چگونه یونان را از بحران کمک آن خم COVID-19 منحنی

به عنوان اروپا باقی مانده در چنگال این بیماری همه گیر کوروناویروس یک کشور است که به آرامی برنده آن نبرد. در دا

توسط PATRIS-FUN در 13 اردیبهشت 1399

به عنوان اروپا باقی مانده در چنگال این بیماری همه گیر کوروناویروس یک کشور است که به آرامی برنده آن نبرد. در داستان بعید است به موفقیت های چند می توانست حدس زده است که یونان ظهور کرد و به عنوان یک پرت.

پس از یک دهه بحران اقتصادی اولین نشانه های بهبود در نهایت شروع به ظهور برای یونان.

اما coronavirus به سرعت همه گیر آورده این به پایان برسد. یونان در بر داشت خود را در مواجهه با یک پتانسیل بهداشت عمومی فاجعه در دست خود به عنوان یک ویروس بسیار مسری برخورد با یک teetering عمومی سیستم بهداشت و درمان برداشت جدا و سال ریاضت.

اولین مورد از coronavirus گزارش شده در فوریه 26. Spooked توسط, وحشیانه, مرگ و میر در کشور همسایه ایتالیا مقامات در زمان هیچ شانس. در عرض دو هفته, یونان تعطیل تمام موسسات آموزشی و به دنبال آن بسته شدن میله, رستوران ها, موزه ها و رسانه های خرده فروشی پارک های تجاری در سواحل و ورزشگاه.

اولین مرگ ثبت شده در مارس 12. بیست و شش روز پس از اولین مورد گزارش شده بود و با مرگ و میر در مجموع 15 کامل مستند اقدامات آورده بودند به زور. دولت قصد دارد به تدریج به سهولت آن به عنوان محدودیت در 4 مه.

بیشتر بخوانید: یونان می خواهد برای باز کردن, برای, گردشگری, اما می توان آن را بیش از حد به زودی ؟

گسترده کمپین های رسانه های نورد شد تشویق مردم به ماندن در خانه همراه با جریمه های سنگین برای شکستن قوانین. ده ها تن از خدمات عمومی که به طور سنتی درگیر ساعت های بی ثمر صف منتقل شدند آنلاین عملا یک شبه.

صالح مدیریت بحران

پس از محرومیت چند خوشه یونانی coronavirus منحنی موفق به باقی می ماند نسبتا تحت کنترل است. کشور آمار 50 روز از آن شیوع در 15 آوریل با مجموع 2,192 فتح کرد گرفته شد موارد و 102 مرگ و میر. در مقابل در روز 50 از آن شیوع آن کاهش یافت و در مارس 20, ایتالیا ثبت شده بود 41,035 موارد و 3,407 مرگ و میر با توجه به این که. اسپانیا که آمار روز 50 در مارس 20, ثبت 17,147 موارد و 767 مرگ و میر.

Infografik Covid-19 Fälle Griechenland EN

واحد مراقبت های ویژه (ICU) موارد به عنوان یک شاخص خوب از جایی که یک کشور می ایستد در منحنی نظر می رسد که به اوج خود رسید و در مارس 5 در 93 بيمار شده اند و به تدریج در حال کاهش بوده است. به طور متوسط سه مرگ و میر در هر روز ثبت شده است پس اول مرگ است.

"این مستند تحمیل شد بسیار زودتر از بسیاری از کشورها در جهان غرب" جورج Pagoulatos سیاسی اقتصاددان که سران یونان بنیاد اروپایی و سیاست خارجی گفت. "دولت واکنش نشان دادند بسیار صالح شیوه گوش دادن به حق مردم و حق قضاوت به خصوص با توجه به عدم سابقه قوی بلکه از نظر ارتباط با تصمیم گیری و نگه داشتن مردم در خانه های خود."

یونانیان در واکنش به مستند با تعجب انطباق — میراث بحران اقتصادی Pagoulatos گفت.

"یونان بوده است که در تقریبا بدون توقف حالت بحران بنابراین جامعه بود بهتر آماده برای ورود به یک وضعیت هشدار, به عنوان مخالف به خوشنودی آن را در بر داشت خود را در سال 2009. تعداد بسیار کمی از اقشار جامعه بودند و نه تحت تاثیر بحران وجود دارد بنابراین ایمنی جمعی به خوشنودی است."

بیشتر بخوانید: یک جدول زمانی از یونان راهی طولانی برای بهبود

ساختار خانواده

ساختار جامعه نیز ممکن است نقش بازی کند. "رعایت قوانین است در درجه اول با هدف کمک به افراد مسن زنده ماندن تا آنجا که اکثر خانواده های یونانی را فعال سالمندان زندگی اعضای نزدیک توسط" دکتر Alexia Liakounakou که می آموزد در دانشگاه کالج لندن نوشت و دکترای خود را در زبان یونانی معاصر جامعه گفت. "اکثریت یونانی جمعیت واقعا محتضر میزان که کشور بیمار است-مجهز به رسیدگی به چنین بحران اگر آن را به از دست."

در حالی که مدیریت بحران تا کنون به نظر می رسد موفق اقتصادی مقرون به یونان خواهد بود قابل توجه است. صندوق بین المللی پول هشدار داده است که یونان می تواند سخت ترین ضربه در منطقه یورو با کاهش 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی. OECD بود که حتی بدبین با تاثیر رسیدن به 35٪. بیکاری که بود و فقط در بیش از 16 درصد در ماه ژانویه است که انتظار می رود به پرش به 26 درصد است.

A closed down pottery shop in Athens

چند کسب و کار را تعطیل مانند این سفال, فروشگاه, نقل مکان کرد و شرکت خود را آنلاین به حفظ برخی از درآمد خود را

برای بازیابی پشتیبانی مورد نیاز خواهد بود از شرکای اروپایی تاکید ماریا Demertzis معاون اقتصادی فکر می کنم تانک Bruegel از جمله بانک مرکزی اروپا تصمیم به پذیرش اوراق قرضه دولتی یونان به عنوان وثیقه.

"این خبر بسیار خوبی به دلیل آن اجازه می دهد تا یونان به شیر را به بازار با قیمت مناسب. حداقل در آینده نزدیک صدور بدهی بیشتر نیست برای رفتن به یک مشکل است. مهم ترین چیز این است برای جلوگیری از بیماری" او گفت:.

"این بسیار بد شانس یونان برای رویارویی با این فقط به عنوان آن بود بیرون آمدن از 10 سال مارپیچ رو به پایین," او اضافه شده است. "این مهم است به از دست دادن حرکت اصلاحات حرکت از ایجاد دوباره اعتماد کنند چرا که در زمان یک ضربه بزرگ."

بیشتر بخوانید: یونان خروجی اقتصاد است و اقتصاد قوی به اندازه کافی است ؟

پست-coronavirus فرصت

همانطور که برای آینده وجود دارد ممکن است فرصت های پنهان در بحران است. Pagoulatos گفت که در حال حاضر ممکن است زمان برای تنوع بخشیدن به هسته اصلی صنعت گردشگری در میان دیگران. "یونان leapfrogged به دیجیتال شدن دستگاه از طریق این بحران از آن باز می شود یک فرصت برای توسعه بخش های فن آوری مانند امنیت سایبری و محاسبات ابری."

Demertzis گفت که انرژی های تجدید پذیر و انرژی پایداری می تواند بسیار مهم است با توجه یونان عظیم طبیعی بالقوه است.

"این یک فرصت منحصر به فرد. از آن خواهد شد بسیار بزرگ در دراز مدت سرمایه گذاری های زیربنایی و خدمت بسیاری از مقاصد مختلف" او اشاره کرد.

در همین حال یونان از ساعت آرام صحبت اپیدمیولوژی استاد Sotiris Tsiordras که سران روزانه 6 p. m. coronavirus بولتن همچنان با احتیاط خوش بینانه اما شرکت است. در مارس 23, آدرس یونان با نزدیک شدن 60 روز از آن همه گیر او گفت: "این وضعیت باقی می ماند اما می تواند به سرعت از دست. بیایید نمی تواند راضی بیایید نه خطر از دست دادن آنچه که ما به دست آورده اند. ما نیاز به کاهش بیشتر گسترش ویروس."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب