطر ما که هستیم ما را از دوربین" جنکینز می گوید. "ما اغلب می آیند از همین محله ها و مناطقی که نیاز به کمک دارید بنابراین ما می توانیم بیان درد گاهی اوقات بهتر از این سیاستمداران انجام دهد."

او از صمیم قلب با پشتیبانی از تماس شنیده سراسر کشور پال خواستار قطع بودجه دولت ، "اکثر مردم حمایت defunding پلیس" جنکینز می گوید. "بسیاری از مردم مبارزه با تعبیر بیش از آنها مبارزه با مفهوم. بسیاری از ما از جمله رهبری در اجرای قانون بر این باورند که ما از افسران پلیس به انجام بیش از حد. آنها آموزش دیده برای مقابله با مسائل مربوط به سلامت روان آنها آموزش دیده برای مقابله با بی خانمانی آنها آموزش دیده برای مقابله با اختلافات داخلی آنها آموزش دیده برای برخورد با بچه ها در مدرسه به آنها آموزش دیده برای مقابله با تعدادی از چیزهایی که ما از آنها بخواهید برای پاسخ به. بحث ما در مورد deescalation, deescalation, deescalation. آن را غیر ممکن به deescalate یک وضعیت زمانی که شما کسی را که به ارمغان می آورد یک اسلحه گرم به آن است. به طوری که تبدیل به تهدید و ارعاب. و این چیزی است که ما می بینیم. اگر شما را ارائه نمی به که ارعاب در نهایت کسی را کشته."

"Defunding فقط گرفتن پول اضافی است که می رود به ما ادارات پلیس که فشار آنها را به انجام یک کار است که آنها نمی خواهند به انجام است و ما نمی خواهیم آنها را انجام می دهند می گوید:" جنکینز. "و مطمئن شوید که ما آنها را به شدت آموزش دیده و به همه از پاسخگویی به آنها نیاز دارید. ما نیاز به تعریف دوباره نقش پلیس در جامعه ما است." یک جهان که در آن زمان پلیس طرح لازم نیست جنکینز می گوید که ارزش تلاش برای. "هدف نهایی است, آره, به زندگی در جامعه ای که در آن ما نیاز ندارد پلیس" جنکینز می گوید. "من فکر نمی کنم کسی بخواد فقط به معنای واقعی کلمه با یک ضربه تند وشدید زدن از یک قلم در سال 2020 از بین بردن تمام پلیس بدون ایجاد نوعی از مدل های دیگر و یا انتقال به برخی از مدل های دیگر از ایمنی. اما من فکر می کنم همه ما می خواهیم برای رسیدن به نقطه که در آن ما نیاز نداریم افراد مسلح در پاسخ به شهروندان ما. که ما ایجاد یک جامعه است که عادلانه است که در فقر شدید است که زندگی مردم در این سانحه ، جرم قطره به دلیل وجود فرصت های بیشتر."

جنکینز که سی ان ان فقط استخدام به عنوان کمک کننده به اظهار نظر در مورد عدالت اجتماعی مسائل است که هنوز آموزش برای آینده NFL فصل در حالی که تولید فیلم ساخت حضور در تلویزیون و صحبت با ورزشکاران در مورد هل دادن سیستم عامل خود را برای تغییر—او به تازگی یک زوم تماس بگیرید برای مثال با اعضای واشنگتن ویزاردز و واشنگتن عرفا—و ادامه فعالیت خود را کار می کنند. در حالی که جنکینز قدردانی NFL کمیسر راجر Goodell اخیر تصویری در حمایت از سیاه و سفید زندگی دارد و بازیکنان حق اعتراض به او نیاز به ادامه مطلب مراجعه کنید. "من فکر می کنم اولین گام این است که تصدیق آنچه khezri ایستاده می گوید:" جنکینز. "او در خاص است. نه بازیکنان به طور کلی. آنچه که او ایستاده بود و چه چیزی او را در خط. و در حال حاضر که در آن ما به عنوان یک کشور او " من به شما گفته تا لحظه ای. این اولین چیزی است. و سپس ما همه می خواهم به او فرصت را به بازی. آنچه که به نظر می رسد مانند من فکر نمی کنم هر کسی می داند. من فکر می کنم یک تمرین یا یک ازمایش بسیار ساده چیزی که به انجام است. وجود دارد دو طرف به این رابطه پس ما را ببینید."

جنکینز اذعان NFL کار در دادن پول به عدالت اجتماعی و علل و ایجاد آگاهی در مبارزات. "اما ما نمی توانیم شما را جدی, دلیل khezri وضعیت" جنکینز می گوید. "ما نمی دانیم که در آن قلب خود را است. اگر آنها واقعا می خواهید به کمک و نمی توان یک صدا در این مبارزه است که گیج کننده است و یا muddies ها آب اولین چیزی که آنها نیاز به انجام است را بر روی این سکه Kaepernick موضوع سر در و شروع وجود دارد."

بیشتر جنکینز معتقد است آمریکا یک فرصت برای شکستن چرخه بی عدالتی و خشم و بازگشت به بی عدالتی است. "در حال حاضر بیش از هر زمان دیگر در طول عمر من آن را احساس می کند مانند ما توانایی به معنای واقعی کلمه به نوبه خود به دور از سیستم های که ما تا به حال برای قرن ها و در واقع بیش از شروع" می گوید: جنکینز. "همه شروع به توجه. این لحظه ای است که در آن ما می توانیم reimagine چگونه جامعه ما ، همه سیستم های ما بودند birthed از سفید برتری. و پس از اصلاحات تغییر نمی کند ریشه های این سیستم است. آنها فقط نوع آن خیاط. اما آن را هنوز هم در همان جهت به عنوان. تا زمانی که ما پشت ما را در این سیستم و راه اندازی مجدد امریکا تا زمانی که ما درک این حقیقت که چگونه ما وجود دارد و چه نقش ما هستند پس ما می توانیم به آن محل آشتی."

نوشتن برای شان گرگوری در sean.gregory@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب