هنگ کنگ هشدار آن را در آستانه در مقیاس بزرگ coronavirus شیوع

آخرین: تورنتو پوست منطقه در حال حرکت به مرحله 3 از COVID-19 طرح بازیابی. ویتنام می گوید: هر شهر استان در حال ح

توسط PATRIS-FUN در 8 مرداد 1399

آخرین:

  • تورنتو پوست منطقه در حال حرکت به مرحله 3 از COVID-19 طرح بازیابی.
  • ویتنام می گوید: هر شهر استان در حال حاضر در معرض خطر عفونت با ویروس.
  • بوسنی وزیر می میرد و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.
  • سنبله از موارد در هنگ کنگ معرفی خطر در مقیاس بزرگ شیوع.
  • شک و تردید در مورد ظهور دلار را به عنوان ارز ذخیره به عنوان همه گیر مورد اقتصاد است.
  • آمریکا دموکرات ها و جمهوریخواهان برای از سرگیری بحث در اطراف coronavirus کمک بیل.
  • COVID-19 مرگ و میر در آمریکا با نزدیک شدن 150,000.
  • کمیسیون اروپا بدست می آورد به اندازه کافی remdesivir برای 30,000 بیماران.

با بازگشایی تلاش های در حال وقوع در سراسر جهان coronavirus عفونت در ادامه به افزایش همراه با آنها — باعث امکان تمدید مستندات و محدودیت های مسافرتی.

هنگ کنگ گزارش 118 جدید کروناویروس موارد در روز چهارشنبه از جمله 113 بودند که به صورت محلی منتقل می شود به عنوان دقیق اقدامات جدید از جمله محدودیت در تجمعات به دو نفر و ممنوعیت رستوران ناهارخوری اثر صورت گرفت.

این اقدامات که در سخت ترین معرفی شده پس از وقوع هستند به مدت حداقل یک هفته به عنوان رهبر کری لام هشدار داد که منطقه در آستانه یک مقیاس بزرگ شیوع.

مالی جهانی hub گزارش 106 مورد جدید در روز سه شنبه. از اواخر ماه ژانویه حدود 3000 نفر آلوده شده اند در هنگ کنگ 24 از آنها فوت کرده اند.

هنگ کنگ اجرایی کری لام دیده می شود حضور در این مراسم برای ماکائو قمار سرمایه دار خیلی مهم استنلی هو در هنگ کنگ است. در چهارشنبه لام هشدار داده بود که بالقوه در مقیاس بزرگ شیوع در شهر. (آنتونی کوان/گتی ایماژ)

در همین حال اتحادیه اروپا کمیسیون بهداشت و درمان می گوید وجود دارد نگرانی بیش از یک شکوفایی جدید کروناویروس عفونت در چندین کشور اروپایی ایجاد می شود در درجه اول توسط "خوشنودی و سستی" در میان مردم است که به شدت به پیوستن به بهداشت شخصی قوانین.

در بیانیه منتشر شده در پنج شنبه, استلا Kyriakides گفت: بومی قبرس که وجود دارد نیز نگرانی بیش از یک موضعی سنبله در عفونت کروناویروس که منبع مقامات نیست و تا کنون قادر به ردیابی.

او می گوید: این نشان می دهد که یک بخش از جمعیت نیست پس بهداشتی و پروتکل های ایمنی و تجدید افزایش عفونت می تواند اجتناب شود اگر مردم هوشیار باشند و در همه زمان ها است.

Kyriakides نیز گفت: هر کشور متعلق به اتحادیه اروپا ارائه درخواست برای مواد مخدر remdesivir. مدت کوتاهی پس از آن کمیسیون اروپا آن را امضا 63 میلیون یورو ($97.9 میلیون دلار کانادا) برای مقابله با هزاران دوز به اندازه کافی برای درمان حدود 30000 بیماران. این دارو تنها با مجوز داروی آزمایشی برای درمان افراد مبتلا شدید COVID-19.

مقامات پزشکی باید گفت که درمان با remdesivir نشان داده شده است به کاهش شدت بیماری و مرگ و میر در برخی از بیماران مبتلا به COVID-19. بهداشت و درمان کانادا به تازگی مجاز این دارو برای بیماران مبتلا به COVID-19 هر چند عرضه محدود است.

سازمان دیده بان | Remdesivir تایید به عنوان COVID-19 درمان در کانادا:

بهداشت و درمان کانادا تایید کرده است remdesivir به عنوان کشور اول COVID-19 درمان وجود دارد اما نگرانی در مورد مواد مخدر را در دسترس پس از ایالات متحده آمریکا خریداری شده تا بسیاری از تولید کننده را تامین کند. 1:57

در یک جلسه مطبوعاتی در اواخر سه شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر تنومند دفاع از رد استفاده از مالاریا دارو به عنوان یک درمان برای coronavirus ساعت پس از شرکت رسانه های اجتماعی نقل مکان کرد به خراب کردن ویدئوها ترویج استفاده از آن به عنوان به طور بالقوه مضر اطلاعات غلط.

رئیس جمهور قبلا گرفته شده به توییتر برای ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای ویروس و به تقویت و انتقاد از دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص. در این جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از تصمیم خود برای ترویج ویروسی تصویری از یک گروه از پزشکان ترویج استفاده از مواد مخدر دوشنبه, حتی اگر خود دولت خارج اضطراری مجوز برای استفاده از آن در برابر coronavirus.

که فیلم بود که بعدا حذف شده توسط Facebook, Twitter و YouTube برای گسترش اطلاعات غلط. Donald Trump Jr., رئیس جمهور تهمت را به حال حساب توییتر خود را محدود به مدت 12 ساعت برای به اشتراک گذاری ویدئو.

بعد چهار شنبه, top اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دموکراتیک رهبران کنگره سعی خواهد کرد برای محدود خود تفاوت های آشکار بیش از یک coronavirus کمک بیل. رهبران جمهوری خواه مجلس سنا در حال هل دادن برای حدود $1 تریلیون ما در کمک های جدید در بالا از بیش از 3 تریلیون دلار تصویب از اوایل این سال است. دموکرات ها دیدن به مراتب بیشتر نیاز به آنها را به عقب 3 تریلیون دلار در هزینه های جدید است.

یک ساعته جلسه از چهار شکست تا اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر در میان هیچ نشانه ای از پیشرفت است. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع انتظار می رود برای از سرگیری مذاکرات با دو مقام ارشد حزب دموکرات در کنگره — مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر.

مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر صحبت با خبرنگاران در مجسمه سازی سالن پس از ملاقات با وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع در کنگره در روز سه شنبه. (درو Angerer/گتی ایماژ)

یکی از نکات کلیدی دموکرات ها به دنبال این است که به گسترش $600 هفتگی بیکاری را مجموعه به پایان می رسد در روز جمعه. جمهوری خواهان با این استدلال که آن را مانع از برخی از کارگران که تا به حال کمتر-شغل پرداخت از دنبال اشتغال پیشنهاد کرده اند به طور موقت کاهش فدرال پرداخت به 200 دلار در هفته در بالای دولت مزایای بیکاری.

ایالات متحده coronavirus مرگ و میر در ایستاده بود 149,260 که از صبح روز چهارشنبه. مرگ و میر افزایش یافته است وجود دارد به مدت سه هفته در یک ردیف در حالی که افزایش عفونت در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس در این ماه غرق بیمارستان.


آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

از 9:00 a. m. ET در چهارشنبه کانادا تا به حال 114,994 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 100,134 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News شمارش بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش نشان می دهد که 8,946 کانادایی کشته شده اند.

تورنتو و پوست منطقه حرکت خواهد کرد و به مرحله 3 انتاریو COVID-19 طرح بازیابی جمعه این دولت استانی گفت که این صبح است.

در انتشار اخبار این دولت انتاریو گفت: این تصمیم به دلیل "مثبت روند محلی از کلید عمومی شاخص سلامت" در تورنتو و پوست از جمله به طور مداوم پایین تر جدید روزانه موارد در بیمارستان ظرفیت و توانایی برای تماس با ردیابی تایید موارد COVID-19.

تورنتو و پوست انتاریو دو پرجمعیت ترین مناطق باید هر دو دیده می شود ثابت کاهش جدید روزانه موارد در طول هفته گذشته. در وزارت بهداشت COVID-19 روز رسانی صبح دیروز دو سلامت عمومی واحد تا به حال فقط شش و هفت مورد جدید بود.


آنچه اتفاق می افتد در بقیه جهان

به عنوان ژاپن در جنگ افزایش coronavirus موارد برخی از مناطق ممکن است در حال اجرا از انزوا و امکانات برای نظارت بر افراد آلوده.

وزارت بهداشت گزارش 981 جدید موارد شنبه و سه مرگ و میر بیشتر از COVID-19 بالا بردن تجمعی تلفات به 1000 نفر است. بسیاری از موارد جدید داخلی بود در حالی که 13 مورد یافت شد: در فرودگاه از پروازهای ورودی آن گفت.

رئیس دولت سخنگوی Yoshihide Suga اذعان کرد برخی از مناطق ممکن است در حال اجرا از اتاق در مکان هایی مانند هتل ها که در آن افراد آلوده می تواند قرار دارد و نظارت به دور از سایر مردم و جلوگیری از گسترش ویروس.

دولت ملی ایستاده بود و آماده برای کمک به دولت های منطقه مطمئن شوید که مردم می توانند با اقامت در این گونه امکانات برای جلوگیری از coronavirus كردن در خانه و برای اطمینان از بیمار دریافت درمان فوری اگر علائم بدتر شوند گفت: پس ،

پیاده در عبور در توکیو خرید منطقه کنزا. (Kazuhiro Nogi/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

به انگلیسی, دولت به امضا مقابله با گلاکسو و سانوفی پاستور برای 60 میلیون دوز از یک پتانسیل coronavirus واکسن است که می تواند شروع به نورد در نیمه اول سال آینده.

بریتانیا GSK و فرانسه شرکت سانوفی بزرگترین واکسن قابلیت تولید در جهان است. دولت گفت که اگر واکسن موفق ثابت می کند و سپس اولویت گروه های مانند بهداشت - اجتماعی-مراقبت از کارگران می تواند با توجه به اولین دوز.

این چهارمین مقابله با دولت بریتانیا به امضا بالقوه coronavirus واکسن به ارزش یک ترکیب 250 میلیون دوز.

وزیر امور کهنه در دولت یکی از بوسنی's دو بسیار مستقل مناطق دنیا در سن 53 یک هفته پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

Salko Bukvarevic درگذشت, شنبه در یک COVID-19 بیمارستان در سارایوو که در آن او پذیرفته شد هفته گذشته با پنومونی و مشکلات تنفسی.

یک زن است آزمایش ممکن است نشانه هایی از COVID-19 در Potocari نزدیکی جنگ بالکان در بوسنی. (Damir Sagolj/گتی ایماژ)

او خدمت در دولت Bosniak-کروات پس از 2015. منطقه نخست وزیر Fadil Novalic بود نیز در بیمارستان بستری با COVID-19 اما منتشر شد سهشنبه پس از دو هفته درمان.

تا کنون بوسنی بالکان کشور از 3.5 میلیون نفر است و اندکی بیش از 10,700 ویروس موارد با 297 مرگ و میر.

نزدیک به 80 درصد از تمام موارد ثبت شده از اواسط ماه مارس زمانی که سخت نزدیک به دو ماه coronavirus مستند برداشته شد.

ویتنامویروس-رایگان برای ماه ها بود که فرح برای موج دیگری از عفونت کروناویروس در روز چهارشنبه پس از رسانه های دولتی گزارش موارد جدید در هانوی, Ho Chi Minh City و ارتفاعات مرکزی مربوط به شیوع اخیر در مرکز شهر Danang.

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت پیاده روی همراه من خه ساحل در Danang در روز سه شنبه به عنوان ویتنام به حالت تعلیق در تمام پروازها و حمل و نقل عمومی داخل و خارج از شهر با توجه به تشخیص این کشور در مورد کوروناویروس در ماه. (Hoang Khanh/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc گفت: در حال حاضر موج از عفونت های مختلف از موج دوم ویتنام جنگیدند در ماه مارس و در هر استان و شهرستان در جنوب شرقی آسیا کشور در خطر بود, دولت, پخش ویتنام تلویزیون گزارش شده است.

دولت در روز سه شنبه به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از Danang برای 15 روز است. حداقل 30 مورد از رمان coronavirus تشخیص داده شده است در یا در اطراف شهرستان.

در مورد 18,000 گردشگران که در Danang بازگشته اند به جنوب مرکز کسب و کار, Ho Chi Minh City, مقامات گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب