چگونه یک بیماری همه گیر زده بریتانیا و دنیا را تغییر داد. نه این یکی

نخست وزیر بریتانیا وضع منزوی در یک اتاق برای روز مبارزه برای زنده ماندن مرگبارترین اپیدمی قرن در حالی که اندک

توسط PATRIS-FUN در 21 فروردین 1399

نخست وزیر بریتانیا وضع منزوی در یک اتاق برای روز مبارزه برای زنده ماندن مرگبارترین اپیدمی قرن در حالی که اندک اطلاعات trickled کردن به مردم است.

بوریس جانسون در سال 2020? هیچ دیوید لوید جورج در سال 1918.

آنفولانزای اسپانیایی چپ متناوب دنباله از عواقب سیاست در سراسر جهان با لوید جورج یکی از متعدد رهبران جهان مبتلا.

آن کشته آفریقای جنوبی نخست وزیر و شاهزاده سوئد. آن بیمار پادشاه اسپانیا آلمان قیصر و احتمالا رئیس جمهور آمریکا است. آن را فلج جنگ جهانی اول در ارتش.

اثرات طولانی مدت تکرار و حتی بیشتر: آن موجب خواستار مراقبت های بهداشتی جهانی و به شکل تاریخ هند و آفریقای جنوبی و شوروی و آلمان و فراتر از آن.

"شما نمی توانید از دست است که بسیاری از مردم در جهان — شما نمی توانید از دست دادن بین 2.5 تا پنج درصد از جمعیت — بدون آن تأثیر فعالیت های انسانی در هر حوزه از جمله سیاست" علوم بریتانیا نویسنده لورا Spinney نویسنده آنفلوآنزای اسپانیایی تاریخچه رنگ پریده سوارگفت: در یک مصاحبه.

او گمان فعلی در مقیاس کوچکتر همه گیر را نیز به شکل عمده رویدادهای جهانی و سرعت بخشیدن به تحولات ژئوپولیتیک در حال حاضر در حال حرکت است.

سازمان دیده بان | بوریس جانسون بستری در ICU پس از COVID-19 علائم را بدتر می کند

نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت ويژه پس از علائم از COVID-19 بدتر شد. جانسون در بیمارستان بستری شد 10 روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس. 3:18

خود او غریزه است که مورخان آینده را ببینید, این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک نقطه عطف لحظه در بزرگ قدرت رقابت بین چین و آمریکا

خود را در حال حاضر اختلافی در حال حاضر شامل تلخی بیش از همه گیر انگشت اشاره, اخراج, ایالات متحده آمریکا روزنامه نگاران و جدید تجارت تنش به عنوان کشورهای مبارزه با بیش از چین تامین زندگی-صرفه جویی در محصولات پزشکی.

لوید جورج زنده می ماند

بریتانیا شد و در آستانه پیروزی در جنگ جهانی اول و مقامات سرکوب روحیه جنگیدن خبری که بریتانیا رهبر به شدت بیمار بود.

در کتاب خود همه گیر 1918, Catharine آرنولد توضیح می دهد چگونه ترافیک منحرف شد از منچستر مربع شهر دور از اتاق که در آن لوید جورج مبارزه برای زندگی خود را.

روزنامه موجود تکه از اطلاعات: مختصری دو جمله داستان در نیویورک تایمز اعلام کرد لوید جورج بد بود; دو روز بعدیک به همان اندازه داستان کوتاه گفت: او بهتر است; سپس در روز بعد که او می خواهم دچار عود.

لوید جورج جان سالم به آنفولانزای اسپانیایی و رفت و به زندگی یکی دیگر از سه دهه است.

امپراتوری بریتانیا در ضمن فرو ریخت.

هند

در هند میانسال مهاتما گاندی بود فقط نقل مکان کرد و در بازگشت به خانه از جنوب آفریقا به دنبال استقلال شود.

تعداد متناوب از سرخپوستان کشته شدند آنفولانزا — تا 17 میلیونساخت آن را سخت ترین-آمار کشور است.

بیماری خروشان از طریق گاندی آشرام و او مریض شد. دختر در قانون و نوه درگذشت و او گفت: عزیزان او نیز استعفا داد و به مرگ است.

هند برای استقلال به دست آورد پشتیبانی جدید در میان خشم بیش از آنفولانزای اسپانیایی و مهاتما گاندی در اینجا دیده می شود در سال 1922 با همسر خود را به عنوان آن رهبر روشن. (موضعی مطبوعاتی آژانس/گتی ایماژ)

گاندی جان سالم به در برد. کشور خود را در ضمن fumed در انگلیسی-led مقامات به عنوان دیده می شود بی تفاوت نسبت به درد و رنج و بیش از حد بی کفایت به ارائه مراقبت های پزشکی اولیه.

"هند گرایان سرزنش [انگلیسی] راج برای همه گیر — یک ناسیونالیست روزنامه زد comment 'راج در حال انجام هیچ چیز در ما در حال مرگ هستند مثل سگ!'" آرنولد گفت: CBC News.

گاندی محبوبیت رسید.

تا زمانی که نقطه Spinney گفت: گاندی جنبش تا به حال نخبگان درخواست تجدید نظر اما فاقد پشتوانه مردمی.

"سپس همه گیر اتفاق می افتد," او گفت:.

"او در سال 1921 به نام یک اعتصاب عمومی بود و میلیون ها نفر از حامیان — که او هرگز تا به حال قبل از."

او رهبر کنگره ملی هند در سال 1920. یک سال بعد او به رهبری یک جنبش توده ای است که شامل سوزاندن خارجی ، سربازان انگلیسی تا به حال از کار اخراج غیر نظامی جمعیت و زمانی که یک جمعیت سوخته یک ایستگاه پلیس گاندی اعلام سریع.

در سال 1921 او شناخته شده در جهان شکل در صفحه اول نیویورک تایمز منادی برای "نوسان بیش از سرخپوستان."

در حالی که استقلال نبود اعلام کرد تا چند سال بعد و زمانی تا سال 1947 Spinney می گوید 1918 شکل استقلال هند به عنوان علت آن موجب یک جنبش توده ای و تاسیس گاندی به عنوان رهبر بلامنازع.

آفریقای جنوبی

در ضمن آنفولانزا نیز تشدید تنش های نژادی در این کشور گاندی به تازگی چپ: آفریقای جنوبی است.

آنفلوانزا پاره پاره از طریق این کشور و کشته شدن حدود 300000 آفریقای جنوبی در شش هفته. آن کشته لوئیس بوتااولین نخست وزیر از اتحادیه آفریقای جنوبی پیشرو به دولت مدرن است.

مورخان می گویند آنفولانزای اسپانیایی ملتهب موجود تنش های نژادی در آفریقای جنوبی و منجر به تفکیک قوانین است که قبل آپارتاید. در دهه های بعد به معترضان در اینجا بخشی از یک کمپین نافرمانی مدنی در ژوئن سال 1952 در ژوهانسبورگ با اشغال مکان های مادی و معنوی برای مردم است. (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

پزشکی مورخ هوارد فیلیپس از دانشگاه کیپ تاون توصیف اجساد دروغ گفتن در مراتع که در آن حیوانات سرگردان unherded.

و او می نویسد که اغلب به عنوان مورد در زندگی تهدید بیماری سرزنش اذهان عمومی به زودی شروع سراسر خطوط گسل از یک جامعه تقسیم.

"برخی از سفیده سرزنش آفریقایی برای بی پروا گسترش بیماری.... حتی وجود دارد که خواستار آنها را منع از قطار برای جلوگیری از این" فیلیپس می نویسد: در کتاب شیوع: داستان آفریقای جنوبی پنج کشنده ترین بیماری های انسان.

نژادی و عناد بود و در حال حاضر شایع است. اما Spinney گفت که پس از همه گیر محوری جدید تفکیک قوانین تصویب شد که تبعیض علیه سیاه پوستان است.

"[آنفولانزا] بود نوع محرک است که تحت فشار قرار دادند و آن موجود به تنش ها بر لبه," او گفت:.

"این نوع از ابتدای آپارتاید. و این واقعا غم انگیز است."

اتحاد جماهیر شوروی

کتاب او همچنین توضیح می دهد که چگونه آنفولانزا زده جدید روسیه بلشویک رهبری است.

Yakov Sverdlov شده بود ولادیمیر لنین دست راست پس از لنین جان سالم به ترور در اوایل سال 1918. او همچنین رسما روسیه را رهبر به عنوان رئیس کمیته اجرایی مرکزی.

Sverlov گرفتار آنفولانزا و درگذشت در عرض یک هفته. در Spinney کتاب رهبر انقلاب لئون تروتسکی توضیح داده شدن تلفن توسط یک نگران لنین گفت: "او رفته است. او رفته" پس از سکوت مرده برای بقیه تماس بگیرید.

Yakov Sverdlov اولیه رهبر بلشویک روسیه و مورد علاقه ولادیمیر لنین کشته شد توسط آنفولانزا. ژوزف استالین در زمان بیش از این نقش چندین سال بعد. (هنری Guttmann مجموعه/هولتن بایگانی/گتی ایماژ)

"Sverdlov تعویض آمد و رفت — همه آنها فاقد نیرومند خود انرژی همه آنها نابرابر به کار زیادی از ساختمان یک کمونیست دولت از ابتدا" Spinney می نویسد.

"[که] تا زمانی که در سال 1922 [زمانی که] جوزف استالین پا به نقش."

اروپا و آمریکای شمالی

در ضمن غربی به کشورهای اروپایی پدید آمده تلخی تقسیم از جنگ. چندین بودند در یک کینه توز و خوی علیه کشور آنها به عنوان آمر: آلمان.

در سال 1919 پاریس کنفرانس نقش مصلح کاهش یافت و به رئیس جمهور آمریکا وودرو ویلسون.

او فشرده هاوکز برای نرمی و تهدید به ترک کنفرانس.

در یک نقطه خشمگین, فرانسوی, رهبر Georges Clemenceau به نام Wilson pro-آلمانی و اتاق را ترک کرد, جان بری می نویسد در کتاب خود بزرگ آنفلوانزا.

تماشاچیان توصیف وودرو ویلسون به عنوان یک مرد پس از تغییر ناگهانی خشونت آمیز بیماری در تاریخ-shaping1919 شرکت در کنفرانس صلح پاریس. یکی از دستیاران او درگذشت در این کنفرانس است. (گتی ایماژ)

وجود دارد بحث بیش از آنچه اتفاق افتاده است در کنار ویلسون. بری مصمم است که او زده بود آنفلوآنزای اسپانیایی: یک جوان مشاور دونالد Frary رو بیمار همان روز به عنوان ویلسون و درگذشت, چهار روز بعد.

یکی دیگر از مشاور توصیف ویلسون در حال ضبط با خشونت paroxysms سرفه و تب است که آمار 39.4 C.

ویلسون در تخت دراز کشیده و برای چند روز قادر به حرکت می کند.

ضعیف رئیس جمهور در نهایت بازگشت به جدول و حیرت تماشاچیان از جمله خود را در حضور او به طور ناگهانی مجوف به تندروها.

یک حیرت زده جمهور آینده هربرت هوور بود که در آن کنفرانس و توصیف ویلسون به عنوان یک مرد تغییر.

هوور بی اعتقاد بود در یک طرفه معامله Wilson پذیرفته شده و هشدار داده آن را پاره اروپا از هم جدا.

بری لیست شرایط مجبور بر آلمان: مالی غرامت یک عذرخواهی demilitarization راینلند, واگذار کنترل زغال, زمینه, بخش هایی از این کشور به فرانسه داده و لهستان ریشه کن کردن آلمان نیروی هوایی ارتش آن در اندازه محدود.

"هیچ کس می دانم آنچه را که باید اتفاق افتاده است [تا به حال Wilson باقی مانده سالم]" می نویسد: Barry استاد در دانشگاه Tulane آب مدرسه بهداشت و پزشکی گرمسیری در نیواورلئان.

"یکی تنها می تواند می دانم که چه چیزی اتفاق می افتد. آنفلوانزا را بازدید از کنفرانس صلح. آنفلوانزا آیا اعتصاب ویلسون [و او را تحت تاثیر قرار].

"مورخان با مجازی اتفاق آرا معتقدند که خشونت نسبت به آلمان از پاریس پیمان صلح کمک در ایجاد مشکلات اقتصادی, واکنش ناسیونالیستی و هرج و مرج سیاسی است که موجب ظهور آدولف هیتلر."

این به اصطلاح کنفرانس پاریس ممکن است 11,1919 در ورسای فرانسه که در آن یکی از ویلسون دستیاران درگذشت و او به شدت بیمار و سپس شوکه متحدان توسط ناگهان تسلیم شدن به ضد مواضع آلمانی. (De Agostini از طریق گتی ایماژ)


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب