خانه دموکرات پرده جدید از 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه از جمله پول برای دولت های ایالتی و محلی

آمریکا روز سه شنبه رونمایی از جدید کروناویروس امداد لایحه بالغ بر 3 تریلیون برنامه ریزی برای رای اواخر این هفت

توسط PATRIS-FUN در 24 اردیبهشت 1399

آمریکا روز سه شنبه رونمایی از جدید کروناویروس امداد لایحه بالغ بر 3 تریلیون برنامه ریزی برای رای اواخر این هفته.

قانون جدید به نام سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری (قهرمانان) قانون شامل 500 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی $375 میلیارد دلار برای دولت های محلی از 20 میلیارد دلار به صورت قبیله ای کمک 10 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک از 25 میلیارد دلار برای خدمات پستی و بیشتر سیاسی ،

علاوه بر این, این لایحه شامل دور دیگری از 1 ، 200 $پرداخت های مستقیم به افراد CNBC گزارش. خط یک حزب رای در این لایحه است که انتظار می رود به جای روز جمعه با توجه به تپه.

در ضمن در سنا اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: جمهوری خواهان در حال "بررسی آنچه که ما انجام داده ایم در حال حاضر" با اشاره به کروناویروس کمک های اولیه قبلا توسط کنگره تصویب استدلال "ما را به یک مکث" قبل از عبور از قوانین جدید است.

"ما هنوز احساس ضرورت اقدام بلافاصله" مک کانل گفت: از سیاسی ، "آن زمان می تواند به توسعه, اما من فکر نمی کنم آن نشده است."

پلوسی گفت: MSNBC در دوشنبه "به کسانی که نشان می دهد یک مکث من می گویند گرسنگی نمی کشد یک مکث. اجاره بها را ندارد یک مکث. این مشکلات را نمی مکث."

سیاسی , یادداشت این است که دموکرات ها اذعان این لایحه جدید اعلام کرد "بیش از یک نقطه صحبت از قانون است که آنها انتظار می رود برای تبدیل شدن به قانون" پس از آن به احتمال زیاد به دریافت حمایت از حزب جمهوری خواه. اگر آن را به تصویب, CNN, یادداشت های آن خواهد بود که بزرگترین بسته امداد تا کنون در تاریخ ایالات متحده است. برندان فرداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب