چگونه هوش مصنوعی می تواند کمک به تصویری علاقهمندان به بازی ایجاد دقیق بازی آنها می خواهند به بازی

برای بازی های ویدئویی طرفداران مفهوم هوش مصنوعی (AI) فقط به عنوان آشنا به عنوان اضافی زندگی respawns و پایان

توسط PATRIS-FUN در 21 بهمن 1398

برای بازی های ویدئویی طرفداران مفهوم هوش مصنوعی (AI) فقط به عنوان آشنا به عنوان اضافی زندگی respawns و پایان بده. پارسه دهه را صرف بالا رفتن در برابر مخالفان کامپیوتر کنترل که آیا پنگ دست و پا زدن و تلاش برای جلوگیری از آنها را از نمره یک نقطه و یا Bowser خود در تلاش برای جلوگیری از ماریو از نجات شاهزاده خانم هلو. اما تحولات اخیر در AI در حال هل دادن زمینه بازی و حتی بیشتر به عنوان محققان توسعه الگوریتم های که می تواند کمک به طرفداران هیجان انگیز عناوین جدید خود را.

تاریخچه هوش مصنوعی و بازی به طور اجتنابناپذیری در هم تنیده. اوایل هوش مصنوعی محققان دیدم بازی مانند شطرنج به عنوان نشانگر هوش و نتیجه تست کامل زمینه را برای کار خود را. "یکی از اولین چیزهایی که مردم سعی به انجام این کار با این نوع از زمینه رشد بود آن را به بازی شطرنج و بازی شطرنج و بدیهی است که در نهایت اتفاق افتاده است با آبی عمیق می گوید:" متی Guzdial یک هوش مصنوعی محقق و دستیار استاد در دانشگاه آلبرتا. معاصر AI محققان با تمرکز بر پیچیده تر بازی ها به خصوص بازی باستانی چینی از رفتن.

به عنوان AI تحقیقات نقل مکان کرد و به subfield از یادگیری ماشین — که در آن الگوریتم ها "تدریس" چگونه برای یادگیری خود را — بازی های ویدئویی به عنوان یک به طور مشابه مناسب testbed. "یک بازی است که به طور کامل قابل مشاهده در راه است که خیلی از دنیای واقعی نیست و می گوید:" Guzdial. "مهمتر از آن دارای پاداش است. آن را به یک مفهوم "شما به خوبی انجام می دهند" یا " شما در حال انجام بد.' ساختمان این نوع توابع در زندگی بسیار پیچیده است." در برادران سوپر ماریوبه عنوان مثال یک بازیکن می داند که آنها در حال انجام میداد که آنها را از آسیب و یا از دست دادن یک زندگی. آنها می دانند که آنها به خوبی انجام می دهند زمانی که آنها به پایان سطح شکست دشمنان و یا کسب سکه ها. این نوع از بازخورد کلیدی است برای آموزش الگوریتم های یادگیری ماشین.

البته به سادگی یک بازی یک چیز است. آنچه در مورد ایجاد آنها را در این راه برخی از نوازندگان با استفاده از هوش مصنوعی برای تولید به طور کامل اشکال جدیدی از هنر خود را? Guzdial و تیم او در حال کار بر روی دقیقا همان است که. آنها در حال توسعه نرم افزار است که کار در کنار انسان شرکای جدید ایجاد بازی های ویدئویی از کل پارچه.

برای آموزش هوش مصنوعی برای ساخت خود برادران سوپر ماریوبه سبک platforming و بازی ها مثلا Guzdial و تیم او تا به حال نرم افزار "ساعت مچی" ساعت از فیلم نشان دادن مردم بازی است که بازی به عنوان به خوبی به عنوان عناوین مشابه مانند مگا مرد و کربی را ماجراجویی. پس از binge-تماشای بازی در یوتیوب و جاهای دیگر نرم افزار های خود را حدس بزند و در قواعد بازی و سپس آن را چک آن را حدس بزند و با تماشای ویدئوها یک بار دیگر. با قوانین بازی مرتب کردن Guzdial الگوریتم پیروی از یک روش مشابه برای ایجاد سطوح جدید است که در آن قوانین را به کار می کنند.

"هنگامی که ما یاد گرفته ایم هر دو از این بیت ما قرار داده و آنها را به این مشترک نمایندگی — اساسا اسکواش این دو مجموعه از دانش هم به این نمایندگی ما تماس بگیرید و آن را یک بازی گراف" Guzdial می گوید. "و شما می توانید فکر می کنم از این که این انبوه وب سایت درهم از اطلاعات در مورد یک بازی است. اما نکته مهم آن است که تمام اطلاعات شما نیاز به در واقع تکثیر این بازی است."

در نهایت به تولید خود بازی این تیم را نرم افزار به نظر می رسد در تمام اطلاعات در این "بازی گراف." سپس آن را شروع به طراحی ترکیب و تکثیر آنچه در آن دیدم. در یک مثال Guzdial می گوید: هوش مصنوعی در زمان platforming و سبک مگا مرد و برادران سوپر ماریو. و ترکیب آنها را برای ایجاد چیزی جدید. "در حال حاضر تصور کنید که این اتفاق بارها و بارها و بارها برای هر قطعه از طراحی سطح برای هر قطعه از قاعده بازی منطق" او می گوید. که می تواند در نتیجه کاملا جدید AI-تولید بازی — تجارب مشابه به آنچه که پارسه می دانید و دوست دارم اما رمان به اندازه کافی به ویژه متفاوت است. چون Guzdial کار علمی در طبیعت آن را حفاظت شده تحت استفاده منصفانه و در نتیجه نیازی به احتمال زیاد به اجرا گرفتار قوانین کپی رایت.

ویژه داستان
Coronavirus شیوع بیماری می تواند از خط خارج Xi Jinping رویاهای از یک قرن
ویروس بافندگی بیش از رئيس جمهور ملی جوان سازی پروژه و خود را سفت و محکم از بالا به پایین حکومت در حال آزمایش است

Guzdial می گوید هدف او نیست به جای سازندگان بازی. به جای او امیدوار کار خود را کاهش می دهد و مانع از ورود در اطراف بازی ایجاد. "این طرح بود که همیشه برای استفاده از این برای کمک به مردم, بازی," او می گوید. با استفاده از یک ابزار مانند خود او می گوید: یک gamer می تواند شروع به ساختمان از سطح خود را بدون یادگیری چگونه به نوشتن کد. سطح دیگر-ساخت ابزار مانند نینتندو Super Mario Maker, در حال حاضر بزرگ بازدید با طرفداران. "این اجازه می دهد تا کاربر را به اساسا تعریف مجموعه ای از قوانین است که هوش مصنوعی را یاد گرفته بدون نیاز به صراحت می دانید هر چیزی در مورد برنامه نویسی," او می گوید.

بعدی برای Guzdial یک ابزار است که می تواند اجازه پارسه خسته فعلی خود را انتخاب فورا به ساخت کاملا جدید بازی به سادگی با تصمیم گیری چگونه آنها می خواهند بازی خود را به نگاه و احساس. هوش مصنوعی می تواند پس از آن که ورودی و طراحی یک بازی کامل با قوانین و سطوح. تمام نرم افزار نیاز او می گوید: دو فریم با ارزش از داده های تعریف شده توسط بازیکن. "و به محض این که ما بیش از یک قاب هوش مصنوعی سیستم می آموزد قوانین را که توضیح تفاوت بین دو فریم," او می گوید. هوش مصنوعی باعث می شود پیش بینی خالق می دهد بازخورد و هوش مصنوعی باعث می شود تنظیمات. در پایان این عقب و جلو Guzdial می گوید: یک gamer می خواهم که چیزی با نام تجاری جدید برای لذت بردن از. "ما در حال قرار دادن برخی از نکات تکمیلی در رابط کاربری و پس از آن ما در حال رفتن به اجرای یک انسان موضوع مطالعه برای پیدا کردن اگر ما در مسیر صحیح" او می گوید.

عملی مصرف کننده است که نسخه ای از تکنولوژی است که هنوز هم به احتمال زیاد سال های دور. صنعت ممکن است آهسته به اتخاذ آن را بیش از حد عصبی در مورد نرم افزار outmoding انسان طراحان بازی ، Guzdial فکر می کند که توسعه دهندگان مستقل خواهد شد به احتمال زیاد trailblazers را که برای اولین بار قانع کننده بازی های با استفاده از ابزار خود را. وی با اشاره به دستیار آزمایشگاهیک ماشین یادگیری مبتنی بر بازی که در آن بازیکن به آموزش زبان به مرموز تراوش به منظور حل پازل. "من کاملا می توانید تصور کنید که آنچه ما دریافت برخی پرشور indie [توسعه دهندگان] messing اطراف با این فن آوری و ساخت و غریب, سرد, توجه, تجربه," او می گوید. "اما من فکر نمی کنم آنها در حال رفتن به تحت تاثیر سه گانه-A توسعه بازی در هر زمان به زودی."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب