هوستون دادستان نشان می دهد جورج فلوید ممکن است راه اندازی شده اند در سال 2004 بازداشت

دادگاه عالی را 6-3 تصمیم که روز شنبه هفتم از سال 1964 حقوق مدنی قانون محافظت همجنسگرا و تراجنسیتی کارگران از ت

توسط PATRIS-FUN در 27 خرداد 1399

دادگاه عالی را 6-3 تصمیم که روز شنبه هفتم از سال 1964 حقوق مدنی قانون محافظت همجنسگرا و تراجنسیتی کارگران از تبعیض مجموعه ای خاموش طوفان در میان محافظه کاران اجتماعی به طور بالقوه بیشتر فرسایش رئیس جمهور تهمت انتخابات امیدوار است و این طرح میتوانست برگ برنده دولت "گسترده مبتنی بر تلاش برای از بین بردن فراجنسیتی حقوق در سراسر دولت در آموزش و پرورش, مسکن, نظامی, و, به تازگی به عنوان جمعه و بهداشت" نیویورک تایمز گزارش. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید خوب با این حکم.

"من به عنوان خوانده شده تصمیم گیری" مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد "و برخی از مردم شگفت زده شدند اما آنها به حکومت و با ما زندگی می کنند تصمیم خود را. که آنچه در آن است همه چیز در مورد ما زندگی می کنند با تصمیم دیوان عالی کشور است. بسیار قدرتمند و بسیار قدرتمند تصمیم در واقع. اما آنها تا حکومت."

بسیاری از جمهوری خواهان مجلس سنا نیز در واکنش به این حکم نوشته شده توسط محافظه کار عدالت نیل Gorsuch — یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب آنها را تایید کرد — با کاروان یا ملایم تشویق. رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام (R-S. C.) گفت که او "خوب" با حکم و اضافه کرد که آن را "حکم دادگاه. من آن را قبول کند." سناتور. چاک Grassley (R-Iowa), رئیس کمیته هنگامی که Gorsuch تایید شد به نظر می رسید رها کنگره نمی خواهد که برای تصمیم گیری در این موضوع است. "این قانون از زمین" او گفت:. "و این احتمالا باعث یکنواخت چه بسیاری از کشورها در حال حاضر انجام می شود. و احتمالا نفی کنگره ضرورت برای بازیگری"

سناتور. تد کروز (R-تگزاس) بود به همین راضی است. "این قضایی بازنویسی قوانین ما کوتاه مداری در روند قانونگذاری و قدرت از رای دهندگان" کروز گفت. "شش سازمان ملل متحد انتخاب و غیر قابل توصیف قضات در عوض آن را بر خود گرفت و به عنوان قانون گذاران و تضعیف روند دموکراتیک." سناتور. جاش هاولی (R-Mo.) موافقت اما کروز ارشد همکار از تگزاس دیابت John Cornyn (R) برای انتخابات مجدد در سال جاری گفت: دادگاه "تفسیر ما اساسنامه و من خوب با آن است." Gorsuch او اضافه کرد: "یک قاضی خوب است."

"هفت سال پیش فقط نه جمهوری خواهان مجلس سنا لایحه حمایت تدوین محل کار برای حمایت از گرایش جنسی و هویت جنسیتی" سیاسی , گزارش. "و پس از آن به تصویب مجلس سنا به اوباما-کنترل خانه خود را هرگز در آن است؟" پیتر وبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب